reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

toliveistodie
user-offline.png
ja już przywykłam do krwi w nosie, rano pierwsza rzecz jaką robię to "akcja chusteczka":p ale z nosem to i tak jest dobrze, najgorsze, że dziąsła mi krwawią jak szalone:/ czasami poducha aż w plamach krwi jest, a rano zawsze to obrzydlistwo na ustach i zębach mam... nic nie pomaga, pewnie poród mnie "wyleczy" dopiero:p

O matko jaki hardkor... nawet nie pomyślałam że może być aż tak..
 
reklama
Moniek_78
user-offline.png
to pozazdrościć, że jeszcze, albo w ogóle obejdzie się bez rozstępów:) i masz rację nieważne jak zbezczeszczą mój brzuch to najważniejsze, że dzieci w końcu zabrały się do roboty i rosną;] i tak nie latam w krótkich bluzkach, a na plaże zawsze można w jednoczęściowym stroju:) poza tym są ważniejsze rzeczy:)
to widzę, że omija Cię to co "najlepsze" w ciąży:p hehe... ciekawe jakby się skończyło takie niemycie zębów, poza zapachem oczywiście:p dziś mi się nawet śniło, że straciłam zęby od 1 do 5 u góry z lewej strony:D mam nadzieję, że moje dziwne sny się nigdy nie spełnią:p

lilly815
user-offline.png
Moniek całkiem niezły pomysł,ale obawiam się,że nie przejdzie.Mój mąż po jakimś czasie raczej nie chciał by buziaczka ode mnie hehe....
laugh.gif
Ja nawet na jabłkach jak jem zostawiam krwawe ślady
p.gif

u mnie to samo, na kanapkach, na wszystkim zostają ślady:p aż nie dobrze się robi... czasami jeść mi się odechciewa:p
przed ciążą już miałam problemy z krwawiącymi dziąsłami, ale paradontax używałam i eludril i było już dobrze, a teraz wróciło ze zdwojoną siłą:p
 
Oj dziewczyny współczuję tych dziąseł,mnie jakoś to ominęło z tych dolegliwości ciążowych to dokuczała mi bezsenność i minimalna zgaga,a od rana mam jakiś dziwny ból w dole brzucha,no ale jeszcze funkcjonuje:-)
 
hej dziewczyny! u mnie nareszcie troche spokoju, ufff jak dobrze, ze ten tydzien sie konczy:happy2: moja mala dzis juz lepiej- radosna:-) za to mame od wczoraj glowa boli i smarki leca z nosa:baffled: w przyszlym tygodniu do nas przyjezdza moj tata jejeje wiec jestem happy:-) czas troche sobie odpoczac od tesciow...;)


A w ogole musze wam sie pochwalic swoimi lupami internetowymi na lato dla mojej ksiezniczki:p

2078352427.jpgP1080696.jpg2077821049.jpgkompepa_0.jpg


prawda, ze obledne;P

Teraz oplaca sie poszukiwac skarbow na lato, bo ceny nie sa wygorowane i zainteresowanie niewielkie, wiec mozna konkrety upolowac za male pieniazki;)
 
Yummy świetnie,że z Hanią już lepiej,a Ty wygrzewaj się cobyś jeszcze bardziej się nie załatwiła.
Ciuszki śliczne,jak fajnie jest mieć córkę można stroić jak księżniczkę
 
agucha1986 mi gin zapisała luteinę z powodu częstych bóli podbrzusza i takiego uczucia ciągnięcia.Wcześniej też brałam jakiś czas na samym początku ciąży jak macica próbowała wypchnąć zarodek.Ale luteina jest też pewnie na inne dolegliwości zapisywana :-)

Yummy_mummy_82 cudne sukieneczki :-) ja moją pannę wcześniej też ubierałam w takie cudeńka,ale teraz ma 6 lat i już sama sobie wybiera ubrania.Ostatnio ma chęć nosić leginsy i bluzki z Hello Kitty i jej nie przegadam.Chociaż sukienki też czasami lubi :-)

Ps.Brzuch mnie swędzi niemiłosiernie,chociaż od ponad tygodnia w sumie nic mi nie powiększył się bębenek.
 
][/B]
Ciuszki śliczne,jak fajnie jest mieć córkę można stroić jak księżniczkę

noooo dokladnie, uwielbiaaaam:p

Lily u nas tez geneeralnie legginsy i tuniaczki sie najlepiej sprawdzaja, ale na lato sukienusie musza wjechac:D

agucha ja mialam duphaston nie luteine, ale to prawie to samo- powod - podejrzenie niedoboru progesteronu, niezbednego do utrzymania ciazy:happy:
 
reklama
Do góry