reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dzięki dziewczyny za Wasze opinie na temat wózków...osobiście zauroczyłam się tym czarno-czerwonym zoomem,ale niestety nikt na chwilę obecną nie sprzedaje używanego;zdaje się,że on jest z nowej kolekcji.No nic mi dziś zaczął się 27 tydzień więc czasu mam jeszcze sporo na szukanie okazji,mam nadzieję,że zdążę coś upolować w atrakcyjnej cenie.Nie chcę przepłacać.Synkowi kupiliśmy nowego x-landera z wersji limitowanej za 2500 i z wózka kestem bardzo zadowolona,ale mogliśmy kupić używany za połowę ceny i pewnie też jeździłby jak złoto.Poza tym teraz 3 dzieci będzie i mnóstwo innych wydatków więc trzeba być rozsądnym,zwłaszcza że od roku jestem na wychowawczym i trochę nam stopoa życiowa się obniżyła.

Co do magnezu +B6 to ja zażywam NeoMag forte z podwójną dawką magnezu 2 razy 1,farmaceutka powiedziała że wystarczy i w sumie jest już oki,miałam okropne skurcze łydek i drgania różnych mięśni ale przeszło_Opakowanie 30szt kupiłam za 9,15zł
 
karola2112 nie kazał mi lezec. Szczerze mówiąc jak leże to czuje sie jakas slaba, otepiala itd... Wole jednak cos robic, bo wtedy czuje, ze jeszcze zyje :-) Zrezygnowalam jedynie z prowadzenia samochodu, bo (nie wiem czy przez pozycje) brzuch w trakcie jazdy mi sie stawial i nie czulam sie bezpieczenie. Lekarz nic mi nie zakazywal ani nakazywal. Jedynie, zebym dotrwala, dala chlopcom jeszcze sie podtuczyc. Ogolnie moja kondycja nie jest najlepsza i wejscie na drugie pietro sprawia, ze dostaje zadyszke wiec nie ma mowy o jakims wiekszym wysilku.
Co do pokoju to ja mam kupione wszystko (łóżeczko, przewijak itd...) ale 2 tyg temu zaczelismy remont w wiekszym mieszkaniu (gruntownie lazienka, ubikacja, kuchnia). Jutro maja skonczyc gladzie wiec sprzatanie, malowanie i maz bedzie mogl wszystko rozkladac w pokoiku. Na szczescie mamy drugie mieszkanie (kawalerke) i nie musze tam siedziec i wdychac tego calego syfu.

Powiedzcie czy na poczatku dzieci beda spac z Wami w pokoju/sypialni czy od razu w osobnym pokoiku?
 
moje będą spały u nas w sypialni ze względu na wygodę....a potem je przeniose do swojego pokoiku....u mnie też burza...:(
 
u nas też z nami w sypialni, ponieważ nie mam 2 pokoju tylko wielki salon - nie wiem po co? to pewno jak dzieciaki będą większe to zrobimy remont i wydzielimy jeszcze 1 pokoik tylko teraz jak 2 łóżeczkami wjadę do sypialni to dosłownie nie będzie gdzie kroka zrobić:(
 
u nas tez maluchy beda z nami w sypialni :)

czesc dziewczyny :)

ale dzisiaj u nas paskudna pogoda, do tego jestem sama z malym i juz padam na twarz :(( jakos sie kiepso czuje ostatnio a do lekarza dopiero 01.08... wrrrrrrrrr
 
reklama
Dzieki za podpowiedzi w sprawie magzezu kupiła magne b6 za 23,00 mam nadzieje ze pomoze , co do spania to lóżeczko narazie mam jedo i wstawiłam je do pokoju mojej starszej córeczki i spac będę w tym pokoiku a córeczka będzie z tatą alebo w duzym pokoju mam 3 pokoje wiec nie jest żle. dokupiłam mebelki do pokoju córeczki wiec wszystko sie zmieściło potem może dokupie jakies łoeczko turystyczne . Bardzo bym chhciała zeby dziewczyny wszystkie 3 były w jednym pokoju ale zobaczymy. :-)

 
Do góry