reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

nie śpicie, nie śpicie, za oknem piękne słonko więc za długo spać się nie da.
Trochę wybiłyście mi gazetki z głowy ale to dobrze, przemyślałam sprawę i zgadzam się z Wami, jest net, jest forum doświadczonych mamuś. Oby tylko potem znaleźć czas na to wszystko, wertowanie gazet pewnie w grafiku dziennym już się nie zmieści:-).
 
reklama
Małgoń widzę że Twoje maluchy tak samo psotne jak i moje. Jeden trwa dzielnie w ułożeniu poprzecznym a drugi jest w trakcie przekręcania się główką do dołu. Niby mają ciasno w brzuszkach a zawsze uda im się jakaś nowa pozycja.
 
MM waga Twoich pociech myślę, że zadowalająca :) teraz będą rosły jak na drożdzach...
anna tak moje maluchy są słynne z psot, nie tylko na oddziale patologii ;-)
 
dzien dobry brzuszki

ehhhh tak podczytuje i podczytuje
pomyslec,ze tak niedawno tez nie moglam sie doczekac,tez pakowalam torbe
wzdych

a chlopaki maja juz prawie miesiac:szok:


mooocno trzymam za was kciuki!
 
MM- no to super wieści:):) az milo się tego wszystkiego czyta:) i zleci Ci ten czas tak szybko jak mi:);-)

Małgon- ale akcja...to dobrze ze szybko wszystko sie wyjaśniło i w tym zamieszaniu to dobrze ze Ty się stresu zbędnego nie najadłaś:)
A torba- hmmmmmmm ja tez jestem ciekawa jak mu pójdzie bo jak mój mi 2 razy pakował torbę jak byłam w szpitalu to ubaw miałam niezły...choć przyznam ze i pamiętał o rzeczach które mnie kompletnie wyleciały z głowy:):):-D

Anna-
według tego co piszesz z wizyty to może razem będziemy leżeć w szpitalu w tym samym czasie:):) hi hi najwazniejsze teraz zeby z dziećmi było oki co nie? Tak jak nam to do tej pory idzie:)
 
cafe wszystkiego najlepszego dla chłopców!!! pamiętam jak z zazdrością podpatrywałam na Twój suwaczek :) Teraz nasze tematy są pewnie dla Ciebie nudne :)

Milutek też bardzo jestem ciekawa tej torby, bo tu do szpitala przywiózł mi np. golf, bo myslał, że to spodnie dresowe...szacun dla niego, bo kolor indentyczny.... myslalam, że umrę ze śmiechu, hahaha!
 
Małgoń pobudkę miałaś niezłą!! Dobrze że nic się nie stało:tak:
Mój by torby nie znalazł a co dopiero mówić o pakowaniu:-D

MMjuż bliżej niż dalej:))

Milutek mi malutkie spać dzisiaj nie dały:baffled: caaały czas kopały a teraz odsypiają:-D

Cafe miesiąc!! jejuuuu
 
Małgoń- golf!!! a to dobre:)

Poziomki- mój to torby by nie potrzebował- zebrałby mnie nawet i do reklamówki:):-)...moje tez sa dzisiaj wyjątkowo grzeczne...pewnie w nocy dadzą mi tez popalić:)
 
reklama
Faceci są bezbłędni:-D
Piszą mądrzy ludzie że dzieci w bruchu śpią ok 80% doby :confused: moje śpią 20%
i już tak mocno kopią że nie wiem co będzie potem:dry:
 
Do góry