reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Taaaki jestem już duży :-)
gh2.jpg
 
Witam wszystkie podwójne mamusie :)) własnie w zeszły poniedziałek dowiedzieliśmy się ze bedziemy podwojnymi rodzicami:))
na razie oswajamy się z ta nowina a tak wogole to jestesmy z Trojmiasta:))
dzieciatka są dwujajowe dwukosmowkowe zatem wszystko powinno być dobrze...jednak niekoniecznie gdyż zaczęły się plamienia i od wtorku jestem na lekach na podtrzymanie tzn biorę Duphaston oby wszystko się dobrze ulozylo i plamienie ustapilo
a wy tez tak mialyscie???
pozdrawiam serdecznie;)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie podwójne mamusie :)) własnie w zeszły poniedziałek dowiedzieliśmy się ze bedziemy podwojnymi rodzicami:))
na razie oswajamy się z ta nowina a tak wogole to jestesmy z Trojmiasta:))
dzieciatka są dwujajowe dwukosmowkowe zatem wszystko powinno być dobrze...jednak niekoniecznie gdyż zaczęły się plamienia i od wtorku jestem na lekach na podtrzymanie tzn biorę Duphaston oby wszystko się dobrze ulozylo i plamienie ustapilo
a wy tez tak mialyscie???
pozdrawiam serdecznie;)

GRATULACJE:-):-):-)To jest naprawdę podwójne szczęście:tak:Moja ciąża też była dwukosmówkowa,dwujajowa i też plamiłam w 7tygodniu.Byłam akurat w Polsce i lekarz przepisał mi właśnie Duphaston i Luteinę.Od 9dni jestem szczęśliwą mamą Kacperka i Zuzi:-)Musisz teraz się oszczędzac i dużo wypoczywac a napewno wszystko będzie dobrze.Pozdrawiam gorąco:-):-):-)
 

jaki slodziak.......:tak::-)

Witam wszystkie podwójne mamusie :)) własnie w zeszły poniedziałek dowiedzieliśmy się ze bedziemy podwojnymi rodzicami:))
na razie oswajamy się z ta nowina a tak wogole to jestesmy z Trojmiasta:))
dzieciatka są dwujajowe dwukosmowkowe zatem wszystko powinno być dobrze...jednak niekoniecznie gdyż zaczęły się plamienia i od wtorku jestem na lekach na podtrzymanie tzn biorę Duphaston oby wszystko się dobrze ulozylo i plamienie ustapilo
a wy tez tak mialyscie???
pozdrawiam serdecznie;)

to Gratuluje.....podwojnego szczescia

Dzis wrocilam z maluchami do domu. Jutro napisze. Jest cudnie!!!

Gratulacje....czekamy na relacjee


witajcie...

U mnie oki...noga sie goi....ja leze...i tak do marca...heheh

Pozdrawiam was buziaki:)
 
witajcie,
o matko ile się wydarzyło jak mnie tydzień na forum nie było, ale żeście się rozpakowały, nie mogę się ogarnąć, ciesze się,że wszystkich ok., wydaje mi się,że dobrze doczytałam
też chciałabym mieć maluchy przy sobie, robi się bardzo ciężko, ale jeszcze trochę
w szpitalu wyleżałam się za wszystkie czasy, najgorsze były zapisy ktg lezenie na plecach ponad godzinę dla mnie koszmar nie lubię leżeć na plecach
ciśnienie dalej skacze mimo leków, noa cały czas na granicy normy, do tego doszły czasem duszności jak wstanę to musze odkaszlnąć też tak miałyście.Ogólnie dzieciaki ważą 1980,1786 jakoś tak dokładnie nie pamiętam, przepływy dobre, wyniki w miarę, chcieli mi wmówić cukrzycę ciążową, ale nie wyszło, zrobili mi chyba wszystkie wyniki, generalnie jest ok., szyjka skrócona, ale trzyma póki co bez fenka, magnezik,nospa,dopegyt, no i cierpliwe leżenie i czekanie

zdjęcia waszych dzieciaków są cudne,

co do plamień, ja też miałam plamienia w 6 tygodniu,mały krwiak,ale dostałam podobnie jak ty, po lezeniu pomogło, to najlepszy lek, leżenie.

witam nowe mamusie

pozdrawiam ide jeść frytasy, no i dalej lezeć, do jutra
 
Dziewczyny czy ja powinnam brać sobie jakieś witaminy tak od siebie,zelazo czy cos??Bo kolezanki zawracaja mi glowe i juz nie wiem co mam robic,a jak bylam na 1 wizycie to lekarz przepisal mi Feminatal N i Luteine,a wizyte dopiero mam 18 lutegodruga,moze sie wstrzymam??A jeszcze wczesniej bo w srode czeka mnie wizyta w szpitalu na Patologii ciązy w Krakowie na Kopernika,troche sie boje,ale musze być dobrej myśli,pozdrawiam
 
Lolaa cudowny post, krótko i na temat- gratuluję serdecznie!!!!!!

Karolinkare- witaj serdecznie- ja tez z 3-miasta. W którym tygodniu jesteś???
Mam nadzieję, ze te plamienia raz dwa CI przejdą i wszystko będzie dobrze!!!

2ania- Aniu ale Ty bierzesz witaminy- Feminatal. Żelazo lekarz zapisze Ci po dokładnych badaniach krwi- jaklby wyszła anemia. Na własną rękę nic nie bierz. Ja przez całą ciąże brałam tylko witaminy, zelazo i magnez -0 więc można tak przejść. Nie bierz sobie za dużo do głowy i będzie dobrze!!!!

Milenka- śliczny brzdąc:))

Ja dziś pojechalam do mojego szpitala spotkać się z położną, porozmawiać o cesarce itp. Tak z ciekawości podłaczyła mnie na ktg, a tam skórcze- regularne co 15 minut. Wiecie ja mam tak od tygodnia była pewna, ze dzieciaczki wystawiają mi pupke, albo nózkę do głaskania,a to macica się stawiała:-) amtko całeżycie się cżłowiek uczy.
Tak więc dopakowałam się dzisiaj, synka zostawiła u babci. I zobaczymy- czekamy na rozój sytuacji.
POłożna bardzo mnie przekonywała, żeby rodzić naturalnie mimo wszystko, ze szybciej i łatwiej się dochodzi do siebie itp. ,. że po co mi mimo wszystko operacja. nie wiem co robić, zobaczymy.

Lekarz mój mówił,z e muszę zdążyć na cesarkę,żeby dzieci nie weszły do kanału rodnego. A co będzie jak właśnie teraz już wchodza i będę musiała normalnie rodzić.

Dziewczynki mające za soba poród cc- jak to było???? Ja mam skórcze- być moze przepowiadające, albo już właście, boli mnie podbrzusze i plecy na miesiaczkę- powinnam jechac już na cesarkę, czy czekać????
 
reklama
oj coś cisza się zrobiła na forum. Ewka mi na pierwszym ktg juz wyszły skurcze ale położna nie mówiła nic że są regularne więc chyba jeszcze troche musze poczekać. Jestem na tym samym etapie co ty już bym chciała być po wszystkim pewnie ty też. A jak twoje dzieci są ułożone że położna doradza poród sn, bo moje są ułożone pośladkowo chyba że coś się zmieniło od ostatniej wizyty.
 
Do góry