reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczynki wróciłam..co prawda w strasznym stanie fizycznym jestem, ale regenruje siły.Małe urodziły sie 5.12 :-) ,odeszły mi wody z krwią bo łożysko sie przesuneło, no i natychmiastowa cesarka.Poczas cc dostałam krwotku straciłam 3l krwi, miałam 4 transfuzje i myslałam ze to juz mój koniec..Dziewczyny wieeelkie!!Mimo, ze 36t1d to Amelka 2850kg, a Antosia 3100kg!!!Dzieki za gratulacje i równiez gratki dla rozpakowanych i tych juz czekających!!
 
Kurcze tyle wczoraj się tu działo a mnie nie było.

Volka, MoniaN - WIELKIE GRATULACJE!!!! I oczywiście duuuuużo zdrówka dla waszych maluszków.

walawenderki - trzymam kciuki , a raczej trzymamy (ja i moje dziewczynki na pewno też) i wierzę, że będzie dobrze - musi być. A w rok 2012 wejdziesz jeszcze w trójpaku.

youstta - Ty juz na ostatniej prostej - więc mocno trzymam kciuki, żeby wszystko teraz szło gładko, aż do samego końca.

kl00dia, Agatka, Yummy_Mummy - zgadzam się, musimy zaciskać nogi jak najmocniej się da. Nam jest pisane cieszyć sie maluszkami dopiero w 2012. Mnie naprawdę się marzy dotrwać chociaż do początku lutego, a najlepiej tak do połowy. I mam nadzieję, że nikt nie będzie wpychał się w kolejkę :-).
Swoją drogą, aż boję się wyobrażać sobie jakie rozmiary wtedy przyjmie mój brzuch, bo już teraz wydaje mi się ogromny i znalezienie dobrej pozycji do snu graniczy z cudem.

Widzę, że tu choinkowo - świąteczne tematy. Własnie dlatego ostatnio tak rzadko tu zaglądam, wzięłam się ostro za planowanie listy świątecznych zakupów i zadań, żeby mój na codzień zapracowany M. mógł w weekendy je realizować. Do tego zaczęłam też powoli gromadzić rzeczy wyprawkowo szpitalne, bo czas leci nieubłaganie.

Pozdrawiam Was niedzielnie.

Ewaw1 - dla Ciebie też OGROMNE GRATULACJE i szybkiego powrotu do sił. A dziewczynki naprawdę pokaźnych rozmiarów - niech rosną zdrowo.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
Mi jakoś ostatnio czas strasznie uciaka i nie zaglądałam ale zabrałam się ostro za pokój dla małych i wyprawkę:-) postępy są! może jeszcze nie wszystko ale już dalibyśmy radę mam nadzieję że w poniedziałek łóżeczka jeszcze przyjdą:) w końcu to najwyższy czas aby to ogarnąć:)
no i nagle nawał gości ciekawych jak tam się mamy i jak się kulam;-)
Jejku tyle maluszków na koniec tego roku się pojawiło i dla nich wszystkich wszystkiego dobrego i zdrówka, oby jak najwięcej dziewczyn mogło je spędzić już w domu z dzieciaczkami życzę z całego serca

we wtorek mamy usg więc zobaczymy jak dziewczyny się mają, ja tygryz3 też jeszcze liczę że może dotrwamy do pierwszych dni lutego!!!
jeszcze raz gratulacje dla rozpakowanych
Volka daj znać jak oceniasz szpital jak będziesz mogła już

pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Dziewczynki wróciłam..co prawda w strasznym stanie fizycznym jestem, ale regenruje siły.Małe urodziły sie 5.12 :-) ,odeszły mi wody z krwią bo łożysko sie przesuneło, no i natychmiastowa cesarka.Poczas cc dostałam krwotku straciłam 3l krwi, miałam 4 transfuzje i myslałam ze to juz mój koniec..Dziewczyny wieeelkie!!Mimo, ze 36t1d to Amelka 2850kg, a Antosia 3100kg!!!Dzieki za gratulacje i równiez gratki dla rozpakowanych i tych juz czekających!!
Biedulko! Ale juz wszystko w porzadku.Gratulacje!Dziewczynki sa uuuurocze!!!
 
Ojejjjjj!!! ależ to się zadziało:):). Dziewczynki kochane!! wieeelgaaaaśne gratulacje!!! Wszystkiego dobrego dla Was i Maluszków:). No i kolejne bliźniaki na świecie!!! bravo bravissimo!!!:-D:-D

A pozostałe Panie uprasza się o zaciskanie nóg i cierpliwe czekanie na swoją kolej. Nie spieszyć sie nam tu kochane!:-D:laugh2:. to nie wyścigi,a kazda prędzej czy później skończy tak samo-hehehehehehehe!!!!!!!!:-D
 
reklama
Cześć dziewczynki! Ja sobie dzis troche pobiegalam i juz czuje, ze brzunio twardnieje;/ Na szczescie wszyscy juz pojechali, wiec Nospa wzieta i leze;/

Dzisiaj po raz 1 od tygodnia bylam na dworze, wow, bezcenne:-D

Enaflo, ale masz fajnie z ta wyprawka, ja jestem troche przesadna, wiec zaczynam od stycznia kompletowac, monitory oddechu, lozeczko, wozek, foteliki, szafa, ciuszki.... troche tego bedzie.. ciuchow mam troche po malej, troche pozamawialam juz na allegro, reszte kupie w mothercare na przecenach mam nadzieje... Reszte na internecie i w nosie. Pokoik dziecinny my juz mamy dla Hani, a bliznieta beda na razie spaly z nami w pokoju.

Pozniej zobaczymy, zalezy kiedy wystartujemy z budowa... Tak juz bym chciala miec wlasny domek, ale planuje w przyszlym roku wychowawczy, wiec nie wiadomo, jak to bedzie z finansami:sorry2:
 
Do góry