reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Zenia,Gloriane,Multimama jestem za Wami gdzies 3 tyg a czuje sie juz tak jak wy,po tym lezeniu w szpitalu to moja kondycja pozostawia wiele do zyczenia a zrobienie pare krokow do toalety jest meczace,najlepsze jest to ze nawet podczas mowienia sie mecze i oddycham czasami jak smok:-) przyznam ze fenoterol ktory biore 4x1 i staveran 3x1 nie wywoluje u mnie zadnych trzesiawek,moze przez 1 dobe w szpitalu tak bylo a teraz juz jest ok,w szpitalu dostawalam tez magnez a teraz nie biore w ogole bo mi na recepcie nie napisali i nie wiem moze kupic sobie i tez lykac.
Nadal poluje na wozek bo tem co kiedys Zenia linka wrzucilas sprzatneli mi z przed nosa i znalazlam taki
TAKO DUO JUMPER WÓZEK BLIŹNIACZY 3W1+ GRATISY!!! - m.allegro.pl
I nie wiem czy juz brac czy jeszcze czekac i szukac?cos kurcze nie moge sie zdecydowac:-)
A Bibiana rzeczywiscie pisala ze mniej jej bedzie teraz,skleroza nie boli:-)
 
reklama
Zenia będę się meldować :-) dziś znów coś pokluwa mnie w pochwie i zastanawiam się co to :-\
Przeraża mnie zbyt szybki poród,tj. Taki który skończy się w taksówce :-( błagam powiedzcie że jestem kretynka ;-)

Polka no my jesteśmy w podobnym terminie obie mamy chyba termin na połowę sierpnia :-) powiem ci że jeśli chodzi i dolegliwości to jeszcze mogłabym się z kimś podzielić, i mi też tchu brak nawet przy mówieniu,mam zgagę, bolą mnie dłonie,nie mogę spać,mam zaparcia, spojenie boli, aaaaa masakra ;-)
 
Polka bardzo fajny wózek, podobny do naszego, bo też jumpera wybraliśmy, tylko w trochę innej wersji. Myślę,że cena jest ok - za nowy zapłaciłabyś ( razem z fotelikami) conajmniej dwa razy tyle, na razie próbowałam go po domu, no i sama go złożyłam, więc na prawdę jest łatwy do składania/rozkładania i lekko się prowadzi. No ale na razie to sam wózek :-)
 
Ja juz sie tak napalilam na tako jumpera ze tylko takie poluje,ale kurde jak zwykle sie zastanawiam czy to juz czas czy jeszcze poczekac:-) dziekuje gotadora za opinie:-)
Gloriane miedzy nami to chyba tydzien i troche roznicy jest,dla nas teraz kazdy kolejny tydzien przetrwany w trojpaku jest na wage zlota wiec wytrzymajmy jak najdluzej,chociaz do 36 tyg bo to zawsze bezpieczniej dla maluszkow:-)
 
witajcie ciezaroweczki
ja tak na szybko tylko bo obiecalam pokazac chlopakow. nie nadrobie postow bo czasu brak
u nas chlopaki rosna ladnie a ja dzisiaj cala chodze bo polska biurokracja mnie wykancza. Musze miec num,er [esel dla chlopakow a z tym sie wiaze duzo zalatwiania. na wszytsko musialam w polsce zostawiac upowaznienia dla mamy by dokonczyli a jak przyszlo co do czego to i tak musze zalatwiaz wszystko przez konsulat bo sie przepisy zmienily :wściekła/y::wściekła/y:
brak slow..

moje smyki dzisiaj skonczyly 8 miesiecy
Zobacz załącznik 569823 20130704_183129.jpg
 

Załączniki

  • 20130704_183129.jpg
    20130704_183129.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 48
Polka za nowy tako ja dałam 1900zł w wersji 3w1. Warto poszukać na prawdę okazji bo 1000zł za używany to dużo.

Gotadora to wy już bryke macie? Jeju ile mnie ominęło. Poszukam może jakąś fotkę wstawiłaś.

Nie nadrobię was ale za każdą z osobna trzymam kciuki!!
 
Marcysiowa ano mamy :-) miał być za 5 tygodni, a się udało po kilku dniach. Jak już go dostałam to na foliach nalepka była - to było dla kogoś innego zamówienie, więc albo się rozmyślił, albo będzie dłużej czekać, bo to na Ukrainę było. Tak więc jest, na szczęście mam dużo miejsca i w sumie się cieszę, bo wszystkie te zapachy z niego wywietrzeją. No a pozatym moje maluchy, szczególnie synuś rozrabia w brzuszku i szyjka mi się skróciła, więc muszę leżeć, w środę szpital, no i skreślać każdy dzień w kalendarzu, bo teraz każdy stał się dla nas na wagę złota.

aaa... tu link z jednym zdjęciem wózka - na samym dole, abyś nie szukała :-) 3 i 12 czerwca
 
reklama
Ja Ci mówiłam że zamówiłaś taki sam już jak mi kiedyś o nim opowiadałaś. Ale powiem szczerze, że wózek godzien polecenia.
 
Do góry