reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gratulacje dla ewci1 !!! :-)

Dziewczyny a ja się trochę przestałam stresować jak na usg wyszło że dzieci nie są malutkie. Brzuszek mam jeszcze wysoko, więc mam nadzieję że przed 20tym nie urodzę :-)
 
reklama
Youstta - ja też mam taką nadzieje :-D:-D więc nie śpiesz się, a już czasem nie pozwól mi się wepchnąć w kolejkę. Ja mam jeszcze kilka książek do przeczytania za nim urodzę :-D:-D
 
nie nie kochana.. nawet mi się tu próbuj wepchnąć w kolejkę z rodzeniem, porządek być musi :-D:-D:-D

w piątek volka śmiga do szpitala....:tak:

w ogóle zapomniałam napisać że lekarz we wortek mi powiedział że jak dalej będzie mnie bolało spojenie dzici będą duże to zrobi cięcie. No i jakby dało radę to fajnie jakbym wytrzymała do początku stycznia, tk żeby dzieci miały rok do przodu .. ale ja w ten styczeń jakoś nie wierzę.. :)
 
Z tego co ja się orientuje to spojenie jest podstawą to cc. Niestety nie u mnie :-( Mnie wysłali na jakieś ćwiczenia, dali mini sukieneczkę do noszenia i radź sobie sama.Aczkolwiek i ja znalazłam światełko w tunelu. U nas coraz głośniej robi się na temat cc na życzenie. Jutro mam USG , więc podpytam swojego doktorka, czy już zostało to zatwierdzone. Ja nie boję się bólu przy SN, tylko bardziej mam obsesję, że może być problem z niedotlenieniem u drugiego malucha.
 
Yummy_mummy_82
user-offline.png
ładna waga dzieciaczków, tylko pozazdrościć, bo moje to przepióreczki do Twoich szkrabów, nawet pół kilo nie ważą:p
to bardzo się cieszę, że szyjka w końcu ma się lepiej:)

a wykłady mam w styczniu co tydzień, a wykładowcą nie chce się przyjeżdżać dodatkowo na sesję, więc robią na ostatnich zajęciach. Na szczęście mam już 3 przedmioty zaliczone, jeszcze zostało tylko/aż 5:p najgorsze, że większośc z tych egzaminów będzie dość późno a przed jeszcze od rana zajęcia. Martwi mnie tylko, że najgorszy egzamin mam na deser, 28 stycznia, a to będzie już 31 czy tam 32 tc, mam nadzieję, że silny stres nie wywoła jakiś komplikacji, a z natury jestem nerwowa i zaraz ciśnienie mi do 200 skacze.
 
EWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAAAAAAAAAA, GRATULUJE, odezwij sie do nas...hehehe ja sie urodzilam 5 grudnia-mam farta naprawde, tfu tfu zeby nie zapeszyc i tego samego Wam zycze
 
Gratuluję Ewa:)

Byłąm wczoraj na badaniu krzepnięcia krwi i okazało się lekko podwyższone i do końca ciąży zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch ze względu na jeden martwy płód. I zalecenie brania żelaza do ssania...bleee:( a poza tym wszystko w porządku.

Dziewczyny mam pytanie apropo tego badania glukozy. Tą cytrynę którą słyszałam wiele kobiet stosuje podczas badania to się wciska do tego roztworu glukozy czy po prostu się cytryną "zagryza" wypity roztwór?
 
reklama
Hej!
Ja tylko na chwilę. Nie odzywałam się, bo znowu doła złapałam.
DZiś mnie wypisali, jestem w domu ale mam wrócić po świętach, tzn po nowym roku jak dam radę donosić.
Jutro na spokojnie doczytam co się u was dzieje.

Dziewczyny jak bierzecie fenka i isoptin????
Ja mam fenka 4x1 isoptin 4x1 luteina 2x1
 
Do góry