reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Druga malutka oddycha samodzielnie, wszytsko z nią dobrze, jedynie glukozę podają i musza dokarmić. Ważyła 1870g. Dzięki za słowa ws
To super wiadomo że będzie wszystko dobrze tylko trzeba troszkę poczekac dla jej dobra 😀a tak z ciekawości to ciąża jednojajowa czy dwu?
 
reklama
Hej czy Wasze dzieciaczki mają czkawkę? Podobno jest to normalne i nie zapowiada niczego złego, ale moje mają każde z nich po 4-6 razy dziennie czkawkę, a nawet dziewczynka, która jest na dole ma częściej. Nie jest to jakoś uzależnione od tego co zjem lub wypiję, poprostu mają tak często, że zaczynam się martwić.
 
Ufff to dobrze, bo się zaczęłam martwić.
U mojego męża w pracy jest szczyt zachorowań, bierzemy pod uwagę, że weźmie opiekę na mnie, zostało mi 3 tygodnie do cesarki a nie chcę ryzykować rozdzielenia z dziećmi.
 
Dziewczyny w brzuchu miały baardzo często czkawki i im tak zostało [emoji28]
Hej czy Wasze dzieciaczki mają czkawkę? Podobno jest to normalne i nie zapowiada niczego złego, ale moje mają każde z nich po 4-6 razy dziennie czkawkę, a nawet dziewczynka, która jest na dole ma częściej. Nie jest to jakoś uzależnione od tego co zjem lub wypiję, poprostu mają tak często, że zaczynam się martwić.
 
No u mnie wśród znajomych same zachorowania. Tak jak wcześniej nikogo nie znałam kto choruje lub chorował tak teraz jakiś wysyp🙊 strach się bać naprawdę. Ja mam przyjęcie do szpitala na 14.11 modlę się tylko żeby do tego czasu dziewczyny grzecznie w brzuszku siedzialy 😊
 
Część Dziewczyny:-) postanowiłam się ujawnić;-) czytam Was od jakiegoś czasu. Jestem w 37+4 ciąży bliźniaczej 2o2k. W brzuchu rozpycha mi się parka: Hania i Grześ. Ciąża bez większych problemów, tylko cukrzyca mi się przypałętała i biorę insulinę:-/ Termin mam na 20.11, ale mam skierowanie do szpitala na 13.11 jeżeli samo się nie zacznie, to muszę się zgłosić. Marzy mi się poród SN, ale zobaczymy co będzie, zdam się na lekarzy.
 
Hej czy Wasze dzieciaczki mają czkawkę? Podobno jest to normalne i nie zapowiada niczego złego, ale moje mają każde z nich po 4-6 razy dziennie czkawkę, a nawet dziewczynka, która jest na dole ma częściej. Nie jest to jakoś uzależnione od tego co zjem lub wypiję, poprostu mają tak często, że zaczynam się martwić.
Moje maluchy często mają czkawkę, Lekarz mi mówił, że one łykają wody płodowe i w ten sposób ćwiczą płuca do przyszłego oddychania, także bez obaw:-)
 
reklama
Część Dziewczyny:-) postanowiłam się ujawnić;-) czytam Was od jakiegoś czasu. Jestem w 37+4 ciąży bliźniaczej 2o2k. W brzuchu rozpycha mi się parka: Hania i Grześ. Ciąża bez większych problemów, tylko cukrzyca mi się przypałętała i biorę insulinę:-/ Termin mam na 20.11, ale mam skierowanie do szpitala na 13.11 jeżeli samo się nie zacznie, to muszę się zgłosić. Marzy mi się poród SN, ale zobaczymy co będzie, zdam się na lekarzy.
Hej jak to jest Twoj drugi poród to jest szansa na naturalny. Zależy tez od ułożenia dzieci, wystarczy, że pierwszy w przypadku ciąży drugiej będzie dupką w dół to możesz urodzić SN, ale w moim przypadku ja nie chce ryzykować. Poprzeczne ułożenie jest przeciwskazaniem do SN.
 
Do góry