reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

polka a patrzysz na tablice bo tam są fajne ogłoszenia
Wózek Bliźniaczy Tako Jumper Duo 2W1 Lidzbark Warmiński • Tablica.pl
Wózek wielofunkcyjny bliźniaczy TAKO JUMPER DUO 2w1 Łódź • Tablica.pl
gloriane chyba ci się tam rozciąga trochę i stąd te kłucie. Ja też się boję teraz już np jak mam skurcze, czy zdąże na czas do szpitala, czy zdążą mi zrobić cc czy powiedzą że za późno i rodzi pani naturalnie

z tym tchem też tak miałam jak Wy... ale teraz jakoś już przeszło chyba dzieci w dół trochę poszły

marcikuk jacy oni już duuuuzi :-) i jacy słodcy :tak:
 
reklama
Zenia, no widze że mnie rozumiesz ;-) właśnie dokładnie tego się obawiam! Że powiedzą że za późno i będzie sn! :-(

Co do wózka,wczoraj dotarł do mnie, zamówiłam freestyle twins 3 w1 i chyba jestem zadowolona,choć tak naprawdę to wyjdzie w praniu ;-)
 
Gloriane kochana mi wody odeszły o 2.30, a cesarkę robili o 7.40. Zdążysz dojechać:tak: Przez ten czas trzymali mnie pod ktg i monitorowali Smerfy, ale w rozwarcie mi nikt nie zaglądał :-D Z resztą lekarz z porodówki odesłał mnie na salę, bo stwierdził, że to nie wody;-) - ale ja wiedziałam lepiej i po 30 minutach wylądowałam z powrotem na porodówce:-) i to już 3 miesiące minęły...
a tak je wywozili z sali
_IGP1716.jpg
 

Załączniki

  • _IGP1716.jpg
    _IGP1716.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 106
Lilonka dziękuję :-) bo wiesz mnie przez tą moja szczątkowa szyjkę nawiedzają koszmary o ekspresowym porodzie :O

Ech uwielbiam zdjęcie Twoich maluchów to przy suwaczku :-D

Jak radzisz sobie z wychodzeniem sama na spacer że smerfami? Masz wózek w mieszkaniu? Tak mnie to ostatnio zastanawia.
 
Ostatnio jest trochę ciężej, bo i Smerfy swoje ważą :-) Stelaż wózka mieszka w bagażniku albo piwnicy i emek jak idzie to przypina mi go albo na dworze jak jest ładnie, albo na klatce jak zanosi się na deszcz. Ja łażę tylko i aż z gondolami. W latach 70 nikt nie przewidział wind na wózek bliźniaczy :-) Generalnie przy odrobinie chcenia wszystko jest możliwe;-)
 
Lilionka ale słodycze te Twoje malenstwa!

A ja ostatnio ciagle śpię bo na relanium... Dzis od rana byłam na wizycie;) szyjka narazie odpukac stoi w miejscu i jest zamknięta więc troche lżej mi na serduchu. Wiem dzięki temu ile mam leżeć a na ile wstawania mogę sobie pozwolić;)
moje małe przybrały równo o 200g i tak oto Tosia ma 35cm i 1020g a Marysia 32cm i 750g;) większa ułożona glowkowo a druga poprzecznie, nogi maja w tym samym miejscu więc dlatego kopniaki czuje tylko po jednej stronie. Ogólnie pokazywała mi lekarka brzuszki małych i różnica w wielkości jest no ale przybierają ładnie na wadze więc kamień z serca;)
potem was nadrobie ;)
 
Ostatnio jest trochę ciężej, bo i Smerfy swoje ważą :-) Stelaż wózka mieszka w bagażniku albo piwnicy i emek jak idzie to przypina mi go albo na dworze jak jest ładnie, albo na klatce jak zanosi się na deszcz. Ja łażę tylko i aż z gondolami. W latach 70 nikt nie przewidział wind na wózek bliźniaczy :-) Generalnie przy odrobinie chcenia wszystko jest możliwe;-)

Lilonka na forum blizniaki.net czy tam bliznieta czytałam, że jesli winda spełnia wymogi ppoż to ci się powinen zmieścić do windy a jak nie spełnia to trzeba iść do administracji się dowiedzieć i powinni wymienić winde na zgodną z wymogami

nnatalie gratulacje udanej wizyty :-)
 
U nas dzis stuknęły cztery miesiące nie wiem kiedy to zleciało dzieciaczki coraz fajniejsze choć nie zawsze jest łatwo.100_2589.jpg100_2590.jpgwgrało mi się jedno zdjecie z sieci i nie umiem usunąć
 

Załączniki

  • 100_2589.jpg
    100_2589.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 82
  • 942982_583140101706489_1702366294_n.jpg
    942982_583140101706489_1702366294_n.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 104
  • 100_2590.jpg
    100_2590.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 81
reklama
dziewczyny mam do Was pytanie dotyczące szwu lub pessaru - czy Wam dr to poleca? wiem,że niektóre z Was miały, a mi mój dr powiedział,że on nie poleca, nie stosuje ... martwie się, bo mam już krótką szyjkę, mam leżeć, brać luteinę, ale z takim krażkiem czułabym się bezpieczniej
 
Do góry