reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy może moje urojenie

Tysiek991

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2019
Postów
139
Część dziewczyny.
Przeszukałam internet ale nie znalazłam konkretnej odpowiedzi. Mój ginekolog też nie może mi tego wytłumaczyć.
Ostatnią miesiączkę miałam 15 marca. 29 marca miałam owulację i w tym okresie współżyłam z moim partnerem. Kilka dni po owulacji zaczęło pobolewać mi podbrzusze i okolice jajników. Poszłam do ginekologa ale nic konkretnego mi nie mogła powiedzieć, bo za wcześnie na wykrycie ewentualnej ciąży. Od okolo tygodnia boli mnie podbrzusze, czuję takie jakby pieczenie albo jakby rozchodzilo się ciepło. Bolą mnie piersi, zwłaszcza sutki, wieczorami kręci mi się w głowie. Dziś od rana mnie mdli. Dziś zrobilam hcg z krwii, które wyniosło 1.20 czyli teoretycznie nie może być ciąży. Zadzwoniłam do swojej ginekolog, która powiedziała to samo ale mogę jeszcze powtórzyć badanie w piątek.
Czy to ma sens? Jak to badanie nie wykazało n ciąży to czy następne już może? Dodam, że czekają mnie teraz 3 nocki w pracy, gdzie nadźwigam sie kilogramów a jeśli jest jakaś szansa, że jest ciąża to nie chcę jej ryzykować.
 
reklama
reklama
Ja też się bardzo nakręcałam , za każdym razem wymyślałam objawy ciązy poczym pojawiał się okres i załamka , wiem że łatwo się mówi ale trzeba odpuścic , też wszędzie były kobiety w ciąży wszystkie koleżanki dookoła a ja nic , i nagle sylwester nowy rok i w styczniu okresu brak , blada 2 kreska a teraz ponad 20 tydz Tobie też się uda tylko nic na siłę ,trzymam kciuki
 
Ja też się bardzo nakręcałam , za każdym razem wymyślałam objawy ciązy poczym pojawiał się okres i załamka , wiem że łatwo się mówi ale trzeba odpuścic , też wszędzie były kobiety w ciąży wszystkie koleżanki dookoła a ja nic , i nagle sylwester nowy rok i w styczniu okresu brak , blada 2 kreska a teraz ponad 20 tydz Tobie też się uda tylko nic na siłę ,trzymam kciuki
Ale jak to zrobić żeby nie myśleć,?
 
Ale jak to zrobić żeby nie myśleć,?
szczerze ? nie mam pojęcia !ja polecam wyjazd , gdzieś w góry albo jak kto woli ,w dniach kiedy przewidywana jest owulacja ,to pomaga , leżenie z nogami w górze też pomaga ;) ale jak w głowie odpuścić nie mam pojęcia , bo każda która stara się dłużej niż kilka miesięcy wie że to nie możliwe
 
szczerze ? nie mam pojęcia !ja polecam wyjazd , gdzieś w góry albo jak kto woli ,w dniach kiedy przewidywana jest owulacja ,to pomaga , leżenie z nogami w górze też pomaga ;) ale jak w głowie odpuścić nie mam pojęcia , bo każda która stara się dłużej niż kilka miesięcy wie że to nie możliwe
Apropo nóg do góry, faktycznie tak to robicie? Mi lekarz powiedział że to nie jest potwierdzone naukowo ale sama tak robię ale nie chce mi się leżeć dłużej niż 5-10min
 
Apropo nóg do góry, faktycznie tak to robicie? Mi lekarz powiedział że to nie jest potwierdzone naukowo ale sama tak robię ale nie chce mi się leżeć dłużej niż 5-10min
Mi lekarz kazał godzinę po leżeć z dupką do góry ;) oczywiście nigdy nie wytrzymałam , ale jakoś się udało ,chyba wtedy kiedy w ogóle nie myślałam o ciąży , u mnie był problem ze zbyt cienkim endometrium
 
Mi lekarz kazał godzinę po leżeć z dupką do góry ;) oczywiście nigdy nie wytrzymałam , ale jakoś się udało ,chyba wtedy kiedy w ogóle nie myślałam o ciąży , u mnie był problem ze zbyt cienkim endometrium
O jej godzinę leżenia bezczynnie... To nie dla mnie ale czego się nie robi, a też słyszałam że nie wolno się iść myć matko coś strasznego
 
reklama
Do góry