reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny, ja jutro zaczynam 37 tc i jak do ponponiedzia nic się nie będzie działo to ide na wywolanie porodu i wreszcie zobaczę moje dziewczynki. Ania_ka37 u nas jest trochę wieksza roznica między córkami starsza w lipcu będzie miała 4 lata a młodsza w październiku 3 to tez bedzie ciekawie
 
reklama
Przeraża mnie kwestia logistyczna :) Ale już coraz lepiej. Czekam na usg (w poniedziałek), zobaczyć bijące serduszka, bo ostatnio tylko było je widać, ale jeszcze nie biły (6 tc).

A to świeżutka sprawa :) No logistycznie to to będzie wyprawa jak na wakacje, ale to teżjest do ogarnięcia :)

Hej :) Chyba z tego co czytałam to częstsze wizyty są jeśli bliźniaki są jednojajowyvh, przy dwujajowych wizyty mam raz na miesiąc :)

Ja mam ten najlepszy wariant ciąży, to na razie chodzę co 3-4 tygodnie, na pewno później będzie chciał mnie widzieć częściej. No i zastanawiam się jak to ze szpitalem zorganizować. A że od poniedziałku będę mieszkać visa vie szpitala, na którym jest porodówka, to się tam przejdę i dowiem.

Hej dziewczyny, ja jutro zaczynam 37 tc i jak do ponponiedzia nic się nie będzie działo to ide na wywolanie porodu i wreszcie zobaczę moje dziewczynki. Ania_ka37 u nas jest trochę wieksza roznica między córkami starsza w lipcu będzie miała 4 lata a młodsza w październiku 3 to tez bedzie ciekawie
Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie :)

Ostatnio usłyszałam, od takiej młodej lekarki, że 31-32tc bliźniaczej to u lekarzy mega donoszone i tak ją słuchałam i sobie pomyślałam, że więcej nie zgodzę się na wizytę u lekarza na zastępstwie, już wolę poczekać dwa dni do mojej pani doktor internistki. Młoda lekarka absolutnie nie wzbudziła mojego zaufania, poza tym stwierdziła, że bliźnięta jednojajowe są zawsze jednoowodniowe i jednokosmówkowe... cóż, internety piszą coś innego, no i mam okazję dopytać się mam bliźniąt jednojajowych jak to faktycznie jest :)
 
9
Hej dziewczyny, ja jutro zaczynam 37 tc i jak do ponponiedzia nic się nie będzie działo to ide na wywolanie porodu i wreszcie zobaczę moje dziewczynki. Ania_ka37 u nas jest trochę wieksza roznica między córkami starsza w lipcu będzie miała 4 lata a młodsza w październiku 3 to tez bedzie ciekawie

to Twoje corki jak moi synowie rok i 3 m-ce roznicy :) tylko sa o rok starsze :)
mysle ze tez bedzie ciekawie, tyle kobiet w domu.... niedlugo Twoj maz moze chyba zapomniec ze ma w domu lazienke :D
jak ja bede miala jeszcze dwoch synow zazadam zeby sobie pisuar zamontowali w toalecie 8-) a najlepiej niech sobie wybuduja toalete meska i ja nie bede tam wcale wchodzic:p
 
Hej dziewczyny, ja jutro zaczynam 37 tc i jak do ponponiedzia nic się nie będzie działo to ide na wywolanie porodu i wreszcie zobaczę moje dziewczynki. Ania_ka37 u nas jest trochę wieksza roznica między córkami starsza w lipcu będzie miała 4 lata a młodsza w październiku 3 to tez bedzie ciekawie

hej Kamila :-) to czeka Cię poród sn? Powodzenia :-)
 
Hej dziewczyny, ja jutro zaczynam 37 tc i jak do ponponiedzia nic się nie będzie działo to ide na wywolanie porodu i wreszcie zobaczę moje dziewczynki. Ania_ka37 u nas jest trochę wieksza roznica między córkami starsza w lipcu będzie miała 4 lata a młodsza w październiku 3 to tez bedzie ciekawie
Ojjjj życzę Ci powodzenia. Też miałam wywoływany, po wieeeelu godzinach tortur skończyło się na cc. Są ułożone główkowo?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzisiaj można, smacznego kobietki :)
ciacho.png
 

Załączniki

  • ciacho.png
    ciacho.png
    309,5 KB · Wyświetleń: 161
reklama
Do góry