reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

zeniakurcze to przewalone,dobrze,że złapało mnie dopiero teraz.Ja już się naczytałam mądrości w internecie,że trzeba z tym biec do lekarza bo to może być rozejście spojenia i takie tam.Jutro wizyta i powiem mu,że mnie tak boli ale na pewno usłyszę,że to normalne.W końcu nosimy niezły ciężar to i ma po czym boleć:tak:
 
reklama
Maggi jakie cudowne sa Twoje maluszki,niech zdrowo rosna:-)
Ja po wizycie,pozamykane wszystko tak wiec kolejny tydz w domku spedze,mam tylko ktg zrobic. Gin powiedziala ze pod koniec przyszlego tyg bedzie mnie chciala juz klasc do szpitala zeby po malu szykowac sie do porodu i uslyszalam ze najprawdopodobniej bedzie cc. Tak wiec leki na skurcze mam nadal brac i lezec:-)milego dnia dziewczyny
 
zeniakurcze to przewalone,dobrze,że złapało mnie dopiero teraz.Ja już się naczytałam mądrości w internecie,że trzeba z tym biec do lekarza bo to może być rozejście spojenia i takie tam.Jutro wizyta i powiem mu,że mnie tak boli ale na pewno usłyszę,że to normalne.W końcu nosimy niezły ciężar to i ma po czym boleć:tak:
Ano stanowczo ma :d ale już niedługo :) no i jak dla mnie to nic tylko pozazdrościć że tak późno ci siadać zaczęło

Polka jak jest ok to po co tak szybko? Kupilas wózek?

Lilonka super że chrzest udany :)
 
Lilonka to prosimy o zdjęcia Smerfików :tak:

Multimama mnie też czasem boli spojenie, ale nie jest to aż tak bardzo uciążliwe, czasami czuję się jakbym dostała kopniaka :-D
Ale ogólnie muszę przyznać, że bardzo dobrze znoszę ciążę, nie czuję się jakaś taka ociążała jedynie te nogi puchnące i wieczorami pobolewają plecy, ale jak już zasnę to ból mija i wraca dopiero natepnego wieczora :tak:

Polka fajnie, że wszystko ok, no i też się dziwię dlaczego tak szybko do szpitala?
 
Paolka808
idziemy łeb w łeb :) ja mam wizyty w czw. proszę napisz ile mają Twoje maluchy będę miała z kim porównać :)

polka6
super że po wizycie wszystko ok, też mnie ciekawi czemu tak szybko do szpitala.... choć nie ukrywam że ja marze aby do tego tyg. wytrwać ... eh

maggi81
super maluchy ponowie pytanie w którym tc rodziłaś i ile miały maluchy??

a ja w sobotę jadę po wózek sportówki+gondole+foteliki 1900zł używane ABC zoom - nie wiem czy nie przepłaciłam ;/ ale najciekawsze jest to że 1,5 tygodnia temu kopiłam 2 foteliki do zoom-a z adapterami za 300zł i teraz muszę sprzedać :) ktoś chętny :D ^^
no i oczywiście nie mogę się doczekać wizyty czwartkowej :)
no i bym zapomniała w ramach mobilizacji w styczniu 2013 (nie byłam w ciąży) kupiłam strój mikołaja na 56 z mocnym postanowieniem że będę miała komu w nim zdjęcie zrobić, a dziś na allegro upolowałam 2 taki sam :)
 
Ostatnia edycja:
Ta moja lekarka troche przewrazliwiona i pewnie dlatego mnie chce tak szybko klasc,choc moze uda mi sie ja przekonac za tydz jesli wszystko bedzie nadal zamkniete zeby mnie polozyc blizej 36 tyg,no zobaczymy jak to bedzie grunt ze teraz jestem w domu i bede na 3 urodzinach mojej gwiazdy malej:-)

Zenia wozka jeszcze nie mam,mam pare typow z tablicy.pl ale tam z reguly trzeba osobiscie odebrac ale napisalam maila czy kurierem da rade i zobaczymy co odpisza. Ten co mi sie teraz podoba jest prawie na drugim koncu Polski i nie oplacaloby sie jechac osobiscie po niego

Lilonka super ze chrzciny udane :-)
 
Bibiana ja tez jestem w szoku ze tak dobrze znoszę ciąże :) bo oprócz mdłości od rana do nocy w pierwszym trymestrze i zawrotów głowy przy wstawaniu to mi nic nie było :sorry2: potem zaczęły się problemy ze spojeniem (to najgorsze :dry:) no i panika mojej lekarki jak szyjka sie skróciła z 5 do 3cm no ale to był jednorazowy "wyskok" i od tej pory tak się trzyma :-D

Justynia odpisze ci za maggi bo mamusie rozpakowane tak czesto nie mają czasu zaglądać :sorry2:
jej dzieci urodziły się:
Poród przedwczesny cc 32,2tc przez gestozę Mateusz 1950gr, 43 cm Mikołaj 1450gr, 42cm dostali po 7 pkt.

https://www.babyboom.pl/forum/mamus...-sie-blizniaki-43203/index23.html#post9904795

polka trzeba pisac do tych ludzi lub dzwonić, większość zgadza się na wysyłkę :)
 
Bibiana co do terminu to ja po prostu mam ten suwaczek trochę walnięty, termin mam na 20.08 więc idziemy łeb w łeb okazuje się:tak:

A ja milczałam cały weekend to fatalnie się czułam, w sobotę ogarnęły mnie jakieś mdłości, przyszedł brak apetytu, odbijanie ciągle a dodatkowo w nd, stan podgorączkowy, ból głowy i strasznie wysoki puls. Byłam dziś u lekarza i okazuje się, że chyba mam coś z drogami moczowymi bo robiłam też badania m.in. CRP i wyszło mi strasznie wysokie:-( Dostałam antybiotyk póki co. Na szczęście od strony ginekologicznej wszystko ok. Martwi mnie tylko totalny brak apetytu, bo to aż niepodobne do mnie może tak już jest w 34 tc? Jak to u Was z tym jest?

Zenia mnie dopadły ostatnio takie bóle pachwin, ud i tych okolic że nie mogę się z boku na bok przewrócić:szok:

Lilonka, Maggi ja ciągle jestem za spotkaniem kiedyś:-D
 
reklama
Gloriane to możemy razem rodzić hehe :-D
Co do apetytu to ja ogólnie go nie mam, wcale nie musiałabym jeść, dwa tyg temu na wizycie nic nie przybrałam na wadze, no ale to wina tego, że nogi mi puchną i raz bardziej raz mniej dlatego waga stoi, ważne że dzieci dobrze się rozwijają:tak:
A poza tym pogoda robi swoje.

Jak masz wysokie Crp to pij dużo wody mi tak kazali w szpoitalu no i też miałam antybiotyk, ale przede wszystkim dużo wody pić.

Zenia, bo Twoja szyjka zdyscyplinowana jest i się Ciebie słucha, nie tak jak nasze...tym bardziej, ze była miękka (Twoja)
 
Do góry