reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Hej!
Asiek tak jak Miss pisala to juz tez koncowka u Ciebie wiec zaciskam mocno kciuki zebys jeszcze troche w trojpaku przetrwala, a swoja droga skad to cholerstwo sie bierze?

Lilionka dzieki za info o wozku:)

Pozdrawiam i milego dnia no i czekamy na znak od Eevlee:-D
 
reklama
Hej dziewuszki.
Ja dalej w szpitalu no i najprawdopodobniej juz tu zostane. Nie przejmuje sie bo chlopaki pod dobra opieka codziennie monitorowani no i ja tez:-) lekarz powidzial ze jeszcze dwa, trzy tygodnie i bedzie po wszystkim. Wychodzi wiec na 34 tc. Ogolnie to mam tylko skurcze i leze pod fenoterolem w pompie. Jest lepszy bo podaje stala dawke i nie kolocze tak serce i oddech jest normalny. Rozwarcia nie mam i szyjke dluga i zamknieta na 2,8cm. Ogolny stan dobry. Oby chlopaki ladnie podrosli wtedy bede szczesliwa. Ich zdrowie jest dla mnie najwazniejsze :-)
Oczywiscie chcialam pogratulowac serdecznie nowejmamie jej pociech no i slicznego dotrzymania.
Buziaki dla Was dziewczyny :-)
 
Marcysiowa nie jest zle. Oddzial ladny, jedzenie dobre, polozne mile w wiekszosci. Lezakuje sobie, ogladam tv i czuje sie bezpieczna. Nie kuje w oczy mnie kurz na szafce czy brud w toalecie, naczynia w kuchni i brak obiadu nie doskwiera ;-) myslalam ze bedzie gorzej a jestem zadowolona :-)
 
Palam pozazdrościć. Mi w szpitalu było tak źle, że czułam się jak na torturach. Najbardziej brakowało mi męża. A jedzenie było niezjadliwe.
 
Mi tez brakuje meza tak sam na sam. Nocnych buziakow i wogole ale calymi dniami i tak go nie bylo bo praca a ja siedzialam sama. W kazdym razie codziennie do mnie przyjezdza bo jest blisko takze ok :-)
Ciekawe jak tam cesarka eveele
 
no właśnie nie wiem skąd to się bierze, ale jak widać tutaj z różnych postów to pod koniec ciąży nasze organizmy płatają nam już różne "figle" i nie ma rady
 
reklama
Sypiam coraz gorzej...masakra jakaś.... Chłopcy tak fikają w brzucholu że mam wrażenie czasami że próbują wyjść dołem....machają tam rączkami - macie podobnie??
Rózyczka ja mam podobnie :tak: Czasem mam wrażenie, że jakieś stado dzikich zwierzów buszuje mi w brzuchu. A najlepiej już kopie się daje kuksańce tak w okolicach 1 w nocy a później koło 4 nad ranem. Chyba wiem, kiedy będe miała pobudki ;-) Ty już widzę pierzesz wszystko, a ja na razie gromadzę jak chomik od znajomych i rodziny. Czekam tez na szafę, bo nie mam gdzie układać jakbym nawet poprała :zawstydzona/y: Ale zrobiłam listę zakupowa i czekam na wypłate, oczywiście większość przez neta zamówię i może uda się na transport gratis uzbierać, lub zakupy zrobie w sklepie w Krakowie i wyśle po odbiór swojego M.

Dolorez i Karola - witajcie na forum :)

Gratuluję kolejnym rozpakowanym mamusiom. Lilonka, Kretowinko, Tigla, Novamama :* Hmmm ktoś pilnuje listy ? ;P

Miss - super piszesz, podczytują Twojego bloga.

Dziewczyny kupiłam w tamtym tygodniu bodziaki dla bliźniaków z Bodziakowa Body dla dzieci,bluzeczki dziecięce,odzież niemowlęca z nadrukiem na prezent
Niesamowicie dobra jakość materiału i nadruk taki mechaty a nie prasowanka i te maile od nich potwierdzające zamówienie od "Ofcy Pakowaczki" boooooskie:D Warto, polecam bardzo firmę.
 
Do góry