reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hej laseczki:)
my dzis mamy wizyte, sram po gaciach za przeproszeniem..jest jakas laska, która nie ma żadnych problemów? bo chyba nie..u nas narazie wszystko ok. mam nadzieje, że po dzisiejszej wizycie nic się nie zmieni i nadal bedzie dobrze..ale jak czytam, że jedną boli, drugiej się szyjka skraca, to mam mega stresa:( buu
witam nowe mamusie:)
ja ide sie zaraz kąpać, trzeba sie przygotować na wizytę:)
ja też mam, (mam nadzieję, miałam) tego paciorkowca, dziś wzięłam ostatnio pigułe i mam, że jestem juz zdrowa..
co do ruchów, to ja tez czuje tego bobasa po prawej bardziej.
buziaki, miłego dnia
domi jak samopoczucie? lepiej troszkę?
 
reklama
magda85-gdańsk
user-online.png
-trzymam kciuki:-)
 
z najnowszych wieści, jeśli ciśnienie będzie tak ustabilizowane jak na chwilę obecną to siedzę w szpitalu jeszcze 2 tygodnie i czekamy do 36 tygodnia i dopiero sie rozpakujemy
 
magda85 - gdańsk - trzymam kciuki za wizytę. Myśl pozytywnie - to, że inni mają mniejsze lub większe komplikacje nie znaczy, że Ty musisz mieć- każda ciąża jest inna :-).

volka - trzymaj się - oby bóle przeszły. Bierzesz jakieś leki?

Tossa - my się nie znamy - ale widzę, że Ty też z Łodzi. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi - uspokoiły mnie. A mnie włeśnie naszła ochota na popcorn, wygrzebałam ostatnią paczuszkę w szafie i teraz się zajadam.
 
yogusta jak nie urok to..bakteria jakas wstrętna!!Najwazniejsze,ze wykryta dostaniesz antybiotyki,a jak nie pomoga to przy porodzie maluszek dostanie dawke.Pare dziewczyn znajomych juz miało paciorkowca i wszystko było ok.Głowa do góry!!

magda85-gdańsk najwazniejsze jak Ty sie czujesz,przeciez nie jest powiedziane ze cos musi byc nie tak.Moja kumpela z blizniakami pracowała do 32tc,a w 34 jeszcze dywan prała :szok:.

volka no mi i Palince tez, ktg bóli okresowych nie wykrywało jako skurcze wcale..łyknij nospe i zobacz czy przejda.

Yummy_mummy_82 na skracającą sie szyjke tylko lezenie,ewentualnie pessar lub szew.Zadnego kręcenia sie i sprzatania a juz nie daj boze schylania!!

Agatka a na którą jutro masz wizyte?Ja jutro na 13 usg mam nadzieje, ze juz ostatnie :-).A teraz doczytałam,ze tylko na badania jedziesz..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monia N.- trzymaj się! Będzie dobrze!
Ewaw1- ja też mam te obawy czy rozpoznam na pewno te wody, ale one właśnie mogą być lekko z krwią, więc będzie raczej wiadomo a o skurczach porodowych to mi dziś lekarz powiedział, że nie da się tego przeoczyć, bo wykrzywia twarz aż ałłłł :baffled:. A co do sikania to też tak mam, że ostatnio przesypiam całą noc a i rano mało sikam.
Asiia- przy dwujajowych byłoby widać wyraźnie na usg dwa domki a u Ciebie ja tam widziałam, że one siedzą w jednym mieszkanku, więc chyba jednak jednojajowe i skoro tak to będziesz miała tak jak ja dwóch chłopaków :))
Youstta- trzymam kciuki żebyś wytrwała!

A ja wróciłam właśnie z wizyty i póki co szyjka jeszcze trzyma jako tako, rozwarta na opuszek nadal, ale lekarz i tak stwierdził, że za 2 tygodnie skieruje mnie już do szpitala a najwyżej jak wytrzymam to urodzę dopiero 15 grudnia.
Fenoterol zwiększony o jedną tabletkę, bo brzusio nadal twardnieje.
Ktg mam mieć zrobione za tydzień i gin kazał zarezerwować na wtedy jakieś 2 godzinki żeby dokładnie posłuchać maluszków :).
A no i co ważne- maluchy mają po ok.2100 i 2400 :happy: !

Gratulacje:) waga piekna :) , Moj Kubus urodzil sie w 37tyg. i mial 2600.

siedza w jednym ,ale wczoraj ginekolozka pokazywala ze sa przedzielone kreska ktora teraz widac wyraznie,a wczesniej chyba poprostu bylo na to za wczesnie.. no niewiem.
wiem jedynie ze jest to ciaza jednokosmowkowa dwuowodniowa. a ona wczoraj powiedziala ze blizniaki sa dwujajowe . powiedzcie prosze dziewczyny czy przy jednokosmowkowej dwuowodniowej dzieciaczki sa identyczne (tej samej plci) ? czy moze byc chlopczyk i dziewczynka i beda sie roznic?
bo ja juz sama sie w tym pogubilam przez wczorajsza wizyte...


Dziewczyny jak tak Was podczytuje ciagle to widze ze Moje bole i wogole to nic w porownaniu z tym co sie dzieje juz pod koniec czy w polowie ciazy :p , wczoraj mi Pani Doktor powiedziala ze te bole ktore teraz mam to jeszcze sa lekkie bole.. powiedziala ze jestem tak chuda ze mam sie przygotowac na najgorsze ;o .. no ale jak Wy macie juz tyle za soba, i dalej sie dzielnie trzymacie, to mam nadzieje ze az tak zle nie bedzie :)
ahh trzymam kciuki za Kazda z Was z osobna:* zeby wszystko bylo tak jak nalezy i zeby Wasze bobaski rodzily sie duze i zdrowiutkie :))
 
Do góry