reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hello
Niestety ale nie bardzo mam teraz czas czytac co u Was, chcialam tylko napisac ze jestem po wizycie u gina i niestety strednio zadowolona:-(. Niby czuje sie nienajgorzej, tr:-(oche mi ten brzuch twardnieje, ale po badaniau i usg okazało sie, że szyjka jest "przyktrótkawa" i mam zalecone leżenie w domu, mam nie szalec ze sprzataniem, gotowanie, oczywiscie dzwiganiem itp., a jak najwiecej lezec. Kurcze boje sie, zeby to sie nie skończyło leżeniem w szpitalu
 
reklama
hello
Niestety ale nie bardzo mam teraz czas czytac co u Was, chcialam tylko napisac ze jestem po wizycie u gina i niestety strednio zadowolona:-(. Niby czuje sie nienajgorzej, tr:-(oche mi ten brzuch twardnieje, ale po badaniau i usg okazało sie, że szyjka jest "przyktrótkawa" i mam zalecone leżenie w domu, mam nie szalec ze sprzataniem, gotowanie, oczywiscie dzwiganiem itp., a jak najwiecej lezec. Kurcze boje sie, zeby to sie nie skończyło leżeniem w szpitalu

Szpitalem nie koniecznie raczej krążkiem,ma Ci kto pomóc z Julcią??
 
Poziomki na szczescie mieszkamy z moimi rodzicami w domu wiec na pewno pomoc mam, ale wiesz jak to jest, babcia i dziadek nigdy nie beda tacy atrakcyjni jak mama. Jula i tak jest wyrozumiala i rozumie, ze na razie nie moge byc taka aktywna.
 
Poziomki potem będą spały... :)

aaga a lekarz mówil Ci o krążku i sterydach? chociaż to chyba jeszcze za wcześnie...

Kolorowych brzuchatki :-D
 
Małgon na razie nie było takiego tematu bo tak jak pisałas jeszcze za wczesnie, pewnie wiele sie okaze na nastepnej wizycie
 
aaga: ja juz leżę 2 miesiące z tego powodu, krążka mi nie założyli, bo ponoć nie było już na co. Tobie pewnie będzie ciężej ze względu na Julkę, ale musisz się oszczędzać, może będziesz miała więcej szczęścia i założą Ci krążek, tak żebyś przynajmniej mogła chodzić po domu. Trzymaj się.
 
Aaga- oj to faktycznie musisz teraz dużo leżeć i odpoczywać- ewentualnie dostaniesz ten krążek o którym pisze Poziomka:) Na pewno nie martw sie na zapas i nie stresuj- bedzie dobrze:)

Poziomki- ale masz śliczne suwaczki- nie pogniewasz sie chyba na mnie jak sie tez o takie postaram:):);-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze moje gwiazdki tez niby są spokojne ale wstałam dzisiaj połamana jakbym sie z kimś biła:):) :-) coraz gorzej się nam śpi bo jak sie położę to mnie boli wszystko: pachwiny, kręgosłup i skór an brzuszku:)
 
Do góry