reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

33t3d.
Ktg wyszło dziś kiepskie, więc od razu przepływy, powtorne ktg i szybka decyzja czy CC czy nie... Ale ufff wyszło ok... chociaż.. nastawiamy się że ten dzień coraz bliżej [emoji849] A ja sie martwię że to za wcześnie.. może do 34 uda się docignąć... bo mimo że to ciąża 2k2o to różnica między dziećmi prawie 500g i to lekarzy niepokoi. Do tej pory była różnica 200-300g...
No nic... mam nadzieję że będzie dobrze. Z usg wczoraj waga 1800 i 2250
 
reklama
33t3d.
Ktg wyszło dziś kiepskie, więc od razu przepływy, powtorne ktg i szybka decyzja czy CC czy nie... Ale ufff wyszło ok... chociaż.. nastawiamy się że ten dzień coraz bliżej [emoji849] A ja sie martwię że to za wcześnie.. może do 34 uda się docignąć... bo mimo że to ciąża 2k2o to różnica między dziećmi prawie 500g i to lekarzy niepokoi. Do tej pory była różnica 200-300g...
No nic... mam nadzieję że będzie dobrze. Z usg wczoraj waga 1800 i 2250
Ale to chyba jeszcze nie jest taka duza roznica? Uda sie tyle Wam sie udawalo przeciagnac ten dzien to i do 35 sie dacie rade:) bedzie dobrze :)
 
33t3d.
Ktg wyszło dziś kiepskie, więc od razu przepływy, powtorne ktg i szybka decyzja czy CC czy nie... Ale ufff wyszło ok... chociaż.. nastawiamy się że ten dzień coraz bliżej [emoji849] A ja sie martwię że to za wcześnie.. może do 34 uda się docignąć... bo mimo że to ciąża 2k2o to różnica między dziećmi prawie 500g i to lekarzy niepokoi. Do tej pory była różnica 200-300g...
No nic... mam nadzieję że będzie dobrze. Z usg wczoraj waga 1800 i 2250
Trzymam kciuki żeby dzieciaki powiedziały jak najdłużej w brzuchu.
 
Ja dzisiaj byłam na wizycie i Pani doktor tylko sprawdziła położenie dzieci i od środka zbadała szyjke. Nawet nie wiem ile ważą. A jak wyglądają wasze wizyty oczywiście na NFZ.
 
33t3d.
Ktg wyszło dziś kiepskie, więc od razu przepływy, powtorne ktg i szybka decyzja czy CC czy nie... Ale ufff wyszło ok... chociaż.. nastawiamy się że ten dzień coraz bliżej [emoji849] A ja sie martwię że to za wcześnie.. może do 34 uda się docignąć... bo mimo że to ciąża 2k2o to różnica między dziećmi prawie 500g i to lekarzy niepokoi. Do tej pory była różnica 200-300g...
No nic... mam nadzieję że będzie dobrze. Z usg wczoraj waga 1800 i 2250
U mnie bylo bardzo podobnie. Różnica miedzy chlopcami rosla z kazdym tygodniem. Jak jednemu przeplywy słabo wyszly to na drugi dzien byla cc, ale u mnie byl wtedy 36+3.
Nic nie poradzisz, jestes super dzielna mama i będzie dobrze. Calkiem spore te Twoje bliźniaki jak na 33tc ;)
 
Dziękuję Właśnie patrzę i nawet używany w fajnej cenie można kupić a wygląda jak nowy. Ja byłam zdecydowana że chce wózek jeden obok drugiego ale jak tak przeglądam opinie o wózkach to już nie jedna mama mówiła że te wózki jeden za drugim są najwygodniejszy.
Spróbuj sobie Zoom ABC Design. Miałam okazje go prowadzić i używać i naprawdę byłam bardzo zadowolona
 
reklama
Ja dzisiaj byłam na wizycie i Pani doktor tylko sprawdziła położenie dzieci i od środka zbadała szyjke. Nawet nie wiem ile ważą. A jak wyglądają wasze wizyty oczywiście na NFZ.
Ja chodzę na NFZ. Mam wizyty co 3 tygodnie. Od około 8 tygodni mam sprawdzana szyjkę na usg dopochwowym oraz zwykłym badaniem. Zawsze usg dzieci z pomiarami (waga, różnica między dziećmi, sprawdzenie przepływów, serduszek, narządów wewnętrznych). Każda wizyta wyglada mniej więcej jak prenatalne pod względem dokładności i ilości pomiarów.
 
Do góry