reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

polka a jaki chcesz kupić wózek? Mi się udało znaleźć używany też jeszcze na gwarancji, w fajnej cenie bo babka na stałe za granice wyjeżdża
 
reklama
Ja kąpię w Ziajce albo - jeśli akurat mam -w oleju z pestek arbuza.

Różyczka gratuluję pięknego suwaczka!

Ze spaniem to jest zong dopiero po porodzie, hehehe. "Chodzę po scianach" bo maluchy marudne i nie chcą spać tylko cały dzień kwękają. Duchota straszna dzisiaj i gorąc i to im chyba wcale nie pomaga. Zdążyły też poulewać większość tego co wypiły...:no:
 
Jestem nastawiona na tako jumpera duo, mieszkamy na wsi wiec na nasze drogi jak znalazl bedzie i nie musi w drzwi sie miescic choc jak patrzylam na allegro czy tablicy to jest ich troche wystawionych,ale jeszcze poczekam z zakupem:-)
 
polka na śląsku jak patrzyłam to one już po 600-700zł chodzą :) w moim mieście w komisie stoi taki zielony za 650zł w ogóle nie zniszczony. Jak mieszkasz w domu i ci jego gabaryty nie przeszkadzają to fajny wózek :tak:

Asiek pewnie nie tylko ze snu trzeba będzie zrezygnować jak się maluchy urodzą :laugh2:
 
Nie nadrobię was dziewczynki bo nie wiem ile jeszcze mam czasu zanim będzie alarm. Skończę moją relację.

Najgorsze uczucie przy cc to jak na tym prześcieradle przerzucają Cię z łóżka na łóżko. Potem leżenie plackiem. Ja oczywiście przy buzujących hormonach nie mogłam łez powstrzymać. Za którymś mierzeniem ciśnienia położna pyta czy dziecka nie chcę do siebie bo przecież większą mogą mi dać (mała dogrzewała się w inkubatorze). Tym samym gdzieś ok 7 rano poznałam Alicję. Łzy wiadomo ciekły ciurkiem nadal. Szybko zaczęło mi odchodzić znieczulenie (nawet lekarze się dziwili jak szybko) i zaczął się ból obkurczającej się macicy. Ludzie co za ból. Dostałam 3 środki przeciwbólowe na raz. Ale to trwało gdzieś ok 4-5h. Powiem wam, że najlepszym środkiem przeciwbólowym była Ala przytulona do mnie. Ewę poznałam dopiero następnego dnia. Okazało się też że byłam pierwszą pacjenktą która ucieszyła się kiedy kazali jej wstawać. A ja po prostu chciałam mieć to już za sobą.

Dzisiaj ja już latam bez problemu. Chodzenie po cc nie jest takie straszne tylko trzeba się przełamać. Dziewczyny od zeszłego wtorku są ciągle ze mną (w dzień i w nocy) i o dziwo jakoś sobię radzę z nimi. Czekamy teraz aż Ewa osiągnie 2kg i będziemy mogli iść do domu.

Kończę bo zanosi się na alarm. :-)
 
Wszystkie rozpakowane przestały się odzywać tutaj, trójpaki też siedzą cicho a o gotadore zaczynam się naprawdę martwić :-(
Dziewczyny orientujecie się może ile urlopu tacierzyńskiego jest na bliźniaki? 2tyg czy więcej?
 
Zenia my tez po wczorajszym gradobiciu mamy wgniecienia, ale na szczęście nasze auto jeszcze jakoś wygląda bo od męża kolegów to nawet szyby powybijane, jakaś masakra wczoraj była z tym gradziochem :szok:

A moje maluchy to jednak chłopaki :-D:-D:-D:-D jaja sobie z mamy robią :tak:

No i ładnie ważą 1600 i 1500

Polka Twoje widze też duże :tak:
 
Bibiana no nie było za ciekawie :/ ja jeszcze w tym czasie w aucie siedziałam, ludzie się samochodami też zatrzymywali na boku i czekali aż przejdzie ale parę idiotów widziałam, że jechało w taki grad. Masakra normalnie :baffled:
Bibiana znowu zmiana wersji? :-D Będziesz miała niespodziankę przy porodzie. Już lepiej się nie nastawiać. Grunt żeby zdrowe dzieciaczki były :tak: No i widzę, że są tych samych rozmiarów co moje, ale u mnie to już chyba na serio miejsca brak żeby mogły rosnąć tak jakby chciały
 
to macie dziewczyny z tym gradem, u mnie na szczescie piekna pogoda i duszno strasznie ze troche deszczu by sie przydalo ale za gradobicie podziekuje;-)

Bibiana Twoje szkraby ladnie waza, moja laska troche mniej ale moze dlatego ze to dziewczynka, dziewczynki niby zawsze ciut mniej waza niz chlopcy, a z ta plcia to niezla niespodzianke przy porodzie bedziesz miala, ciekawe czy na nastepnepnym usg nie wyskocza z dziewczynka:-D:-)

Zenia z tego co ja sie orientuje to ojcu przysluguja 2 tyg bez wzgledu czy to jedno dziecko czy blizniaki, a Gotadora zdecydowanie przesadza z tym milczeniem

Marcysiowa super ze dziewczynki sa juz z Toba i niech Ewcia szybko przybiera na wadze zebyscie mogly pojsc do domku. trzymajcie sie cieplutko
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jestem cały czas z Wami-cały czas podczytuje :-)
Zenia tak jak pisze Polka nie ma znaczenia przy tacierzyńskim czy bliźniaki czy jedno dziecko. Dodatkowo mąż może dostać zwolnienie lekarskie w szpitalu z dniem wypisu też na 2 tygodnie na opiekę nad żoną.
 
Do góry