reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja wlasnie wrocilam od lekarza okazalo sie ze nadal mam tego paciorkowca i dostalam silniejsza dawke antybiotyku
no i sie dowiedzialam ze moja cioza jest dwujajowa mialam to zapisane w karcie ale nie moglam tego rozszyfrowac wiec lekarz mi to rozszyfrowal a teraz mnie ciekawi jakiej pulci sa dzieciaczki ale mam przeczucie ze przynajmniej bedzie jedenchlopiec chociaz ja bym wolala dwoch
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest ze współżyciem w ciąży bliźniaczej gdy przebiega ona prawidłowo, można czy nie można? Może głupie jest to pytanie, ale naczytałam się różności na ten temat i już nie wiem...
 
monia- mi lekarz powiedzial ze jak by nie bylo to ciaza blizniacza jest ciaza zagrozona i w 13 tyg powiedzial mi zeby juz lepiej nie wspolzyc, dla dobra dzieci..
 
Ja powiem szczerze,ze wogole naleze do osob bardo ostroznych i strachliwych.Zasada jest taka ze jesli ciaza przebiega prwidlowo wspozlyc mozna.Moj maz jednak rowniez sie bal i ze tak powiem pelnego wspolycia nie bylo od poczatku.Ale sa inne metody heh.W kadym razie pytalam mojego lekarza i poiwedzial mi ze w tej ciazy nie za bardzo,bo to ciaza wysokiego ryzyka.Ale troche pieszczot ze tak powiem bylo.Ale nic poza tymZreszta jak moiwam ja cykor jestem i tak samo bylo w ciazy pierwszej heheh .Ale juz teraz celibat,bo ja czuje sie nie najlepiej,J tez sie boi i boje sie troszke o skurcze wywylowane orgazmem,co by przedwczesnie nie wywolac porodu.
 
Ostatnia edycja:
I u nas bylo podobnie, pierwszy trymestr zakaz ze wzgledu na krwawienia, w drugim mielismy zielone swiatlo ale moze zdarzylo sie ze 3 razy, no i trzeci trymestr, skracajaca sie szyjka - szlaban. Poza tym maz bal sie o dzieciaki...
 
nutellka a jednak cesarka, bedzie dobrze :) oby dzieciaczki sie dobrze mialy, co do wspolzycia to pierwszy trymestr zakaz, a teraz juz luzik oby tak dalej hihi :) to oczywiscie zalezy od ciazy i od naszego sampopoczucia.

ja od poczatku przytylam 8 kg i waga pnie sie w gore, ale jakos te kg to w brzuchu mi wszystkie poszly no 6 kg w brzuch 2 kg w dupsko :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny,pisze na prosbe Akosuy,mojej corki,otoz -
cesarki jeszcze jej nie zrobili,nadal jest w szpitalu.wczoraj zrobili jej usg i lekarz stwierdzil,ze nie ma zadnego zagrozenia dla dzieci,wiec mozna je jeszcze troche potrzymac.Waza po 2500 gr z tendencja zwyzkowa,czyli,ze moze to byc jednak wiecej...Najpozniej do wtorku cesarka,chyba ze nastapia skurcze ,poniewaz szyjka caly czas sie otwiera-dzis bylo ponad 2 cm. Dalszy ciag relacji jutro.Pozdrawiam :-)
 
Do góry