reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Karola - witaj :) Napisz jak tam u Ciebie - w którym tygodniu ciąży jesteś, czy znasz już płeć Maleństw....Witamy na forum :)
Palm - trzymam kciuki żebyście jak najdłużej wytrzymali w trójpaku - skoro pod dobrą opieką jesteś i nie musisz krzątać się w domu - są na to duże szanse :) A dlaczego trafiłaś do szpitala? Skurcze miałaś?

Dytko - ja to torbę zaczynam pakować do szpitala - jedną dla mnie, drugą dla chłopaków. Lepiej żeby stała już przygotowana niż później na wariata się pakować...a czas tak szybko leci... :)

Ciekawe jak tam Eevlee.....????
Od paru dni zdarzają mi się chyba skurcze - tak 1-2 dziennie więc chyba nie ma co panikować (jutro mam wizytę u lekarza to podpytam...). Tak mi się spina brzuch i boli chwilę...
 
reklama
Karola - gratuluje dwojeczki! U mnie kręgosłup dał o sobie znać po 28 tyg. Przy końcówce - masakra. Ale powiem wam dziewczyny, ze najgorzej było już po rozwiązaniu. Z reszta do teraz tak mnie boli jak przewijam chłopaków jeden po drugim, ze szok. Ledwo sie mogę wyprostować. To chyba ciężar brzuchola.oja siostra na mnie krzyczy ze mam sie wyprostować, bo często aż przygarbiona chodzę. Nie mogę sie wyprostować...
 
Hej dziewczyny, Domyslam sie ze nie piszecie za duzo bo jestescie ciekawe jak tam u eevlee? i ciagle trzymacie kciuki zacisniete:-). Ma ktoras z was kontakt do niej????
Onlyone - przykro slyszec ze plecki tak bola i nie bede sie tu wymardzac zebys poszla do lekarza (bo poradza paracetamol) i na jakas fizjoterapie bo przy blizniakach to rachej nie mozliwe aby znalesc wolny czas na takie dogodnosci ale napisze abys dbala o siebie, bo maluszki potrzebuja sprawnej mamy na dlugo.
Karola - witam nowa podwojna mame ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej
Witaj Karola:)
No wlasnie czy Eevlee zostawila ktorejs z Was jakis kontakt do siebie no bo nadal czekamy...
Rózyczko mam nadzieje ze jutro na wizycie rozwiejesz swoje obawy co do skurczow
Elala tez jestem ciekawa jak Twoje samopoczucie? Ty nadal pracujesz?
Onlyone zycze Ci aby ten bol kregoslupa minal jak najszybciej
 
Witaj Karola! Gratulacje!

U mnie kręgosłup się daje we znaki, ale głównie pezy długim siedzeniu. Zdecydowanie bardziej uprzykrza mi życie ból bioder i miednicy, zgaga i odczucie wykonania ogromnego wysiłku po zrobieniu nsjdrobniejszej rzeczy typu makijaż czy wywieszenie prania.

Też się właśnie zastanawiam co z Eevlee..
 
Onlyone - mam dokładnie tak samo, z wszystkich pociążowych dolegliwości najbardziej daje mi we znaki kręgosłup.
No to czekamy dalej na wieści od Eevlee...

Ja czekam jeszcze na kolejne karmienie i czmycham na spacerek. Szkoda pogody:-)
 
Zenia, Bibiana co u Was dziewczyny???

Aha mam jeszcze pytanie czy robiłyscie moze usg 3d/4d? jesli tak to w ktorym tyg? bo ja ostatnio bylam na normalnym usg a chcialabym sie wybrac tez na to 3d tylko nie wiem kiedy najlepiej?
 
Ostatnia edycja:
No eevlee - nie ladnie tak trzymac nas w napieciu. :-D prosze nam tu zaraz pisac co i jak bo juz nie mozemy sie doczekac wiesci od ciebie.
a ja jeszcze na chodzie. Pracuje zawodowo do 1 go maja a potem biore sie do roboty w domu. :-) i na dzialce. W sobote opielilam truskawy a emek zdjecia cykal bo twierdzil ze nikt mu nie uwierzy ze z takim brzucholem za ogrodnictwo sie zabralam ;-). czuje sie super - tylko te opuchniete nogi:zawstydzona/y: doskwieraja mi co raz bardziej. Bylam u lekarza no ale juz pisalam czego mozna sie spodziewac po tutejszej sluzbie zdrowia - proste wez pracetamol:wściekła/y:.
maluszki kopia wyraznie - czuc ze sa duzo silniejsze niz ze 2 tyg temu. Kolejne usg mam 8 maja i wtedy bediemy rowniez rozmawiali o prodzie. Ja upieram sie na cc choc moja doktorka chcilaby pokusic sie o sn (ale nie ma mowy).
Przykazalam dzieciom nie wychodzic z brzuszka do poki toreb nie spakuje. Brakuje mi jeszcze kilka rzeczy ale zamierzam dokupic w ten weekend. no i zostanie doprac pozostale rzeczy i zawalizkowac.:tak:
Potem niech sie dzieje wola nieba:rofl2:
Dziewczynki a macie sterylizatory do butelek??? moglybyscie cos poradzic??? ja sama nie wiem krore sa dobre? Myslalam o takim do mikrofali?
Pachnaca - nie zazdroszcze dolegliwosci. Mnie na szczescie jakos ominely tylko rece sa slabsze (nie wiem dla czego) no i nogom co raz ciezej uniesc ciezar, szczegolnie jak wchodze po schodach.
 
reklama
witam nowe forumowiczki!

elala - ochrzan Ci sie należy!!! co to za pielenie truskawek???:wściekła/y: Najważniejsze zadanie to donosić ciążę i proszę mi tu żadnych innych zadań sobie nie stawiać!!!! Nogi pewnie dają Ci się bardziej we znaki, bo chodzisz, działasz w pracy itp. Jak więcej łaziłam też mi trochę puchły, ale jak się człowiek częściej położy i odpocznie to jest lepiej.

polka6 - ja miałam kilka "zdjęć" maluszków w 3D przy okazji II usg genetycznego, ale tak na prawdę to na 3D czy 4D można się wybrać jeśli chcesz mieć fajną pamiątkę w postaci filmiku lub zdjęć, natomiast wg mnie lepiej przeznaczyć pieniążki raczej na echo serca płodu, bo to badanie jest o wiele lepsze i ważniejsze, a jeśli lekarz miałby coś wykryć to i na zwykłym usg to zrobi, nie potrzebuje do tego aż 3D
 
Do góry