reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Paolka :-) witaj! trzymam już kciuki za Twoją wizytę, abyś dowiedziała się kto tam zamieszkał w brzuszku &&&&

Zenia :-) gratuluje pięknego suwaczka!

dziękuje dziewczyny za słowa wsparcia :-)

a to nasz lista:

1. Zenia
4.sierpień. 13 ( 15.lipca.13)
2. Multimama
7. sierpień. 13
3. Julia 85

4. Gloriene
20.sierpień. 13 ( 19.07-01.08)
5. Bibiana

6. Dolorez
24 sierpień. 13 ( 10. Sierpień )
7. Polka
26.sierpień. 13
8. Ineska uk
04.październik. 13
9. Nnatalie04
05.październik. 13 ( 21 września )
10. Gotadora
24.padziernik. 13 ( 09 października )
11. Raczel
24.październik. 13
12. Flis
15.listopad. 13
13. Justynia
29.listopad. 13 ( 8.grudzień.13)
14. Paolka
29.listopad. 13
15.Nik_i

16. Jika

 
reklama
zeniaSuwaczek cudowny masz,za 3 dni będę miała taki sam(o ile nic się wcześniej nie wydarzy):-)Pisałaś,że boli Cię spojenie łonowe a mnie zaczęło w nocy i to tak,że myślałam,że padnę.Nie mogę chodzić,przekręcać się z boku na bok bo boli,ty też tak masz?
 
Witaj Paolka!:-)kciuki za wizyte i za to zebys sie dowiedziala kto tam Twoj brzuszek zamieszkuje:-)
Zenia piekny suwaczek mi do Twojego brakuje jeszcze 3 tyg i bardzo chcialabym dotrwac,jutro rano wizyta i licze ze wszystko pozamykane i bedzie ok

Anika,Lilonka sliczne te Wasze szkraby :-)
Mnie to jakis lek troche dopadl jak to bedzie po czy sobie poradze z dziecmi i w ogole mam nadzieje ze mi to minie
 
Gotadora mój gin niby też nie jest zwolennikiem pessara ale ostatnio stwierdził, że gdyby nie pessar to dzieci byłyby już na świecie, więc kiedy trzeba założyć to lepiej aby był bo nie zaszkodzi a może pomóc. Szyjka sie nie wydłuży ale rozwarcie może się zamknąć, tak było w moim przypadku.

Zenia śliczny suwaczek :tak: już niedługo i ja taki będę miała :-)

Gloriane Tobie wychodzi termin na 20 sierpnia? Bo ja jestem za Tobą chyba 5 dni, a mi wychodzi 20 sierpnia :sorry2:
 
Witam was dziewczynki po długiej przerwie:)mam nadzieję że uda mi się w końcu dokończyć posta bo jak na razie dzieciaczki ładnie śpią:-)
Nie nadrobię was niestety :( za dużo się działo tutaj i stron naprodukowałyście że hoho. Gratuluję wszystkim nowym ciężarówkom i życzę jak najdłuższych suwaczków:)
Gloriane- ciesze sie bardzo ze sie poznalysmy osobiscie:-) fajna z ciebie babeczka tylko sie tak nie zamartwiaj:-) zobacz ze suwaczkiem juz mnie przegonilas i na pewno dotrwasz jeszcze te 3 tyg do ladnego rozwiazania prawie juz o czasie. Trzymam za ciebie mocno kciuki kobitko i mam nadzieje na jakies spotkanie juz z dzieciaczkami:-D moze i lilonka nasz Wro odwiedzi bedzie potrojnie ciekawie hihi
Różyczko - wielkie Gratulacje:) cieszę się bardzo że dalaś radę dotrzymać do swojego wymarzonego terminu i chłopaki są już z tobą w domku:)Jak sobie radzicie?
Dziewczynki z pierwszej piątki - piekne macie już suwaczki aż wam ich zazdroszczę że mi nie było dane takiego doczekać:( Trzymajcie się jak najdłużej zdrowo i wasze dzieciaczki w brzuszkach. Trzymam za was mocno kciuki&&&.za resztę dziewczynek oczywiście też :)
My w domku od 2 tygodni nareszcie w komplecie:-) Codzienne jeżdżenie do szpitala i siedzenie tam godzinami z chłopakami było mega męczące. W domu jest o wiele lepiej, nie ukrywam roboty przy nich jest sporo ale zawsze znajdzie się ta chwilka żeby położyć się i rozprostować kości. Na szczęście omija nas jak na razie kolka więc chłopaki tylko jedzą, śpią i miętolą coś pod nosem przez sen:)Karmimy się niestety tylko butlą bo pokarmu nie udało mi się w takiej ilości zachować żeby było go wystarczająco na normalne posiłki, staram się ich jednak przynajmniej raz dziennie przystawiać na deserek, zawsze to coś a uczucie cycania jest niesamowite. mleko ktore dostawali w szpitalu - bebilon pepti zamienilam w domu na nestle pro nan i w koncu zaczeli ladnie przybierac na wadze. Matesz przy wypisie mial 2900 a teraz juz 3700, Mikolaj 2500 a teraz 3000, Ogolnie Mateusz jest mega glodomorkiem i jakby mogl jadlby 150 ml co na ten wiek i jego wczesniactwo jest za duzo wiec czasem daje nam popalic jak oszukujemy jego glod smoczkiem:-D wlasnie zaraz zbliza sie godzina karmienia wiec powoli bede zmykac. Postaram sie czesciej was odwiedzac i sledzic co u was.
A to moje skrzaty:-D
 

Załączniki

  • Obraz 062.jpg
    Obraz 062.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 67
  • Obraz 096.jpg
    Obraz 096.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 62
  • WP_000425.jpg
    WP_000425.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 64
Dzięki dziewczyny:) To bliźniaki dwukosmówkowe dwuowodniowe, więc raczej dwujajowe, ale na jednojajowe też jest jeszcze szansa:)
 
zeniaSuwaczek cudowny masz,za 3 dni będę miała taki sam(o ile nic się wcześniej nie wydarzy):-)Pisałaś,że boli Cię spojenie łonowe a mnie zaczęło w nocy i to tak,że myślałam,że padnę.Nie mogę chodzić,przekręcać się z boku na bok bo boli,ty też tak masz?
No niestety tak to właśnie wygląda :dry: a chodzi mi się najlepiej tak, jakbym miała pełnego pampersa pomiędzy nogami :-D śpij z czymś pomiędzy nogami, nie siedź na twardym i powinno być lepiej

polka &&&&&& za wizytę
maggi śliczne dzieciaczki :tak:
Dziewczyny wierze, że wszystkie dotrzymacie takiego suwaczka jak ja :tak:
 
reklama
Maggi - piękna waga maluchòw :-) Mateuszek rośnie jak na drożdżach. Bardzo chętnie wyrwę się na jakieś spotkanie, chociaż jak dla mnie musi być to miejscówka z pokojem do karmienia. A my już po chrzcinach :-) Impreza udana, maluchy były grzeczne, nie licząc Maćkowej kupy w trakcie ceremonii :-) ale mama ciut zmęczona :-)
Smerfy sa coraz bardziej kumate, dużo się śmieją i gaworzą i pchają łapki do otworów gębowych ;-)
 
Do góry