reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ja zaczynam się zastanawiać jak założę body na takie malutkie ciałka, a potem jak będę obcinać 40szt pazurków???

To faktycznie ciężko, że ja na początku body w ogole nie ubierałam bo i sie bałam i szybciej było kaftanik i spiochy ubrac.
Na szczescie mało jest bodów mniejszych niz 56 wiec jak juz doszły do tego rozmiaru to body było bardzo wygodne :)
 
reklama
Melduje sie. Byłam rano na morfoligii i tej zakichanej glukozie, rany jakie to paskudne i w dodatku 3 azy krew pobieraja-dla mnie to dramat. Ale tam gdzie chodze cały personel jest naprawde bardzo mily wiec jakos poszło.
A'propos spania dzieci to my tez bedziemy mieli łózeczka w sypialni, cóz mało miejsca bedzie ale trudno.
 
Witajcie przyszłe mamusie:)
W temacie bodziaków bardzo polecam każda ilosc rozpinanych- wtedy bedzie Wam łatwiej je ubrac- na to zawsze mozna ubrac pajace i komplet wygodny gotowy, plecki, nózki i rączki przykryte. Bardzo mało używałam kaftaników i śpiochów- choćby dlatego ze pod ten zestaw i tak w moim przypadku (zima) plecki zakryte były priorytetem wiec podstawą był bodziak!!!
Na poczatek polecam pajace- ubiera sie je raz dwa, maluszka przewija sie tak samo a śpiochy trzeba sciagac- czyt.przewracac dzidzie i ja traciłam przy tym nerwy bo szkoda mi ich było !!!


p.s. ale milo sie czyta i wspomina jak to sie kiedys samemu czekalo na ten wielki moment.....ach :):-D:-)
 
Oj Milutek z tymi kaftanikami to aż tak żle nie jest, moje tez zimowe a plecków gołych nie miały.
Choc masz racje, rozpinane body to super sprawa.
 
hej dziewczyny, a ja jakos nigdy nie wiedzialam po co na co komu te kaftaniki :) od razu wolalam bodziaki (do 2 m-ca mialam wszystkie po calosci rozpinane) :)

ahhhh jak super... moje dziecko juz spi..!!! normalnie jestem mega super szczesliwa :)
 
ja mam dużo kaftaników....bo siostra mi tak doradziła...:) zobaczymy:)

Maciuś cię wykończył dzisiaj coooo....

a ja z nudów oglądam na TLC ciąża z zaskoczenia....właśnie się zaczyna....:)
 
hej dziewczyny ja nie mam ani jednego kaftanika ;p
co prawda nie sa takie zle-zwlaszcza te zapinane na zapinki ale ja tez jestem zwolenniczka bodziakow i ich mam miliony :-D
ja bylam na zakupach-i hate food shopping!!:eek: plecy ,mnie zabijaja.... no ale mam nie zly ciezarek to co... haha
moja JUlka sie pochorowala ;/ ehhh ale w koncu kupilam sobie farbe do w,osow yay!!!!!
 
rabbit nas juz chyba nic nie zaskoczy ;) choc ja sie zawsze zastanawiam jak mozna nie wiedziec o ciazy....
Maciek wykonczyl ale za to odbilam sobie zjadajac danio waniliowe z borowkami :D :D mniam mniam :)
 
reklama
Kurcze moze i ja wybiore sie do fryzjera:-) W sumie ostatni dzwonek a potem nie wiem kiedy bede miala okazje. Nie znam sie kompletnie na rodzajach ubran (ktore to pajacyki a ktorebodziaki?) W kazdym badz razie mam duzo takich odpinanych na zatrzaski u dolu. Mam nadzieje, ze sierpien i chociaz troche wrzesnia beda cieple to nie bede miala takiego problemu jak piszecie z pleckami itd...
Widze duzo mam bedzie spalo z dziecmi w sypilniach. Ja wstawie rozkladana sofe do pokoiku i tam bede z nimi spala na poczatku, a maz w sypialni. Potem zobaczymy jak to bedzie. Szczerze mowiac mnie przeraza najbardziej kapiel takich maluszkow. Tym bardziej, ze doświadczenie zerowe.

mamaMacka ja na poczatku przeczytałam : danio waniliowe z borowikami :)
A borowek tez bym zjadla.

Ogolnie podsumowujac to moja ciaza taka owocowa jest. B. duzo owocow jadlam i jem i nie moge sie oprzec kolejnej brzoskwince czy arbuzowi:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry