reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Onlyone - gratuluję świeżo upieczona mamusiu! Cudownie, że wszystko szczęśliwie przebiegło i dzieciaczki zdrowiutkie. Szybko wracaj do domu i zajrzyj na forum pochwalić się fotkami chłopaczków :-)
 
Dziewczyny to teoria mojej mamy i całej reszty - odnośnie drugiego dziecka a niestety ,że nasłucham się tego , to boję się ,że tak może być . Dzisiaj właśnie byłam na wizycie i Pola obróciła się znowu , teraz jest nóżkami w dół lekko po skosie, za to Kostek od początku obrał sobie pozycję główkową. Pani doktor oczywiście cały czas w szoku odnośnie mego ciśnienia , bo mam cały czas 90/60 , przed ciążą też takie miałam to ledwo żyłam a teraz czuję się dobrze. Przed porodem pewnie znacznie mi podskoczy hahahahah. Szyjka ma minimalnie 28 mm dlatego mam w dalszym ciągu polegiwać - niby się nie skraca, ale miękka się robi. Ja i tak nic innego nie robię albo leżę albo siedzę ewentualnie w przypływach energii porobię coś w kuchni albo poprasuję. Jakby można było się wyspać na zapas pewnie bym spała całymi dniami , niestety to tak nie działa.... Mam wytrzymać jeszcze 2 tygodnie , zobaczymy jak to będzie wyglądać . Dziewczyny wiecie czego ja póki co boję się w porodzie wenflonu i wkłucia przy znieczulenie - to dlatego,że nie rodziłam jeszcze, ale opowieści otaczających mnie nie nastawiają mnie ,że to będzie super przeżycie i już nogami przebieram.
Też ogromnie gratuluję Onlyone ma już za sobą cały ten poród i dzieciaki :)
 
Zdjecie swietne ale co racja to racja trzeba sobie jakos radzic. Usmialam sie :)))
Bibiana - tak dziekuje z dziecmi wszystko dobrze ale strachu sie najadlam bardzo duzo. Takze jesli mi sie jeszcze trafi ze bede miala miec dzidzie to tylko przez cc. Za duzo nerwow mnie to kosztowalo.
 
Marciuk na pewno strachu sie najadłaś, wiem jak siostra przezywała gdy źle jej odebrano poród...jej synuś 3 tyg leżał w inkubatorze, nie umiał oddychać....a gdyby zrobili cesarkę to mały tak by się nie męczył....

Sodie przy bólach skurczowych to ja nawet nie czułam że coś mi wkłuwają....anestozjolog który dawał mi znieczulenie zewnątrzoponowe to nawet mi igły nie pokazywał, a póxniej sie śmiali, że do jej wyciągnięcia tez potzrebuje znieczulenia....ale wszystko jest do przezycia.
 
Onlyone wracaj jak najszybciej i pochwal sie zdjęciami szkrabów :-D

Ta babeczka ze zdjęcia zaradna bardzo tez będę chciała karmić dwójkę naraz ale obierać ziemniaków przy tym nie mam zamiaru :-D

Bibiana a przy badaniach genetycznych jeszcze większa szansa, że stwierdzą płeć w 12tc

Mnie już też wszyscy przekonali do cc choć byłam przedtem za sn :) a do tego ostatnio natrafiłam na zdjęcie nacięcia jakie mogą zrobić przy sn :szok: to już zdecydowanie wole cc
 
Ja to decyduje sie na cc. Im dluzej czytam wasze opinie tym bardziej jestem przekonana ze to sluszna decyzja.:-) Tu w UK mozemy sobie wybrac jaka metode porodu chcemy, oczywiscie lakarze przekonuja do sn ale i tak ostatnie slowo nalezy do nas:-D. Choc z tym spokoj.
Ja jeszcze nie znam plci maluskow ale mam nadzieje ze za tydzien bedzie wiadomo :-). 5go lutego mam polowkowe genetyczne. Uff stresik lapie.

Widze ze jest nas wiecej chetnych na abc baby zoom. Mi tez sie podoba a i wizualnie wydaje sie praktyczny. Sodie czekam z niecierpliwoscia na twoja opinie na temat lekkosci (albo i nie) prowadzenia z blizniakami na pokladzie. Napisz co myslisz o tym wozeczku. Mam nadzieje ze sie sparawdzi bo nie chce wracac do punktu wyjscia i zaczynac szukanie od niczego.
Kretowinka trzymaj sie. zycze dobrych wynikow.
marcysiowa ja tam zdrowko, przechodzi ci choc odrobinke??? mam nadzieje ze choc troszke lepiej.
 
reklama
Onlyone gratulacje super ze wszystko wporzadku i z mamą i dzidzusiami. Przepraszam Ilonka ale w zyciu sie z nie zgodze ze w 3 miesiącu ciaży juz było widac co urodzisz. Ja tez chciałam sama rodzic ale cc jest lepsze dla dzieci jedno to jedno ale dwojka to juz spore ryzyko.
 
Do góry