reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Lola- dzięki za linka, pisałąm do kolesia powiedział,że dzisiaj powystawia, on to allegro ma w formie reklamy i czasem ma sklerozę.....hmmm to zupełnie tak jak ja ;-), ale ja to zwalam na ciążę:-)

A co do teściów- oni są już wiekowi, po 70:szok::szok::szok: i naprawdę niewyobrażam sobie by mi dyrygowali pod każdym krokiem, a emek będzie minimum miesiąc w domu i to właśnie z nim chcę spędzić nasze pierwsze wspólne chwile. Moja teściowa teściowa jest bardzo specyficzna i wiem,że mi będzie szła tylko na nerwy nic poza tym, a ja jak chcę bardzo karmić piersią to nie powinnam się denerwować......
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sylha- o to super z tymi lozeczkami. A on ma jakaś stronę swojego sklepu? Ciekawe czy ma te łózeczka z szuflada?
Mi sie jeszcze podobają te lozeczka ale bez sensu bo nie sprzedają ich samych tylko z materacem a ja takiego nie chce. Ciekawe czy można samo łóżeczko zamówić
łóżeczko łóżeczka dziecięce BABY BOO+materac (2487544261) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sylha no to faktycznie 70-letni mogą mieć trochę inne podejście do wszystkiego. Moi rodzice maja 52 i jak coś mi nie pasuje to im prosto mówię . Poza tym jeśli twój mąż będzie w domu aż przez miesiąc to tylko pozazdrościć . Chyba w takim przypadku tez bym moim powiedziała żeby dopiero wtedy przylecieli. No ale u mnie inna sytuacja .
Tak wogole mam taka daleka koleżankę co ma 2 letniego synka i 9 mies blizniaki wiec możesz sobie wyobrazić co ona ma za sajgon i nawet na spacer sama nie moze wyjść z dziećmi bo musi na 2 wózki . Ale wyobraz sobie, ze ciagle karmi piersią . Moi rodzice już ze swoich rad mi dali żebym tylko nie karmiła piersią bo będę uwiazana a ze ja lubię robić na złość to właśnie , ze bede chciala :-) tak serio no na pewno na poczatku a potem to tak pol na pol z mlekiem modyfikowanym. A tak naprawde to sie okaze ...
 
Lola kazał brać nospę 3x1 tak jak do tej pory, gdy bardziej będzie bolało zwiększyc dawkę do 4, tylko ja biorę nospę fortę więc tą mocniejszą. Jak będzie duży ból zaaplikować luteinę dopochwowo i przede wszystkim leżeć i się nie przemęczać, To już czas, gdzie mam tylko odpoczywać aby jak najdłużej donosić. Jeżeli szyjka się nie skraca mówił, że nie ma powodów do obaw, tylko nic nie dzwigac, nie napisac mięśni brzucha, więc dla kobiety to oznacza nie robienie nic.
Marcikuk, musisz kolejnym razem postarać się o dziewczynkę do kompletu hihi Ale 3 mężczyzn w domku to wszyscy będą CIe nosić na rękach w swoim czasie :) A mąż pewnie zachwycony co, bo każdy mężczyzna chce mieć syna :)
 
Marcikuk- gratuluję chłoptasiów!!!!!!!U mnie to była druga opcja- synkowie:-D:-D

Lola- ja za tymi też oglądałam, ale z motywem kubusia puchatka, bo taki będzie pokoik, ale te kolorowe fronta są wykonane z płyty HDF i z nich zrezygnowałam, bo płyta jak to płyta jak zaczną dziecka szaleć to te łączenia ze śrubami rozniosą. Jak ziutek teraz coś wystawi to chyba od razu zamówię, żeby zawały nie dostać:-D
 
Cześc dziewczyny!

Wpadam tylko na chwilkę.Ogólnie cieszę się że u Was wszystko w porządku.MAcie cudne brzuszki-zgredzik i sylha:-)Mi czasem brakuje mojego ciążowego brzuszka i czaem jak malucy dokazują na najchętniej wsadziłabym ich do brzuszka:-D

wiolka cudowne Twoje maluchy:-D

Pikka trzymam kciuki i czekam na pozytywne wieści:tak::-D

Marcikuk gratuluję synusiów:-)
Trojacze mamusie trzymam za Was kciukasy:-):-):-):-)

A co nowego u nas?Maluchy wyregulowały jedzenie mleczka jedzą już co 3-3,5 godziny bo wcześniej to bardzo różnie z tym bywało i odstępy między karmieniami mniejsze były.Dzieciaki rosną jak na drożdżach Alanek waży przeszło 6kg a Amelka dobija do 6kg.Uśmiechają się ślicznie,rozglądają dookoła,reagują na wszystko co sie wokół nich dzieje,Amelka już bardziej radosna bo nie męczą ja dolegliwości brzuszkowe,jesteśmy już po kolejnej szczepionce którą Amelka zniosłą dobrze a Alanek niestety gorączkował. Popoisałąbym jeszcze ale zbliża się karmienie a potem muszę wypocząć bo maluchy teraz mniej śpią i czasem dokazują w dzień a ja nie mam czasu zeby odpocząc-jedynie noc mi została:tak: Oczywiście Amelka jest bardziej niegrzeczna :-( choć ostatnio widzę znaczną poprawę w jej zachowaniu,jest bardzo ciekawska tylko by chciała na rączki i zwiedzać całe mieszkanie:baffled: Sylha uważaj Amelki są bardzo kapryśne:-pPrzed narodzinami dzieci rozmawiałam z jedną mamą Amelki i mówiła że jej córka chumorzasta niesamowicie była od początku i tak jej zostało do dziś miomo to zdecydowałam sie na to imię bo bardzo mi się od dawna podobało.

Pozdrawiam Was serdecznie i trzymajcie sie najdłużej w dwu i trój-pakach:tak:;-)
 
Anuśka- to super Ci dzieciaczki rosną!!!!! A jak Sandra?!?!?!Już wszystko OK po jej wypadku?!?!?!

A Amelka i tak zostanie:-D:-D koleżanka ma 2 letnią i jest uparta:-D:-D
 
Marcikuk - gratulacje!:) A to są jedno czy dwujajowe dzieciaczki.

Mamy rozpakowane - w którym tygodniu urodzilyscie czy dzieciaki mialy jakies problemy z powodu wczesniejszych urodzen? Jakoś mnie to męczy:(

Jasmina -a Ty to już tylko leż i czytaj gazetkę:) Wyobraź sobie, że masz nogę złamaną tfu, tfu - będzie Ci łatwiej to sobie wytłumaczyć, bo tak pewnie się zamartwiasz, a najważniejsze jest to, żeby bąble jak najdłużej siedziały u Ciebie w brzuszku:) Trzymam za Ciebie mocno kciuki i dasz radę! Jeszcze tylko minimum 7 tygodni i będą z Tobą:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lola216 - też tak mam jak jestem w ruchu jest ok a najlepiej się czuję oczywiście na zakupach:-)
najważniejsze, że dobrze się czujesz i faktycznie jak gin mówiła Ci, że jest dobrze to nie ma co sobie stresa nakręcać.
Marcikuk - gratulacje dwóch królewiczów-) To mnie tak każdy wróżył dwóch chłopców aż sama w to uwierzyłam a tu usg i niespodzianka i będzie parka.
Anuśka - super, że zsynchronizowałaś maluchy bo to w końcu najważniejsze, ile one już mają? Z jaką waga i w którym tygodniu się urodziły? Jaki rozmiar już zakładasz?

Ja się czuję odpukać póki co bardzo dobrze, tylko te bóle pleców czasem...to mnie wykańcza, wtedy nic nie pomaga muszę po prostu poleżeć ale to przez to, że najchętniej bym gdzieś ciągle leciała:tak: I zawsze mnie nawiedzają jak za dużo przed netem posiedzę-(


 
Do góry