reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

niuleczka a wracając do listy zakupów masz może jakiś spis do podzielenia się :-) bo ja jak czytam was to wydaję mi się, że przegapię coś.
 
Ostatnia edycja:
reklama
asiia gratulacje :) życzę dużo sił całej trójce :)

Ja po wizycie. Cóż pierwsze co to doszłam do wniosku że sobie mocno dogodziłam w tym miesiącu od ostatniej wizyty 5kg :szok: Najpierw pan doktor przejrzał mnie od środka i dostałam jakieś tam globulki. Potem oglądał młodzież ;) tak więc pomierzył pooglądał i wnioski są takie że górny to chłopiec, a dolne maleństwo to wstydzioch i nie wiadomo. Do tego jeśli chodzi o wielkość to stwierdził że górny jest "2 dni większy". Troszkę się zasmuciłam bo w głębi duszy chciałam dziewczynkę ale jeszcze liczę, że drugie może sie okaże dziewczynką :) chociaż od początku ciąży miałam przeczucie na chłopców i zawsze jak mi się śniło, że mam dziecko to był to chłopiec. Ale najważniejsze, żeby dzieciaki zdrowe były :happy: jak to mówię zawsze nie ważne co będzie pokocham jak swoje ;-)

dziadka nie przejmij sie tym ja tez bardzo chcem zeby u mnie jednak byla dziewczynka
mam synusia na 100% a drugie to prawdopodobnie dziewczynka -lekarka powiedziala ze ciezej jest ją rozpoznac wiec są szanse ze i u ciebie bedzie
pozatym pofatygowalam sie znalezc nr do mojej znajomej ktora ma parke i nie uwierzysz ale u niej tez tak bylo
ze chlopca miala na 100 a dziewczynka nie chciala sie pokazac
a powiem ci ze teraz to dla mnie wazne aby zdrowe byly i nic wiecej
i tak kocham te maluchy ponad wszystko :-)
noi u mnie tez te wieksze to jest chlopiec wiec to tez zwieksza szanse ze mniejsza to dziewusia
 
wiolka ja przytyłam 19 kg więc wcale nie tak mało.
A dziękuję chyba rosną:biggrin2:
Dzisiaj się rozregulowały. Bek co godzina-półtorej a zjedzą max 30 ml. Nerwowy dzień:crazy:
 
Kochane czasami same jestesmy winne swojej zbyt duzej wagi w ciazy,czasami nie(po prostu tak mamy) pamietajcie ze zatrzymuje sie tez woda w organizmie.Ja ostatnio sie przerazilam ze robie sie duza ale okazalo sie ze 3-4 kg to sama woda ktora mi sie zatrzymala,oprocz tego i tak swoje przybralam bo ok 15 kg choc na poczatku mowilam ze to niemozliwe bo drobna i szczupla zawsze bylam a tu prosze!no i do tego brzuszek zaczyna pekac choc robilam wszystko co mozna by im zapobiec od poczatku;) jedne maja tak inne nie i juz.Ale zrzuceniem po ciazy sie nie obawiam jak sie chce wszystko mozna i nikt mi nie powie ze nie mozna zrzucic zbednych kg niektorym przychodzi to ciezej ale jak sie ma samozaparcie wszystko sie da!

moniek a jak brzuszek wciaga sie ladnie?stosujesz jakis pas poporodowy czy niebardzo?
zgadzam się, dużo z tego co przybieramy to woda. Chociaż w ciązy nie byłam tak opuchnieta jak po cc. Zniknęły mi kostki u nóg a stopy przypominały jakąś bezkształtną masę. A jak bolały jak chodziłam:szok:

Nie stosuję żadnego pasa. Smaruje się nadal kremem p/rozstepom bo on jest tez taki poporodowy. W pierwszych dniach po cc to sie wszyscy ytali czy aby wszystkie dzieci mi wyciągnęli z brzucha:-D
A teraz juz sie pomału brzusio wstępuje, chociaż tej skóry jest mega za dużo, taka galareta. Nie wygląda to dobrze ale mam nadzieję, że to czasowe tylko.
 
MONIEK-cos dzisiaj w powietrzu wisialo niekorzystnego to i maluchom sie udzielilo.:-)MONIEK ale dobrze dzieciaczki juz miec przy sobie-czy wolalabys moze je miec jeszcze w brzuszku?tak pytam,bo teraz na wszystko narzekam a maz mowi,ze jeszcze zatesknie i powiem ,ze ciaza to byl wspanialy okres.jak to jest mamuski??????
 
mati jasne że najważniejsze to zdrowe maleństw :-) moja "dzidzia dolna" jest na tyle przebiegła że nie dość że ułożona była jak to pan doktor stwierdził jak by klęczała nie dała się podejrzeć to jeszcze przez to ułożenie nie dało się jej zmierzyć nóżek więc wszystko możliwe nawet że to kobitka :D chociaż jak teraz piszę to mi takie mocne kopniaki sprzedaje, że chyba jednak protestuje, że mam takie podejrzenia :-)
 
u mnie tak szczerze po dzisiejszym podglądaniu moich brzuszkowych mieszkańców to tam się odbywa istne szaleństwo aż mi dziwnie pierwszy raz tak mam że od 2 godzin taka dyskoteka
 
reklama
Do góry