reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Sylwia: witamy, ja będę miała 2 dziewczynki.
Anna:powodzenia!!!! i koniecznie dawaj znać jak już będziecie po!
Poziomki: jak Twoje skurcze, przeszły trochę? u mnie bez zmnian, są dni, że mam je co 10, 15 min:no:


Anna POWODZENIA I ŻEBY WSZYSTKO POSZŁO GŁADKO&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
I MY CIOTKI CZEKAMY NA FOTKI DWUCH ŚLICZNYCH BĄBELKÓW:-)

MM właściwie bez zmian,na razie szyjka nie raeguje więc nie jest chyba źle.Zwiększyli mi dawkę magnezu i nospy,lutka jak była 2x2. W ciągu 2 tygodni z 34 na 31mm zobaczymy co będzie w następną środę.Zazdroszczę Ci bo u Ciebie już 33tc;-)

Milutek dopiero co odliczałyśmy u Ciebie do 30 tygodnia:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anna- powodzenia........:) trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&;-):-)

Poziomki- jak patrze na mój szpitalny suwaczek to aż mnie ciarki przechodzą:):-)
 
Anna powodzenia i trzymamy kciuki zeby było szybko i bezbolesnie:tak:. Mam nadzieje, ze ma ktoras z dziewczyn nr tel., nie tak jak w przypadku Małgon i teraz nie mamy od niej zadnych wiesci.

mi tez czas tak szybko lecie, niby jeszcze do godziny zero duzo, a dzien za dniem upływa nie wiadomo kiedy i czas sie coraz bardziej kurczy
 
mam pytanie
Pewnie miałyscie robione badanie AFP, pamietacie moze wynik tego badania, czy był podwyższony?. Odebrałam dzisiaj badania i wynik jest podwyższony, z tego co czytałam może tak byc w ciazch mnogich, ale bardzo sie tym martwie.
 
reklama
własnie rozmawiałam z moim ginkiem. W ciazy blixniaczej moze byc podwyzszony nawet 2x, mam sie niczym nie martwić.
 
Do góry