reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy może moje urojenie

Tysiek991

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2019
Postów
139
Część dziewczyny.
Przeszukałam internet ale nie znalazłam konkretnej odpowiedzi. Mój ginekolog też nie może mi tego wytłumaczyć.
Ostatnią miesiączkę miałam 15 marca. 29 marca miałam owulację i w tym okresie współżyłam z moim partnerem. Kilka dni po owulacji zaczęło pobolewać mi podbrzusze i okolice jajników. Poszłam do ginekologa ale nic konkretnego mi nie mogła powiedzieć, bo za wcześnie na wykrycie ewentualnej ciąży. Od okolo tygodnia boli mnie podbrzusze, czuję takie jakby pieczenie albo jakby rozchodzilo się ciepło. Bolą mnie piersi, zwłaszcza sutki, wieczorami kręci mi się w głowie. Dziś od rana mnie mdli. Dziś zrobilam hcg z krwii, które wyniosło 1.20 czyli teoretycznie nie może być ciąży. Zadzwoniłam do swojej ginekolog, która powiedziała to samo ale mogę jeszcze powtórzyć badanie w piątek.
Czy to ma sens? Jak to badanie nie wykazało n ciąży to czy następne już może? Dodam, że czekają mnie teraz 3 nocki w pracy, gdzie nadźwigam sie kilogramów a jeśli jest jakaś szansa, że jest ciąża to nie chcę jej ryzykować.
 
reklama
To w sumie dopiero 10 dni po owulacji, może nie było jeszcze zagnieżdżenia, wtedy ani test ani beta nie wyjdą. Ale wtedy tez nie powinno być objawów. Ja bolące piersi, ból podbrzusza mam przed każdą miesiączką i tez miałam przed pierwszą ciążą. Radze zaczekać tydzień i zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki i będziesz miała pewność.
 
To w sumie dopiero 10 dni po owulacji, może nie było jeszcze zagnieżdżenia, wtedy ani test ani beta nie wyjdą. Ale wtedy tez nie powinno być objawów. Ja bolące piersi, ból podbrzusza mam przed każdą miesiączką i tez miałam przed pierwszą ciążą. Radze zaczekać tydzień i zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki i będziesz miała pewność.
Mnie właśnie piersi ani podbrzusze nigdy nie bolą przed miesiączka. Nie mam żadnych objawów, które by wskazywały, że ta małpa idzie ;) Dopiero przekonuje się na bieliźnie:)
 
reklama
reklama
Dziewczyny, dostałam dziś jakiegoś dziwnego plamienia. Przy porannym moczu papierze taką małą plamke. Przy kolejnym podtarciu było już kilka kropelek krwi. Nie wygląda mi to na @ ani nie mam żadnych objawów@. Dalej pobolewa mi podbrzusze i jajnik. @ zawsze przychodzi na czas nigdy nie jest wcześniej ani później. W piątek planowałam powtórzyć hcg ale czy to ma sens? Czy może to było mikroporonienie?
 
Do góry