reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ja po prawie 2 letnim doswiadczeniu z bebetto postanowilam ze kupie teraz te nosidelka do bebetto, a na wiosne kupie jakas fajna lekka spacerowke porzadna wlasnie jeden obok drugiego :) nie wiem jeszcze co ze Stasiem, chyba go jakimis szelkami do wozka poprzypinam :p i bedzie biegal za wozkiem:p
te spacerowki z bebetto u mnie sa w rozsypce totalnej... a wlasciwie w uzytku sa od 1,5 roku.... tylko ze one tez sa do jakiejs wagi a moi nie dosc ze sie nie mieszcza w nich juz to i waza zdecydowanie za duzo jak na ten wozek 8-)
Nie dziwie sie, jak macie stelaz to tez bym dokupila nosidla na poczatek. A daleko macie do przedszkola zeby odprowadzać najstarszego? Swoja droga jestem pełna podziwu i bardzo ciekawa jak Ty bedziesz ogarniac czworo malych dzieci z rana zeby isc do przedszkola go zaprowadzic :D
 
reklama
Nie dziwie sie, jak macie stelaz to tez bym dokupila nosidla na poczatek. A daleko macie do przedszkola zeby odprowadzać najstarszego? Swoja droga jestem pełna podziwu i bardzo ciekawa jak Ty bedziesz ogarniac czworo malych dzieci z rana zeby isc do przedszkola go zaprowadzic :D

moj bedzie go wozil autem cos okolo 2 km i odbieral ;) nie ma opcji zebym jeszcze ja go z trojka odbierala....:eek: to jest awykonalne :p
 
no bedzie musial zejsc i po niego jechac ;) napewno nie bedzie zachwycony ale trudno...ma czworo dzieci niech w koncu i on to odczuje bo poki co to tylko ja to odczuwam 8-)
Pewnie... tatuś powinien być włączony w opiekę na d dzieckiem. Im więcej tym lepiej. W końcu prócz dzieci jest jeszcze cały dom do ogarnięcia prania i sprzątania... tu w pojedynkę człowiek nie da rady...
 
kurcze cos mnie wczoraj wzielo i brzuch mi sie stawial co chwila... w nocy nospy sie najadlam... zobaczymy co bedzie dzis....
Moje dziewczynki chyba juz chcialyby wyjsc i cos tam cwicza.... ale jeszcze te dwa tygodnie moglyby siedziec ;)
 
kurcze cos mnie wczoraj wzielo i brzuch mi sie stawial co chwila... w nocy nospy sie najadlam... zobaczymy co bedzie dzis....
Moje dziewczynki chyba juz chcialyby wyjsc i cos tam cwicza.... ale jeszcze te dwa tygodnie moglyby siedziec ;)
Wiesz ze ja tez myslalam ze juz sie zaczyna tak mnie bolal twardnial nawt gdzies kregoslup bolal ale tez nospa i magnez poszedl w ruch i jakos przeszlo na szczescie. Tylko martwie sie blizna bo tez gdzies mnie bolalo a wizyta dopiero 17 :(
 
Wiesz ze ja tez myslalam ze juz sie zaczyna tak mnie bolal twardnial nawt gdzies kregoslup bolal ale tez nospa i magnez poszedl w ruch i jakos przeszlo na szczescie. Tylko martwie sie blizna bo tez gdzies mnie bolalo a wizyta dopiero 17 :(

no ja 16 mam...:) potem 24 sierpnia ostatnia...jak dotrwam8-)
tez sie martwie jakby to nie zabrzmialo o moja macice :p czy wytrzyma po dwoch cieciach w tak krotkim czasie i teraz podwojne obciazenie.... no niepodobaly mi sie te spinania, poki co wzielam nospe i jest ok.
dzis troche chlodniej to chcialam cos porobic zanim znowu bede sie rozplywac od srody...:(
 
no ja 16 mam...:) potem 24 sierpnia ostatnia...jak dotrwam8-)
tez sie martwie jakby to nie zabrzmialo o moja macice :p czy wytrzyma po dwoch cieciach w tak krotkim czasie i teraz podwojne obciazenie.... no niepodobaly mi sie te spinania, poki co wzielam nospe i jest ok.
dzis troche chlodniej to chcialam cos porobic zanim znowu bede sie rozplywac od srody...:(
Z ty porobieniem czegos to trzeba uwarzac choc ja tez nalerze do tych co usiedziec nie moga ale niestety coraz mniej moge a wiecej musze odpoczywac. I czesto mysle ze juz nie dam rady nie mam sil ale tak jak wczoraj sie przestraszylam ze to moze juz to nie za wczesnie dam rade siedzcie jeszcze tyle dalam rade to i te 5 tyg wytrzymam:biggrin2:bo moj gin stwierdzil ze 38 tydz bedzie ok no chyba ze by mial jakies watpliwosci w miedzy czasie to bedziemy dzialac:tak: i tak odliczam kazdy kolejny dzien
 
reklama
Do góry