reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza? Cykle beta hcg

Czy ja wiem. Okres zawsze wyliczyła na czas. No prócz tego razu bo się spóźnia
No bo mogła Ci się owulacja przesunąć z jakiegoś powodu. To jest tak, że jest dobrze, dopóki się nie przesunie i dopóki się nie okaże, że to nie jest miarodajne. A nie jest, jak widać. Regularny cykl może mieć kilka dni takich przesunięć, więc tak naprawdę może Ci się nic nie spóźniać.
A wystarczy trochę stresu, trudniejszy czas, przeziębienie, wycieczka i już bum, masz inaczej. Taka aplikacja nie jest wiarygodna.

Poczytaj sobie o obserwacji cyklu metodą objawowo termiczną.
 
reklama
No bo mogła Ci się owulacja przesunąć z jakiegoś powodu. To jest tak, że jest dobrze, dopóki się nie przesunie i dopóki się nie okaże, że to nie jest miarodajne. A nie jest, jak widać. Regularny cykl może mieć kilka dni takich przesunięć, więc tak naprawdę może Ci się nic nie spóźniać.
A wystarczy trochę stresu, trudniejszy czas, przeziębienie, wycieczka i już bum, masz inaczej. Taka aplikacja nie jest wiarygodna.

Poczytaj sobie o obserwacji cyklu metodą objawowo termiczną.
Stres i przeziębienie było a nawet dużo stresu więc możliwe. Jutro zrobię betę to się okaże a powiedz mi jeszcze ile się czeka na wynik bety HCG idę prywatnie
 
Stres i przeziębienie było a nawet dużo stresu więc możliwe. Jutro zrobię betę to się okaże a powiedz mi jeszcze ile się czeka na wynik bety HCG idę prywatnie
Zazwyczaj jest tego samego dnia. Nie spotkałam się żeby czekać dłużej.
Możliwe że owulka była później albo i wcale jej nie było, aplikacje to niestety ale chyba są stworzone dla robotów nie ludzi, pod idealny cykl.
Bez monitoringu nie masz pewności że była owulka. Tak jak bez HCG że ciąża😜
 
Do góry