reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam wszystkie przyszłe mamusie i już rozpakowane :-), poczytuję Was z sentymentu i wspominam ten cudowny czas jak dzieciątka były w brzuchu. Mimo ciągłego lęku i niepokoju to jest naprawdę błogosławiony stan :-Dchoć bywa ciężko, moje maluszki urodziły się przez cc w 38+3 tc więc miałam co dźwigać.

Ale chciałam Wam napisać o wózku bo widzę, że temat gorący. My mamy właśnie abc zoom w opcji 3w1 i to był wg. mnie najlepszy wybór. Prowadzi się lekko, jest zwrotny, mieści się we wszystkie drzwi i bramki, a w sklepie jestem w stanie nim zakręcić w najwęższej alejce. Naprawdę polecam. Chociaż powiem, że teraz po śniegu nie jest łatwo ale i dzieci swoje ważą a widzę inne matki , które ledwo pchają pojedyncze wózki, więc to chyba nie wina konkretnego wózka.
 
reklama
Jedyne co wiem, jesli chodzi o wózek to chciałabym taki, żeby dzieciaczki siedziały jeden obok drugiego. Od kilku dni przeglądam strony internetowe, czytam i nie wiem już nic. Powiedzcie mi dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o ten wózek: LEVIROO DIVI SPACEROWKA GONDOLA + 2 FOTELIKI (2955746521) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Cena jak za nowy jest bardzo kusząca - ma wszystko co potrzebne. Choć z drugiej strony stosunkowo niska cena do innych marek może śwaidczyć o jakiś wadach, złej jakości wykonania, materiałów itp. Nie wiem czy zdołam gdzieś ten wózek zobaczyć na żywo, dlatego proszę o radę bardziej doswiadczone mamy :-)
 
Elala dzisiaj w nocy spałam. Nawet nie wiedziałam, jakie to ważne. Udało mi się udrożnić jedną dziurkę i spałam jak zabita. Nawet do wc nie wstawałam więc jak o 8 sie obudziłam to był sprint do toalety.

Onlyone jak tam?

Hakima trzymasz się do czwartku czy już zaciskać kciuki?
 
Marcysiowia, kciuki możesz zacząć już powoli zaciskać, coraz więcej wody w organiźmie mi się zatrzymuje, dzisiaj znowu +1kg względem wczorajszego dnia, więc nie wiem jaka będzie decyzja lekarza jutro, ale coś mi się wydaje że conajmniej w szpitalu mnie zostawi, a jak już pisałam wcześniej, zastanawia się czy nie rozwiązać ciąży szybciej niż w piątek, bo do tego ciśnienie mam znowu podwyższone, więc zobaczymy. Mam neta w komórce to Wam napiszę jak będę miała czas, bo mam być jutro na czczo i będą mi badania robić. Marcysiowa zazdroszczę Ci, że przespałaś aż 8h... ja wstaję min co godzinkę...

Ten abc zoom wygląda na fajny wózek :) chociaż ja też gustuję w wózkach jeden obok drugiego, ale to już kwestia zwykłych preferencji :)
 
Zenia ale ten pies musi te dzieci kochać!!

Hakima to od dzisiaj jeden kciuk zaciskam i czekam na znak to zacisnę pozostałe 5. Moje dzieci sa już na tyle kumate i trzymają kciuki za forumowe ciotki! (Pisząc to dostałam kopa na potwierdzenie) :-)
 
Marcysiowa też Cie tak okopują jak tylko chwile posiedzisz czy poleżysz? U mnie to się aż brzuch wygina;) aaa no i też jak parę razy mocno dostanę to mam skurcz i twardnieje mi brzuch.. Nie wiem czy to normalne..

Onlyone
suuuuuuuuuuper, że maluszki już na świecie:) Gratuluję zdrowych pociech:)

Co do wózka jestem rozbita... tu jest fajny test wózka Babyactive Twinni Babyactive Twinni – opinie na temat wózka | Bliźniaki blog chociaż bardziej podobają mi się wózki jeden obok drugiego, ale boję się, że dzieci zimą będą miały mało miejsca i będą ściśnięte jak śledziki;)

Zenia ja mam ogromnego kocura i też boję się jego reakcji..
 
Palam u mnie łożysko jest na przedniej ścianie i trochę inaczej czuje ruchy. Ale generalnie moje dzieci uwielbiają mnie kopać jak siedzę, bo często dostaje w pęcherz i biegam do łazienki. Spokój mam jak mąż wróci z pracy. Od razu dzieci śpią. Cały czas powtarzam że ma tak zostać po porodzie.

Dzisiaj bardzo mnie swędzi prawy sutek. Normalnie mogłabym się drapać i drapać...
 
reklama
witam nowe dziewczynki;-)

Hakima -zbliża się godzina zero, jak szybko to zleciało, jestem w szoku. Ja też mam problem z wagą. Na tydzień tyje nawet 3 kg, a opuchnięcia mam takie ze szok:szok:ledwo chodze.Więc wiem co czujesz. Dziś mam wizytę u gina i zobaczymy co mi powie bo ostatnio miałam zrobić badanka i wyszły ok a opuchlizna jest cały czas nawet nie znika rano. Mam nadzieję tylko ze po porodzie to minie bo jest coraz gorzej.Pozdrawiam Cię ciepło

sade 86 -widzę że jesteśmy w podobnym okresie ciąży:-), ja też mam problem z szyjką i mam założony krążek. Chciałabym jak najdłużej dotrwać ale jest coraz ciężej.

Dziewczynki pisałyście o różnicach między dzieciaczkami. Mi na ostatnim badaniu wyszła różnica 10 dni ale lekarz powiedział żeby się nie martwić. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.

Wyobraźcie sobie że wczoraj mąż zawiózł mnie na pedicure;-)troche rozrywki choć miałam ale jak kosmetyczka zobaczyła moje nogi to stwierdziła że nie wie czy wejdą do miski:-D:-D:-D.

Jeszce planuje dokulać sie do fryzjera i już będe gotowa na cc:-)
 
Do góry