reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Sade - trzymam kciuki za czwartek
Zenia to należy Ci się koszulka gratis za taką reklamę. Przy następnym zamówieniu rabat utarguj ;)
 
reklama
Zenia - dzięki za czujność już dopisałam sobie do listy:)
Sade - czekamy zatem na dobre wieści,trzymaj się dzielnie.
Ale dużo rybek nam przybędzie:-)
 
Sade - trzymam kciuki za czwartek
Zenia to należy Ci się koszulka gratis za taką reklamę. Przy następnym zamówieniu rabat utarguj ;)

Dytko taki mam zamiar bo jeszcze wymyśliłam sobie wzór dziadek bliźniaków dla teścia na urodziny:-D

maggi81 jeszcze gloriane 17tc1d :-) tak mi sie przypomina te które sa mniej więcej w tym samym czasie co ja :-D
 
Ostatnia edycja:
Ja jak zwykle z zaległościami.... Może zacznę od życzeń:


Wszystkim Wam Kochane Kobietki życzę jak najdłuższego przebywania w trójpaku, zdrowych i donoszonych dzięciątek, żeby Was zgaga i inne ciążowe przypadłości omijały szerokim łukiem, a "społeczeństwo" nie zamykało oczu na okrągły brzuszek w kolejce, autobusie, etc. Trzymajcie się zdrowo !!!


Bojka - gratulacje! Niezła niespodzianka! Trzymam kciuki za Wasz szczęśliwy powrót do domu :-D


Anika, gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i dzieciaczków!


Sodie - maluchy jak z obrazka! Cudne! Wypoczywajcie i cieszcie się sobą i domkiem :)


Eevlee - gratuluję wagi chłopców! Z ułożeniem różnie bywa, moi nadal się wiercą... Ale też coraz częściej "patrzą w dół" :)


Zenia.mi, dzięki za poruszony temat, szczerze mówiąc, nie wiedziałam że tak może być... Rozumiem, że jak na każdym usg lekarz bada przepływy, to ryzyko niedopatrzenia takiej wady jest znikome... Muszę dopytać na następnym bad. (Ostatnio mam straszne paranoje dot.zdrowia maluchów, więc takie historie budzą moją niezdrową część wyobraźni...)


Onlyone, mam nadzięję, że wszystko będzie dobrze z Maluszkiem. Fajnie, że masz mądrą PL pediatrę, trudno o to w UK...


Iilonka - jesteś prawdziwą Mistrzynią Ogarniania Wszystkiego! Od A do Z! Wielki szacunek! Mi już ciąża dawno nadgryzła szare komórki, na wszystko muszę mieć notatki, listy, rozpiski...i często gadam od rzeczy - np.mówię synowi żeby założył sandały, albo że ser jest w kominku... Dramat :) Może to też przez wiek, jestem z 77 ( Dytko, pozdrowienia! Ja raczek z czerwca, a Ty?) , więc z tych starszych ;) ale wiek mi nie przeszkadza :tak:
A z tym miejscem w pierwszej 10tce "do", to daje do myślenia, właśnie włączyła mi się czerwona kontrolka! ale mam cichą nadzieję, że dotrwam do 19-21-go kwietnia :)


Gotadora, witaj wśród Wyjątkowych Mam !


Dytko, ja przy pierworodnym uczęszczałam do szkoły rodzenia i bardzo byłam zadowolona. Miałam dośw.z noworodkami ("obsługiwałam" 2jkę siostry), ale wiele nowego dowiedziałam się na temat karmienia piersią, cesarki, fizjologii i chorób niemowląt, a bezpieczne metody przewijania i kąpania prezentował nam sam P. Zawitkowski ;) Oczywiście program i zaangażowanie zależy od szkoły...warto popytać, z których mamy są zadowolone, bo szkoła szkole nie równa.


Nie wiem czy to pogoda (znów zima,u mnie sypie śnieg...) czy hormony, ale strasznie nabuzowana i niewyspana jestem.... W dodatku syn chory, mąż ma dzisiaj przylecieć na 4 dni, niestety też przeziębiony ( więc modlę się, żeby mnie nie pozarażali!!), ale lepiej gdy jest, bo chociaż trochę pomoże, a Mam w planie przemeblowanie "pod maluszki" i może łóżeczka skręcimy ;) Jak zwykle pracowite dni się szykują, a energii ubywa...


Jeszcze słowo jedno do wątku o stawianiu wanienek na deskach do prasowania : odradzam i ostrzegam, że b.niebezpieczne - deski nie są przeznaczone do takiego obciążania - z autopsji - koleżanki mężowi złożyła się deska w trakcie kąpania dziecka, dobrze, że je mocno trzymał....
 
NovaMama ja sierpniowa jestem :)
Wow mialas zajecia z Zawitkowskim, zazdraszczam :D ogladalam filmy na YT z jego wskazowkami. Ideal facet i tak mu to wszystko naturalnie wychodzi... Ech jak sie na niego patrzy wszystko jest takie proste.

Ps. Sorki za brak polskich znakow, ale klepie z komory.
 
DZIEWCZYNY POZWOLCIE ZE ZLOZE WAM ZYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET:-).TAKIE BARDZIEJ WESOLE,DO USMIANIA AZ DO LEZ:-D:-D:-D

dzis dzien kobiet!
Wiec kochane przyjmcie zyczenia moje,od kobiety drugiej ktora tezwie jak w zyciu jest.
Zebys zawsze piekna byla,
zebys nigdy nie przytyla.
By ci wlosy nie wypadly,
zeby cycki nie opadly,
dupcia zawsze jedrna byla....
Bys facetow wciaz kusila.
Bys klopotow malo miala o zmartwieniach nie myuslala,bo pamietaj ze rozterki zle wplywaja nam na nerki.
Wiec kobiety zycze wam samych zajebistych dni
 
reklama
Hehehe kretowinka uśmiałam się z tej akcji na stacji:)Nawet mój M zaryczał jak lew-heh.
Będe dawała znaki ze szpitala oczywiście.Natomiast jestem lekko zdołowana bo zaraziłam się od syna,leże i zdycham.Czosnek,cytryna,maliny,tantum verde,ale zobaczymy.Dostałam gorączki 38 póki co i wzięłam apap to chyba mogę,ale i tak się zastanawiałam.Mam teraz paranoje,że maluchy zaraże itp.Byle do jutra i byle by do wysokich gorączek nie dopuszczać z tego co pamiętam.Ehhh....na sam koniec cholera.
Taka parszywa ta pogoda,u nas też zamieć jak cholera.
Mam wrażenie,że któregoś dnia się na nogach nie podniosę takie mam bóle w kolanach:(
Leże weekend i się kuruje.
Lilonka dzięki za wsparcie,będe Wam dawała znać co i ja się przedstawia.Będe miała sporo czasu w szpitalu na pisanie z telefonu.
Dytko też:)
Zdrówka i Siły dla nas i maluchów!!!
 
Do góry