reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

sylha - moj emek mowi ze przy zakupie kamery tzeba patrzec na pojemnosc karty pamieci i baterii zeby filmik mogl trwac wiecej niz 5 minut. Najlepeij tez kupic kamerke w HD a nie 3D. Poleca Sony Handycam HDR-TG3.

A ja zero kondychy posprzatalam tylko lazienke i musze odpoczac bo masakra jakas. A to co czuje to ruchy :-):-):-)Dzieciom tez sie nie podoba ze tak sprzatam bo zaczely szalec. narazie to takie delikatne klucia ale zawsze w tym samym miejscu.
 
reklama
Poleżałam troszkę i bóle przeszły, ale w środę mam wizytę u swojego lekarza to niech sprawdzi konkretnie czy wszystko ok jest. Może faktycznie macica mi się rozciąga tak jak mówicie. Ooo a wiecie jak zamienić percentyle na centymetry. Bo zauwazyłam, że wzrost dzieci mam w tych percentylach, a nie rozumiem tego kompletnie.
 
czesc dziewczyny.ja nie spie od 6-chyba zaczynam sie denerwowac!zostalo mi 2 dni-chyba.mam nadzieje,ze juz lekarz nie przeniesie terminu.jutro jade na wizytke,na ktorej wszystkiego sie dowiem.dzisiaj troche chlodniej
 
Marcikuk- dzięki za porady :-D A spytaj się emka co myśli o tej: KAMERA SONY HDR-CX210E + 32GB/TORBA/STATYW RATY! (2446984423) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wiolka- tylko się nie denerwuj na pewno wszystko będzie dobrze!!!!!&&&&&&
U nas dzisiaj też chłodniej i ja wietrzę już od 5 na maxa, wszystkie okna łączenie z tarasówką na oścież otwarte

Mój emek będzie koło 13 z naszym nowym trabantem:-D

Miłej i chłodnej niedzieli!!!
 
sylha - spytam sie go wieczorem bo wczesniej sie nie bedziemy widziec
wiola - powodzenia :)

A mnie znowu dopadly watpliwosci czy ja donosze ta ciaze. Znowu krwaiwenie w nocy bylo. Takie jak zawsze swieza krew na papierze a pozniej to juz takie brazowe resztki. Po ostatnim razie te brazowe resztki wyplywaly ze mnie ponad dwa tygodnie. Ja nie wiem co to ze mna. Lekarza badal wszystko ok a krwaiwienie skad??? :angry::angry::angry:
 
MARCIKUK-nie mysl tak nawet.a krwawienia konsultuj zawsze z lekarzem-i to jak najszybciej.mamy 21 wiek i prawo korzystania z opieki medycznej!
 
Ostatnia edycja:
Dostalam olsnienia. To jest ten czas co bym miala @ miesiac temu tez tak mialam. Wiem ze plamienia w tym czasie co @ moga wystepowac tylko jak dlugo??? Tu juz prawie polowa ciazy. Czy moge miec takie plamienia do konca ciazy w tym czasie co @ by miala byc?
 
czesc dziewczyny i mnie tu dawno nie bylo
wiolka ale sie trzymasz super:-):-)
a co z ankos urodzila juz bo nie doczytalam wszystkiego
naprawde wspolczuje wam tych upalow
ja wczoraj dopiero zaliczylam pierwszy spacer bo synus od srody w domu ale zebrac sie nie moglam bo z dwojka dzieci to dopiero niezla wyprawa
powiem wam ze prowadzic podwojny wozek to dopiero duma :-):-)
dziewczyny pewnie sie bede powtarzac ale zbierajcie sily bo przy dwojce jest ciezko mimo ze moje grzecznie ładnie spia to zawsze jest co robic przy nich
 
reklama
Do góry