reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

dziękuje, mam nadzieje że w środę dostanę pierwszy zastrzyk, drugi w czwartek - ale czy to znaczy że w piątek mnie puszczą do domu? bo w weekend to juz raczej nie wypisują prawda? nie lubie szpitala, maluszki też nie lubiły jak te pelety przykładali,żeby serduszka słuchać, bardzo mnie wtedy kopały. No i jakby mnie w piątek wypisali to mąz by mnie do domu odwózł, a później to nie wiem jak dojadę, bo on musi do pracy wracać. Ah, zawsze atrakcje ... ale jestem pełna optymizmu,że uda mi się wytrwać chociasz do 34 tygodnia
 
reklama
Hej Kobitki :)
Polka wpadłam napisać, że szukałam Cie dziś na patologii w szpitalu i położna powiedziała mi, że poszłaś do domku :happy2: Chciałam Ci choć przez chwilę umilić trochę czas, no ale nie potrzebnie bo przecież nic tak humoru nie poprawia jak wyjście ze szpitala do domu :happy2:
Trzymam za Ciebie kciuki, no i za resztę dziewczyn oczywiście też:-)

Buziaki
 
Palam dzieki za checi odwiedzenia mnie w jakze milym miejscu.
Nawet nie wiesz jak ja sie zdziwilam jak wczoraj mi powiedzieli ze moze wyjde i po badaniu przez ordynatora okazalo sie ze puszczaja mnie do domu:-) a jeszcze dzien wczesniej na porannym obchodzie dwie"przemile" lekarki powiedzialy ze o wyjsciu do domu moge pomarzyc.dobrze ze na nastepny dzien ordynator mial obchod:-) obiadki nawet nawet smiali sie ze mnie ze najwiekszy glodomor jestem,a co do poloznych to mialas racje ze ta jedna jest wyjatkowa a reszta bardzo fajna...a ja Twoi chlopcy?ja w poniedzialek mam wizyte u ginki i jesli nie bedzie zadnego rozwarcia to wroce do domku
Gotadora ja we wtorek trafilam i jesli byloby wszystko ok to w piatek poszlabym do domu,nie wiem jak to jest u Ciebie ale u mnie chyba w soboty robia wypisy
 
Dzięki za przywitanie :) Fajnie że udało mi się trafić na to forum. Ostatnio rozmawiałam z doktorką bo już leżałam dwa razy w szpitalu z powodu bólu brzucha i już wybrałam pierwszą dawkę sterydów. A jest ktoś z ciążą jednoowodniową jednokosmówkową?? ?? :blink:


A i jak sobie wstawić w profil takie opisy kolorowe w którym tygodniu jestem ?:)
 
Gotadora - u mnie były 3 zastrzyki co 8 godzin. A Ty trzymaj swoje maluchy do 36 tc :-)

Polka - gratuluje wyjścia do domku. Teraz to zaciskaj nogi i nie daj szkrabom wyjść :-)

Flis - witaj wśród trójpaczków :-)
 
Flis kliknij w link: Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com i utwórz swój własny suwaczek. Na końcu pojawią się kody - skopiuj pierwszy i wklej go w sygnaturę ( wejdz u góry strony w ustawienia, tam po lewej w menu bocznym odszukaj edycję sygnatury, jak to otworzysz to wklej kod suwaczka ( tam gdzie tekst sie wpisuje) , zapisz i gotowe
 
Hej dziewczyny
witam nową mamę :-)
dolorez widzę że ty nad aktywna jak ja jesteś :-) i do mnie też to nie dociera co to będzie jak nagle mi się dwójka dzieci pojawi :-D
gotadora u mnie w szpitalu wypisują 7 dni w tyg tylko po prostu w weekend sie wypisu od razu do ręki nie dostaje tylko trzeba podjechać potem. Na pewno uda Ci sie dotrwać do 34tc :tak: i dobrze ze dzieci rosną zdrowo :tak:
 
reklama
Flis moja ciaza jest dwuowodniowa i dwukosmowkowa wiec w tym temacie nie pomoge. Co do szkoly rodzenia to ja zadzwonilam wczesniej choc tez od 28 tyg sie zaczyna i powiedzialam ze w blizniaczej jestem i polozna wcisnela mnie szybciej bo w 24 tyg.tak wiec moze zadzwon i zapytaj:-)
Gotadora u mnie w 29 tyg byla nieznaczna przewaga synka nad corcia a w 31 tyg wazyli prawie po tyle samo pare gram roznicy bylo. A Twoje bable juz ladnie waza i ida po rowno prawie.:-)
Jak lezalam teraz na patologi to dziewczyna pare dni przed cc miala usg i wyszlo 3 kg a corcia urodzila sie z waga 3,6 kg.tez bym zdecydowanie wolala zeby moje bable wazy wiecej przy porodzie niz wynika z usg.
Dobrej nocy kobitki:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry