reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Pikka,super!!! Ale szybko wszystko poszło,wow:-)
Gratuluje serdecznie!!!
A Maluchy takie normalne,ani za duże ani za małe,powiedzziałabym że w sam raz:-)
 
pikka - super gratuluje. Szybko ci poszło brawo. Malo charakterne powiadasz? Poczekaj wypchałaś je na świat tak szybko to pewnie jeszcze w szoku sa, jak sie otrząsną to ci pokażą charakterki ;-)No i na wadze tez szybko przybiora. Czekamy na fotki.

sylha - no dokladnie za cene usg 3D to tutaj juz jeden fotelik samochodowy kupie.
 
Pikka - ale rewelacja:):) Normalnie marzenie każej dziewczyny tutaj.. Wcale nie małe dzieci - w sam raz:):) i jeszcze jaki szybki poród no i już w domu jesteś. CUDOWNIE!:) Szkoda, że ja tak nie będę miała, no ale trudno się mówi
 
Pikka GRATULACJE!!!!!!! Cieszę się razem z Tobą, że tak super poszło :) Naprawdę, marzenie każdej z Nas aby doczekać takiego rozwiązania albo chociaż takiej wagi maluszków :)
Katka, byłam u rodziców cały dzien, odpoczywałam sobie u nich bo męża jeszcze nie ma w domku. Przyznam, że boli mnie brzuch, lekarz mówił, że jest ok, ale jako nagle w przeciągu paru dni straciłam wszystkie siły i cięzko mi się chodzi. Mam bóle i skurcze. A jeszcze ten upał...... zemdleć można :(
Kropeczka - ja też się bałąm ostatnio bo nie czułam ruchów dziecka jednego i też panikowałam, ale mały się przekręcił więc panika nieuzasadniona. A pytałam lekarza czemu słabiej się czuje, to powiedział, że dzieci rosną i mają coraz mniej miejsca na figlowanie. Zatem spokojnie, na pewno wszystko jest dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
Pikka - swietna wiadomosc, ze juz jestescie w domku!!! Gratuluje!Na pewno po paru dniach bedzie Wam latwiej, bo musicie sie przeciez poznac:-)
Charakterki to im sie jeszcze 1000 razy zmienia, a Ty korzystaj jak mozesz z kazdej chwili odpoczynku.

Ja dzisiaj mialam walke z gp. Glupia babsko nie chciala mi wystawic MATB1, potem listu a na koniec powiedziala, ze ona sie zajmuje pacjentami radzacymi w UK a nie w polsce. Zrobilam taka awanture,ze hohoho!
Niedawno dostalam telefon z przychodni ze wszystkie dokumenty na mnie czekaja w recepcji:-)
Zadziwiam siebie bo kiedys potulnie bym podziekowala i wyszla... ale sie ucze walczyc o swoje i sie oplaca;-)
 
Pikka gratulacje! Czekamy na zdjęcia maluszków. Jesteś już z nimi w domku? Poród rewelacja - szybko i sprawnie.
Jasmina ja też od jakiś trzech dni czuje się gorzej. Już nawet po 10 minutkach brzuszek robi się jakiś taki ciężki i ciągnący do dołu. Do tego te twardnienia coraz częściej i takie ciągnięcie w dole brzucha. Ja wizytę mam we wtorek 31.07 mam nadzieję, że wszystko z maluszkami będzie ok i szyjka się nie skróciła.

A tak w ogóle to wczoraj byłam w sklepie kupic teściowej prezent na imieniny. Tak to raczej nie chodzę po sklepach bo jest mi już ciężko, ale nie chciałam aby mąż coś wybierał, bo wiecie jak to jest z facetami. I pechowo spotkałam swojego dyrektora z pracy. Co prawda się uśmiechał, pytał jak się czuje, na kiedy termin, ale mi było strasznie głupio, bo od 16tc jestem na chorobowym, a tu po sklepie chodzę. No ale cóż nic już na to nie poradzę.
 
Magdzioha - ja wczoraj tez dostalam opierdziel od poloznej jak sie upomnialam o MATB1 bo oni wystawiaja je dopiero po 24 tyg ciazy, powiedzialam jej ze w pracy sie upominaja i juz. Najpierw 15 razy spradzala na kiedy mam termin i w koncu dasla. Prosilam ja zeby mi wpisala termin na 1 zamiast 11 grudnia bo jak lekarz powiedzial jak do 1 nie wyjda to wyciagniemy, ale ona nie moze. No i nie moge isc na macierzynskie od 16 wrezsnia tylko od pazdziernika:wściekła/y: no nic bede musiala chyba troche pochorowac bo rady nie daje. Nocki jeszcze ale po dniowkach ostatnio dorobilam sie spuchnietych kostek. Patrze na moje stopy i oczom nie wierze i sie pytam emka ze ja normalnie to chyba nie mam takich kostek hahaha.
Ogolnie tutaj nie mam niemilych dfoswiadczen z roznymi instytucjami aczkolwiek czasem jak piszesz trzeba walczyc o swoje.

Zgredzik - nie martw sie tym ze spotkalas dyrektora. Wie przeciez z ajkiego powodu jestes na chorobowym. Moja mama pracuje w ksiegowosci i mowila mi ze u nich w zakladzie jak tylko zajde dziewczyny w ciaze to popracuja troszke a pozniej juz choruja. Moim zdaniem prawidlowo, masz placone 100% wiec dziwne by bylo gdybys nie wykorzystala swoich przywilejow jako kobieta w ciazy. Przypuyszczam ze dyrektor sie liczyl z takim przypadkiem zatrudniajac kobiety w wieku rozrodczym :-D
 
Ostatnia edycja:
Pikka gratulacje :)
Większość z was mnie nie zna. Nie udzielam sie ale was czytam.
Katka pytalas o tyg porodu. Ja urodziłam w 34 +5 tc przez sn z czego pierwszego chłopca glowkowo a drugiego posladkowo. Wage mieli pierwszy Tomek 2030 kg i 49 cm a drugi Filip 1780 kg i 47 cm. Obaj zdrowi dostali po 10 Ap. Oddychali samodzielnie. Ze szpitala wyszli po 2 tyg bo w uk inne procedury. W cieplarkach byli kilka dni. Ubierani na początku w rozmiar 50 ale był troszkę za duży. Dzis maja 7 tyg i ważą ponad 3 kg.
Tak więc ten 34 tc nie jest tragiczny. Dzieci są w stanie same funkcjonować. Nie bójcie sie i duzo odpoczywajcie. I nie nastawiajcie sie na armagedon bo nie taki diabeł straszny. Ja mam jeszcze córkę 5 lat i wierzcie mi wiele czasu na wszystko. Jestem sama cały dzien i wszystko ogarnie. Teraz przebranie jedzenie odbicie na oby dwoch zajmuje 30 min. No ale moi to flaszkę 120 ml wciagaja czesto w 5-7 min. Kąpiel tez super i tez sama kapie i da sie. Teraz juz noszą rozmiar 56-62
 
reklama
PIKKA-superrrrrr!!!!!!!!!!!!!!mega gratulacje!
MAGDZIOHA-nie moglam wczoraj nic opisac,bo nie bylo u nas radu i wody i mialam troche zachodu z maluchami.jutro sie postaram,bo juz dzis jestem padnieta.napisz mi prosze jak sie odpisuje na ten priv.
pozdrowienia dla wszystkich:-):-):-)
 
Do góry