reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny które rodziły poprzez cc w którym tc miałyscie robiony zabieg? Mi lekarz wyznaczył termin na 38tc, bo na wcześniej pediatra sie nie zgodził. Teraz jestem w 33tc i dzieci waza ciut ponad 2 kg, boje sie ze nie wytrzymam jeszcze miesiąca. Czy na końcówce pozostaje tylko lezenie i czekanie na rozwiązanie? Mi juz teraz jest stasznie ciezko, brzuch boli i ledwo chodzę.
Ja miałam cc w 36 i 6.Nie miałam wyznaczonego terminu.Mój lekarz położył mnie w tym dniu w szpitalu bo stwierdził,że boi się dłużej ryzykować,lepiej żebym była pod kontrolą.Pojechałam wieczorem,od razu wyszły skurcze na ktg, za chwilę zrobiło się rozwarcie. O 23 już miałam cc.Także u mnie ruszyło się samo. Też ledwo już chodziłam, wszystko mnie bolało.Ja do końca na nogach,kończyłam remont całego mieszkania więc byłam cały czas na obrotach. Teraz się zastanawiam, jak ja dałam radę?;-)
 
reklama
W 12 tyg lekarz na prenatalnych powiedzial ze 2 chlopcow a w 21 na polowkowych potwierdzil ze na 100 % wiec teoria ze pozniej widac to chyba mit jak dobrze dzieci sie pokaza to lekarz pozna ☺
Wow już w 12 tygodniu ???? A to się pięknie sklada bo w najbliższy wtorek mam prenatalne i będzie to równo 12 tydzień.
Byłoby super jak by "coś " było juz widać.
O Córce dowiedziałam się w 21 tygodniu.
 
Ja dowiedziałam się dopiero w 20 tygodniu, ale jak widzisz, nie ma reguły. Jak coś dojrzą to powiedzą wcześniej :)
 
Hej dziewczyny. Nie mam kogo się poradzić, a gin kazał mi za tydzień zrobic następne usg może coś więcej będzie widać.. Otóż jestem 9tc+3d i na Usg dziś lekarz widział dzidzię, określił mi termin na 24 grudnia i w pewnym momencie powiedział, że widzi coś co może być drugim dzieckiem, ale nie da sobie głowy uciąć, bo to może być pępowina, czy coś takiego.. W dwóch poprzednich ciążach nie miałam takich przygód a teraz nie wiem czy to bliźniaki, czy na prawdę mogla byc ta pępowinka.. Dziewczyny może któraś tak już miała.. Czego mogę się spodziewać.. Sama też widziałam jak to zanim uciekło nawet mocno pulsowało..
 
Hej mamuski :D dołączam do waszego grona, jestem w 15tc :)
U mnie było dość dziwnie z tym usg bo dopiero w 12tc gin zauważyła, że są 2 :)
wcześniej w 5 i 7tc było widać jednego, drugi musiał się schować za nim haha
Co do płci to juz mi w 12tc powiedziała co tam siedzi :)
 
Dziewczyny, po ostatnim usg waga dzieciaczków 173g i 200g.
Wg lekarza ok, a Wy co myślicie? Usg było w 17t2d.
W 17t2d moi chłopcy ważyli: 185g i 187g. ;)
Dziewczyny, powiedzcie w ktorym tygodniu dowiedziałyscie się jaka jest płeć Maluszków ? Czy to prawda że w ciąży bliźniaczej zazwyczaj dowiadujemy się później ?
W 12 tygodniu i 2d. :)
 
reklama
Do góry