reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witajcie niedzielne i jak u mnie slonecznie!
Margaret,Sade - piękne terminy!Trzymam za Was nieprzerwanie!
Lilonka - daj znać po ktg
jakie wieści z frontu.

Mnie dzisiaj rano odpadł czop. Teraz jestem już pewna,ze to on. Tyle ze nie miał zabarwienia. Jutro będę dzwonić do gina,ale poza tym nie mam innych objawów,wiec mam nadzieje,ze jeszcze pociagniemy chociaż 2 tygodnie. Ponoć odejście czopu nie zawsze sygnalizuje,ze to już lada dzien...
 
Miss masz rację odejście czopa nie zawsze sygnalizuje, że to musi być już, mi chyba 2 tyg odpadał, ale nie byłam pewna czy cały, bo po 2 tyg odeszły wody i dopiero wtedy pojawiła się krew, więc nie wiem czy czop jeszcze był czy nie...chyba ze stresu nie patrzałam :-D
Więc trzymam jeszcze kciuki za 2 tyg. u Ciebie, ale zwracaj uwagę na skurcze, bo Ty masz mieć cc tak?
 
No nie mogę Was czytać, bo ogarnia mnie coraz większa panika :szok::szok:. Przez ostatnie dni zrobiłam sie jakas ogólnie wystraszona. Uświadomiłam sobie, że lada moment urodzę, a nie jestem na to gotowa ani psychicznie, ani "sprzętowo". Oczywiście panikuję, że nie będę umiała sobie poradzic z dziećmi.....
Margaret nie mam pojęcia jak Ty to znosisz.
Miss stoicki spokój z czopem.
Może dlatego podchodzę do tego wszyskiego o czym piszecie z paniką, bo wiem, że mnie czeka cc i parę dni leżenia przed i niewskazane byłyby jakies nieprzewidziane akcje. A może to po prostu hormony u baby w ciązy ?
 
No ja też jestem lekko już nakręconą,zaczynam mieć ścisk żołądka,bo mam od czasu do czasu jakies skurcze i jak tak dalej pójdzie to nie zdąże sobie na tej patologii polezeć bo rodzić zacznę:)Jakoś mi się wydaje,że wszystko mam naszykowane,więc w tej sprawie jestem spokojna,ale nigdy nic niewiadomo.
Miss Ty też ładnie donosiłas w sumie między nami trochę ponad tydzień różnicy,wiec niewiele.
Tigla przestań panikowac,dobrze będzie.Jeszcze trzy tygodnie i luzik będzie:)POleguj dużo i sie nie przejmuj.Jak nie zdążysz z czyms to się zorganizuje potem,jest allegro jest M więc spoko.
No i miłej niedzieli życze,do popisania potem.papa
 
Dziewczynki z tymi czopami to roznie bywa. Ja przez cala ciaze mialam mega uplawy wiec czopa jako takiego nie zauwazylam u mnie jakis tydzien przed porodem brzuch sie obnizyl strasznie.
Ale fajnie zaraz kolejne maluszki beda na swiecie :-):-):-) Powodzenia dziewczynki.
Ciekawe co tam u eevlee
 
Miss - to jeszcze nie kwiecień, ty się nie wygłupiaj ;-)
Sade - ty to juz.masz prawo do sciskow w zoladku:-)

Eevelee - jakie wiesci od Ciebie?
U mnie na ktg maluchy wyjatkowo grzeczne.Skurczów nie ma, serducha bija miedzy 140 a 160. Jutro usg i najprawdopodobniej do domu :-)
 
reklama
hej dziewczynki, ale mialam mega zajety weekend, teraz zdycham. energia zero.

margaret- no powiem ci ze bardzo wyluzowani sa tez w tej norwegii.. ja mam juz plackiem lezec w szpitalu 2 tyg przed terminem planowanej cesarki, a tu rozwarcie z 2cm powiekszylo sie na 3cm a oni cie do domu odsylaja... fju, fju, a ja myslalam ze to tylko na zachod od pl tak jest, ale ze skandynawia jest bardzo opiekuncza.. &&&&&&&&&&&&&&&&&

sade- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& wszystko bedzie dobrze, nie denerwuj sie, juz jestes tuz tuz od tulenia swoich maluszkow w ramionach :-)

lilonka- fajnie ze cie do domu wypuszcza, to zawsze ulga, bo szpital, nawet jak jest przyjemnie, to nie to samo co domek. no i super ze wyniki dobre!

eevlee- jak szynka?

miss i inne opuchlaczki nogowe- bardzo wam wspolczuje ale to juz ostatnie podrygi opuchlizny. ja mam dokuczliwe hemoroidy, wiec tez nie jest wesolo :/
 
Do góry