reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczynki ja was bardzo podziwiam ile starań i nerwów musiałyście przejść żeby znaleźć się na tym etapie i być w ciąży. Wszystkim wam serdecznie dopinguję i czekam na wasze zdrowe maluszki:)
Dytko -
fajnie to nazwałaś z zimowiska :-) no ale jak będziecie mieli taką możliwość i sił wam starczy to czemu nie, taka mała gromadka w domu to całkiem fajna sprawa. No ale niestety nie każdy może sobie na to pozwolić.
 
reklama
Dytko - nam też wyszło za pierwszym razem - tylko my żadnych mrozaczków już nie mamy. Z resztą sporo jest dziewczyn po inv - chyba nawet jesteśmy w przewadze:tak:
Gotadora
- a to fotka jakbyś potrzebowała :-)
2013-02-27 10.53.24.jpg
 
Witaj Gotadora. Swoim pojawieniem się objęłas tron starszyzny, który do tej pory należał do mnie ;-) (75r).

Bojka to nas z zaskoczenia wzięła, a dzieciaczki tak jak przypuszczała małe smoki :-D, pierwsze dziecko tez było duże. Witamy na świecie i powodzenia :)

Wczoraj w końcu wzięłam sie odrobinę w garść i zamówiłam łożeczka. Na zamawianie reszty (rożki, ochraniacze, kocyki, pieluszki, ręczniki...) nie mam siły. Niby mam mniej więcej wybrane, ale zawsze pojawia się jakaś wątpliwość odnośnie koloru czy wzoru i dupa. Dodatkowo męczy mnie czy mam takie same zamówić dla dziewczynek, czy różne i totalna klapa :baffled:
 
Maggi- no właśnie o te koszty utrzymania chodzi :-( Czasem się poważnie zastanawiam jak to bedzie, bo kokosów teraz już nie ma a jak dojdzie jeszcze dwójeczka .... Ale wiecie co planują zagrac w Totka, kto wie... Może podatek od marzeń trzeba by zapłacić ;P

Mam do Was pytanko, chodziłyście do szkoły rodzenia przed urodzeniem dzieciaków ? Kusi mnie, ale raczej nastawiam sie na cc a słyszałam, ze większośc szkół kładzie głównie nacisk na poród sn i nie wiem czy jest sens wydawac kasę :/ Znalazłam jedną szkołę, ale nie przy szpitalu, która oferuje przygotowanie rodziców przed cc i zastanawiam sie czy nie zaryzykować. Jestem zielona w pielegnacji aż tak małych dzieci i może lepiej poćwiczyć przed "operacją na żywym stworzeniu". Kiedyś opiekowałam sie maluszkami, ale to już takie byki pół rodzne zazwyczaj były.
 
my mamy jeszcze dwójkę na zimowisku i zamierzamy po nie wrócić jak tylko wydobrzeje i maluszki podrosną, nie wyobrażam sobie inaczej. Póki co nie musimy martwić się o finanse, bardziej o mój wiek, zawsze jakieś zmartwienia, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze :-)
 
Tigla - ja pieluchy kolorowe (flanelki i tetrę) kupowałam tu PIELUCHY FLANELOWE 70x80 POLSKIE PROMOCJA TANIO !! (3035271984) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Pieluchy Tetrowe Kolorowe 70x80- POLSKIE z Atestem (3011546318) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jakościowo - polecam

Dytko - ja nie chodziłam - u mnie szkoła jest tylko prywatna - 45 zł za zajęcia. Niby mieliśmy pójść kilka razy, ale szyjka zaczęła się skracać. Wierzę w swój instynkt :-)
 
Elala- ale masz fajnie z ta praca, nie dziwie się ze nie rezygnujesz!

Ale stron naplodzilyscie!!! Dżizes! Ale w koncu ogarnelam ;)
Dzis bylam na sprawdzeniu przeplywow i wszystko jest dobrze, ale Wika nadal ma brzuszek mniejszy o 2 tyg. Ginka już nie panikowala, dalej mam brac clexane :/ i medargin, a za tydzien wizyta na ktorej ustali kiedy mnie da do szpitala. Oby nie za wczesnie, bo ja planuje do tego 22 kwietnia trzymac nozki mocno zacisniete!!!
U was tez taka zawierucha sniezna? Lodz od rana już cala zasypana i snieg nieustannie pada, ale tak porzadnie! Znow trzeba było wskoczyc w ubrania zimowe, ale już tylko w kurtke narciarska się zmiescilam, i na mojej stacji benzynowej sprzedawca, zaprzyjazniony, mowi przy placeniu za paliwko: ‘cos jeszcze?’ a ja na to ‘no, już na prezerwatywy za pozno ;)’ hihi, taki glupi zarcik ;)

Miss- ja tez rybka, to nasz miesiac urodzin leci, heh, czlowiek dobrze ma jak dopiero na koniec roku jego numerek idzie do gory..

Bojka- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! piekna waga maluszkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby tak pieknie się chowaly i były zdrowe, a mamusia miala z nich duzo pociechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie martw się cpap bo to dosyc standardowa wentylacja wczesniaczkow jest (z tego co mi podpowiada wikipedia..)

Anika- zycze Waszej trojeczce szybkiego wyleczenia tej wstretnej infekcji i jak najszybszego powrotu do domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sade- ale pieknie doczekalas! Oby jeszcze ten upragniony 38 tydzien osiagnac!!! Jestem oczywiście w pogotowiu i na strazy, wiec nie rob dlugich przerw na forum bo zaraz Cie scigne ;)

Onlyone- nie ma to jak dobry lekarz… co zrobic, jakos dacie rade, chociaz wiem jak bardzo będzie ci się serce rozdzierac! Ale, tak jak pisze miss, blizniaki trafiaja sie tylko silnym!

Palam- a czemu nie chcieć wiecej! Zycze ci żeby były raczki ;)

Lilonka- :szok:ta lista powoduje u mnie panike :szok::szok::szok:

Dytko- ja tez marze o zabraniu naszego maluszka z zimowiska ale na razie mój maz na ten pomysl reaguje tak: :szok::szok::szok:

Tigla- przyszly przescieradelka z allegro, do których dalas linka, dzieki jeszcze raz! Jakosc jest rewelacyjna! Bardzo porzadnie zrobione i bardzo porzadny, gruby material!

Dziewczynki i oczywiście najlepsze zyczenia dla nas wszystkich z okazji Dnia Kobiet, niech spelnia się nasze marzenia (kazda z nas wie jakie) <3
 
Dytko - jak znalazłaś fajną szkołę w której mówią dużo o cc, wstawaniu po operacji no i co najważniejsze uczą jak poradzić sobie z maluszkami to idź skoro nie czujesz się pewnie:) Ja wybieram się od 18 marca na zajęcia przy szpitalu jest szkoła rodzenia darmowa, zobaczymy co będą tam mówić.
Dziewczynki jednak się zebrałam i poruszałam trochę szarymi komórkami:-) zrobiłam listę po pierwszej 10:) hihi
Na prowadzeniu jest:
11. Elala
12. Pachnąca
13. Marcysiowa
14. Palam
15. Netka
16. o zgrozo ja :szok:
17. Różyczka
18. Dominiska
19. Dytko
20. Zenia
21. Bibiana
22. Gotadora
Jakbym którąś niechcący pominęła to bardzo przepraszam:-).
Różyczko odezwij się bo już dawno cię tu u nas nie było i zaczynam się martwić:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kretowinka dobre z tymi gumkami ;) Mina goscia na stacji pewnie bezcenna :happy:

Maggi - "o zgrozo to ja" Pierwsze jak to przeczytałam to zaczęłąm sie zastanawiać kto takiego nicka sobie wymyślił. Ech to odmóżdżenie ciążowe

Tymi prześcieradełkami z allegro muszę sie zainteresować w takim razie jak tak polecacie i jakość ok. Tylko ile sztuk kupić na dwójkę :eek: Kupowałyście jeszcze jakieś rzeczy od tego sprzedawcy ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry