reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Wchodziłam na wątek mysląc ze moze jakies wiesci od Małgon bedą, ale niestety:-(. Jednak pewnie wkrotce sie odezwie
Cafe sliczne dzieciaczki:tak:
 
reklama
witajcie:)
Ja jestem jedną z tych mamusiek, która donosiła swoje maluchy do 40tego tygodnia - dokładniej urodziłam 3 dni przed terminem tylko dlatego, że wywołali mi poród wpuszczając żel do szyjki macicy. Dziewczynki były duże więc poród łatwy nie był ale wszystko trwało nie spełna 4 godziny. Jak mi prowadząca ciążę powiedziała że są dwie główki i że pewnie będzie naturalny poród to się mocno przeraziłam. Chodziłam do szkoły rodzenia ale raczej po to, by spotkać się z innymi mamuśkami bo do końca byłam pewna że będzie cc. Miałam cichą nadzieję, że dziewczynki się poprzekręcają albo że lekarze ze względu na ich masę zdecydują że będzie cc. Tak nie było - "puścili mnie dołem" jak to lekarze mówią - teraz z perspektywy czasu stwierdzam że to była dobra decyzja bo już 2 tygodnie po porodzie śmigałam z tym wielkim wózkiem jak nówka:)
Nie martwcie się dziewczyny - w szpitalu będziecie w dobrych rękach i lekarze będą wiedzieli co robić - a my, mamuśki bliźniąt, jesteśmy wyjątkowe i ze wszystkimi trudnościami zawsze sobie poradzimy! :)

fajne i optymistyczne jest to co mówisz :):)
 
To ja już chyba dowiem się co u Małgoń po powrocie ze szpitala. Dzisiaj spakowałam juz torbę, przygotowałam rzeczy na wypis dla siebie i maluszków i zaczynam ostatnie odliczanie. Jutro rano do szpitala czyli moje kochane kobiety do usłyszenia po powrocie. Milutek23 Ty niedługo po mnie idziesz do szpitala więc powodzenia.
 
Sylwia: witamy, ja będę miała 2 dziewczynki.
Anna:powodzenia!!!! i koniecznie dawaj znać jak już będziecie po!
Poziomki: jak Twoje skurcze, przeszły trochę? u mnie bez zmnian, są dni, że mam je co 10, 15 min:no:
 
reklama
Do góry