reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja już zaczęłam czuć, ale tylko z jednej strony. I to mnie martwi. Aby do czwartku. Już nie mogę doczekać się, żeby podglądnąć maluchów;). I mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.
 
Ileż ty masz optymizmu! Dziewczynki całą noc byli z tobą?

niestety pomimo ze prosilam o to pani mi odmowila....:confused2: bo ona ma nie tylko moje dzieci pod opieka i nie bedzie biegac....:realmad:
ale mialam je jeszcze po 23 i o 4.30 mnie budzili na wstanie i kapiel ;)

Wracaj teraz dzielnie do sil :) po jakim czasie moglas zobaczyc dziewczynki?

po zbadaniu przez pediatre i wazeniu, mierzeniu jakies 20 min. po przywiezieniu na sale pooperacyjna ;)
 
A ja po dzisiejszej wizycie dostalam skierowanie na oddzial pan dr.po zwarzeniu maluchow stwierdzil ze sa duzi po 3 kg a po 2 cc jestem wiec lepiej zebym.byla pod obserwacja a tam juz będą decydowac czy jeszcze damy troche rade czy lepiej ciac. Tyle na to czekalam a wychodzac z gabinetu rozplakalam sie choc nie wiem czy sie przestraszylam czy ze szczescia.
 
A ja po dzisiejszej wizycie dostalam skierowanie na oddzial pan dr.po zwarzeniu maluchow stwierdzil ze sa duzi po 3 kg a po 2 cc jestem wiec lepiej zebym.byla pod obserwacja a tam juz będą decydowac czy jeszcze damy troche rade czy lepiej ciac. Tyle na to czekalam a wychodzac z gabinetu rozplakalam sie choc nie wiem czy sie przestraszylam czy ze szczescia.
Będzie dobrze. Który to tydzień?
 
reklama
Do góry