reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
majowa mamcia pewnie że kojarzymy, tak się zastanawiałam czy mnie przypadkiem nie wyprzedziłaś i jednak ;-) gratuluję a szczególnie za sn z pośladkowym dzieciaczkiem!!!:-) brawooo!!!

wiolcia cudne maluszki:tak::tak:

ja jak się trochę ogarnę to wstawię fotki moich ;-) na razie nie jest najłatwiej bo jak pisałam dzieciaczki charakterne ;;-) karmię piersią co im się strasznie spodobało i najchętniej tak spędzałyby cały dzień:-p mam nadzieję że jednak się trochę dopasują do rytmu dnia:blink: malutkie niby takie nie są , ale jak się porówna 3 kg brzdąca i takiego 2200 g bo do tylu spadł synek to jest różnica:tak: takie chudzinki ;-)

3 majcie się dziewczyny z brzuszkami dzielnie i odpoczywajcie dużo abyście jak najdłużej w trójpaku albo i 4 chodziły;-) mnie w tym szpitalu to oglądać przychodzili jak wygląda osoba która sn urodziła bliźnięta i to tak w zaawansowanej ciąży.;-):confused:
 
Pikka czyli byłaś jak małpka w zoo :-D Jak znajdziesz chwile koniecznie wstaw zdjęcia :) A maluchy jak piją Twoje mleczko to szybko urosną, a że charakterne to dobrze, niech od maleńka radzą sobie w życiu :) Nudno byś miała jakby cały czas spały, a tak wiesz że masz dzieci hihi
Katka ja marzę o tym aby pojechac gdzies nad wodę i sie wylegiwać albo zamoczyc, a tak to wode widze pod prysznicem, a potem dodatkowo chlodze sie przy wiatraku. I znowu nogi puchną wrrrrrrr Ja to już kupiłam kostium kompielowy dla dziewczynki, no taki był słodki że nie mogłam się oprzec :D Ale poczeka jakiś czas aż Zuzia będzie mogłą się w nim pluskac :)
 
Ostatnia edycja:
majowa mama - serdecznie gratuluje, wiedzialam wlasnie ze ktoras jeszcze razem z Pikka ma rtodzic na dniach.
No to dziewczynki ktora nastepna w kolejce???
 
Majowa mamcia - gratuluje!!!Cudnie slyszec o takim pozytywnym rozwiazaniu. Niech rosna te Twoje skarby.

Ja po badaniu, szyjka dluga cos ok 53mm jak sie nie myle:-) Super. Bole plecow moga sie nasilac przy infekcji drog moczowych wiec prawdopodobnie mam nie doleczona poprzednia infekcje i dlatego tak mi dokuczaja.Badanie moczu to sprawdzi.Ogolnie bardzo dobrze, ze porozmawialam sobie z polska pania doktor wszystko mi wytlumaczyla, doradzila i zwolnienie da jak bede potrzebowac....:tak:
Chlopaki moje szaleja w domu, (Maz ma glupawke a synio go malpuje;-)), Coreczki buszuja w brzuszku... blogosc:-D
 
|Pikka serdeczne gratulacje!Cieszę się że udało Ci się sn:-) Ja niestety nbie miałam takiej możliwości:-(Moje dzieciaczki do 3 tygodnia były tak grzeczne że nie wiedziałam że mam dzieci w domu a teraz...teraz dają czasem popalić:sorry:

majowa mamcia również gratuluję:-)

sylha dziękuję Sandra czuje się dobrze po wypadku,brody nie miała zszywanej tylko klejoną plasterkami,strup już dawno odpadł i pozostała cienka różowa kreseczka

Malena ja urodziłam w 36tc i 5 dni,ważyły Alanek 3000 a Amelka 2750 :-)dzieci kończą dziś 2 miesiące i rozmiary które noszą to Amelka 62 a Alanek 62-68.

Madzioha ja też miałam infekcję dróg moczowych i podobnie ból pleców ale nie taki silny.Ogólnie w ciąży z bliźniakmi dopadło mnie wszystko infekcja dróg moczowych,infekcja pochwy,anemia,świąd skóry,krew z nosa i jeszcze można było by wymieniać....

Dla wszystkich mamusiek życzę wytrwałości w donoszeniu ciąży bo każdy dzień bezcenny:tak::-D
 
witam mamuski

nie znamy sie,bo rzadko pisze
za to podczytuje i bardzo wam wszsytkim kibicuje
gratuluje rozpakowanym:) i trzymam kciuki za wszystkie brzuszki

ja urodzilam w 36tyg/poczatek cezarego 2940 i juliana 3210
olek mial wtedy 2 lata i 3 miesiace:)
od poczatku z mezem radzimy sobie sami
nie taki diabel straszny,naprawde:)
 
majowa mamcia gratulacje dzieciątek!
anuśka25 maluszki rosną jak na drożdżach, w sumie to nie wiadomo czy tych najmniejszych rozmiarów ciuszków (50 i 56), aż tyle kupowac, bo patrząc na twoje maluszki szybko wyrastają z tych rozmiarów.
Magdzioha ja miałam problem z bólami krzyża od początku ciąży tak do 16 tc. Strasznie mnie bolały plecy. Zwalałam to na siedzenie w pracy przy komputerze. Jak się okazało, że mi szyjka zmiękła, skróciła się i otworzyła zewnętrznie na opuszek palca to lekarz mi zrobił wymaz z pochwy. Przyczyną była bakteria, na którą dostałam antybiotyk i od tego momentu jak ręką odjął - żadnych bóli krzyża. A ty długośc szyjki masz imponującą, zazdroszczę, bo ja od 16tc mam poniżej 30mm.
Cafe - wow!!! waga urodzeniowa maluszków imponująca. Czyli nie taki diabeł straszny z tymi maluchami.
Jasmina84 - na opuchnięte nogi jedz dużo arbuza, ma właściwości moczopędne i przeciwko obrzękom, no i jak najmniej soli
Marcikuk - teraz długa przerwa będzie, bo chyba wszystkie jesteśmy około lub poniżej 30tc.

Dziewczyny gdzie wasze brzuszki? Już się chwalic...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cafe - dzieki za cieple slowa. Oczywiscie wszystko da sie jakos pogodzic:)
Lilly, Wiolka i Anuska - podziwiam, ze przy tylu obowiazkach jeszcze macie ochote i czas na odwiedzanie forum:-) Pozdrawiam
 
Do góry