reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Lola- pamiętaj,że masz w nas oparcie i zawsze będziemy z Tobą, musimy brać życie takie jakie jest i być silne!

Onlyone- to źe maluch leży poprzecznie to nic złego, mój synek też leży sobie teraz poprzecznie, co chwilę się zmienia-raz główką do dołu a raz poprzecznie, my matki do końca nie możemy być spokojne,że z naszymi dziećmi wszystko będzie ok,ale musimy stawić czoła wszystkiemu,co nas spotyka!

eevlee- nie martw się słonko, obserwuj dzidziusia myślę,że do rozwiązania wszystko się naprawi a tak poza tym nie mamy wpływu na niektóre sprawy, znam mnóstwo przypadków,kiedy dzieci na USG wyglądały wzorowo a i tak u rodziły się chore lub z problemami. Ważne,aby wybrać taki szpital do porodu,żeby stworzyć dla naszych maleństw jak najlepsze szanse.

Pragnęłyśmy mieć dzieci, wzięłyśmy na siebie całe ryzyko i teraz musimy stawić czoła, choć życzę nam wszystkim i samej sobie,aby nasze dzidzie były zdrowe i żebyśmy nie musiały się już zamartwiać!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny,
Malenie gratuluję!
Nie mogę przestac Was czytac, bo caly czas kibicuje Wam i musze wiedziec, ze wszystko jest dobrze z Wami!
Tekla - u mnie było identycznie... infekcja, pecherz plodowy w kanale szyjki, rozwarcie - tylko ja rodziłam naturalnie i moje 3 slicznotki nie przezyly. Dominik musi walczyc jak i Wy! Napisz koniecznie co u niego - bede myslec o nim i modlic się!

Natomiast Gienek i Onyone - dziewczyny pamietacie jak ja po prentalnym 2gim sie balam o ta mniejsza wage jednej dziewczynki?? Potem lekarze mowili, ze stres zrobil swoje... Wiec blagam Was - nie myslcie o tym zbyt wiele, nie czytajcie, nie szukajcie w necie.. Gienek masz rację - ze trzeba to teraz przyjac, ale proszę Was o rozsadek w stresie, bo ja zaluje, ze az tak sie nakrecilam, bo moze... Choc pewnie i tak by sie tak skonczylo.. Na pewno bedzie dobrze u Was - wierzę w to calym sercem - juz jestescie tak daleko, ze coby sie nie dzialo bedzie dobrze!

Lola kochana - nie wiem co sie stalo, ale wiedz, że myślę o Tobie..

Teraz już inaczej patrze na niektóre sprawy, szkoda, że takim dobrym ludziom jak Wy dzieją się przykre rzeczy...Ze akurat mnie spotkala taka tragedia pochowac 3 corki.. Niewyobrazalny bol, ale odkad sie dowiedzialam ze to ciaza mnoga gdzies z tylu glowy zawsze byly slowa lekarzy" ciaza bardzo wyoskiego ryzyka"..
Caluję Was ciepło!
 
Dziewczyny może to już wiecie ale na zgagę są dobre migdały. Ja je jadłam przez prawie dwa miesiące w I trymestrze.
A mam pytanie czy może macie jakąś metodę na refluks żołądkowy??? Normalnie chyba nic musiała bym nie jeść żeby mi się nie cofało. Masakra.
A tak na pocieszenie wam napiszę, że ja sama jestem z ciąży która nie miała prawa skończyć się dobrze. Lekarze w tamtych czasach tzn 28 lat temu mówili mojej mamie, że cud że donosiła ciążę, a raczej doleżała (bo leżała plackiem przez 9 miesięcy) i że ja z tych wszystkich problemów które miałam na początku wyszłam. Więc głowa do góry i MUSI BYĆ DOBRZE.
 
Tekla współczuję Ci bardzo - przykre

Wiecie co tu trzeba pisać o wszystkim co nas ,męczy i niepokoi Może znajdzie się ktoś co doradzi coś mądrego albo pocieszy dobrym słowem.A obawy odnośnie zdrowia dzieci ,donoszenia ciązy i wszystkich problemów związanych z ciązą bliźniaczą ma pewnie każda z nas.A niestety na niektóre rzeczy nie mamy wpływu ale to dotyczy również ciązy pojedynczej więc trzeba być dobrej myśli
 
reklama
Tekla-:-( echhh, niech Wasze aniołki czuwają teraz nad wami!!!!!

Katka- Twoje ślicznotki niech też na Wami czuwają...

Nawet nie umiem sobie wyobrazić jaki to jest ból, ale mam nadzieję, że ten ból zostanie podwójnie wynagrodzony!!!!
 
Do góry