reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kretowinka dlaczego masz leżeć aż dwa tygodnie przed cc :szok:?? Mi dabetyczka mówiła o 2-3 dniach, a teraz gin coś delikatnie przebąkiwał, że troche dłużej.
 
reklama
No to jeszcze wieczorowo do Was piszę z domku:)
Kretowinka ja też mam kurcze hemoroidy upierdliwa sprawa:(miejmy nadzieje,że szybko znikną po porodzie....
Napisze do Was z oddziału jak mnie przyjmą bo patrząc dzisiaj w wiadomosciach jak porodówki puste i babki ściskaja nogi do jutra,że będzie wysyp od jutra to moze znowu miejsca zabraknie-hehehe.
No nic ale powiedziałam sobie,że nigdzie sie nie ruszam jutro,albo mnie przyjma albo tam sie położe w ramach protestu i tyle.....
Ciekawa też jestem ile mnie będa trzymać przed cc,ale myslę ze niedługo 2-3 dni ale zobaczymy.
To tymczasem dziewczyny,trzymajcie się bez zadnych niespodzianek i do popisania......papapapa
 
Witam Was Kochane.
U mnie dobrze, szynka trzyma, leki działają, maluchy dokazuja. Może dziś na obchodzie dowiem sie czegoś wiecej. Zrobili mi kompleksowe badania, wyszły mi lekko podwyższone próby watrobowe więc boja czy to nie czasem początek cholestazy :-/
Narazie grzecznie leze i poddaje sie badaniom. Czekam na jakieś konkretne decyzje. Całuje Was!
 
Eevelee - najważniejsze że szyneczka trzyma ;-) musi tak potrzymać jeszcze kilka tygodni.
Sade - kciukasy za.przyjęcie.Kładź się niczym Rejtan na progu i nie daj się pigułą.
My juz pod ktg - maluchy jak zwykle zwiewają, a Zuziol wbija się mamie pod żebra. Też czekamy na obchód, potem badania i liczymy po południu na wyjazd do domu. Starczy tego szpitalnego spa ;-)

Miss, Margaret czekamy na poranne wieści z frontu :-)
 
Sade nie daj się wygonić ze szpitala, trzymam kciuki za przyjęcie.

Eevlee bardzo się cieszę, ze szynka trzyma, oby tak dalej...

Lilonka kciuki za powrót do domu :-)

Margaret, Miss????
 
dziewczyny, jednak u miss to byl czop, dzis rano urodzila :-D:-D:-D
przesylam tresc smska i zdjecia chlopakow:

dzisiaj o 6.06 i 6.09 na świat przyszli dwaj mężczyźni, na których czekałam całe życie! Pawełek 2500, Tadzio 2600, 10 punktów i pełne owłosienie.

IMG_0906.jpgIMG_3904.jpg

o polnocy dostala skurczow i o 4 pojechali na porodowke, gdzie okazalo sie ze juz ma 3cm rozwarcia i czas juz ciac.
teraz lezy w pokoju razem z chlopcami, jest juz po pierwszym karmieniu!!! (mowi ze cos tam polecialo, a chlopcy obaj ssacy sa :-D). ma jeszcze skurcze od obkurczajacej sie macicy ale widok chlopakow w lozeczkach obok je lagodzi.

a jak tam u was margaret i sade??? (sade, nie daj sie wyrzucic z izby przyjec!), (margaret, ja ciebie juz na naszej liscie startowej zaznaczylam na czerwono juz przed weekendem, a ty taka niezdecydowana :-D, juz cie z powrotem 'przefarbowalam' na czarno..)

tigla- ja nie wiem dlaczego az na 2 tyg wczesniej mnie chce wsadzic, ale pewnie zeby zapobiec takim niespodziewanym akcjom, jaka sie wlasnie przytrafila miss? moja ginka mowila ze to u nich w szpitalu standard tak postepowac z mamami wieloraczkow.
 

Załączniki

  • IMG_0906.jpg
    IMG_0906.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_3904.jpg
    IMG_3904.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 51
Miss co to za wciskanie się w kolejkę :-D
Chłopcy są cudowni :-) wielkie gratulacje :-):tak:
Oj przeczuwałam, że to blisko, ale nie że aż tak.....buziaki dla chłopaków.
 
miss - Gratlacje:-) super wiesci, piekne maluchy. Wracajciew szybko do domku i pisz jak tam doswiadczenia.

kretowinka - dzieki za przekazanie wiesci. Lekarka ma racje zawsze tobedzie pewniej jak juz bedziesz na oddziale pod bacznym okiem specjalistow.
Top listy zaczyna robic sie goracy wyglada na to ze na dniach bedzie wysyp maluszkow:-D Sade, Margaret -kciuki zacisniete &&&&&&&&&&&&&
Lilonka czekaj dzielnie na swoj czas ;-). Wracaj do domciu i czekaj na kwiecien.
 
reklama
Miss - gratuluje. Ale mnie w konia zrobiłaś. Miałyśmy rodzić w kwietniu :-) Wspaniałe Twoje chłopaki.

U mnie - rozwarcie na 2 cm, więc zostaje:-( i zaciskam nogi, a raczej gadam z szynką. Czekam na zastrzyki i obchód o 13. Maluchy ważą 2130 i 2560, więc nie jest źle.
Ale na oddziale oblężenie - dostawiają łóźka do sal, bo nie ma miejsc.
 
Do góry