reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Karrrina faktycznie masz ciążę 2k2o to najbezpieczniejszy rodzaj ciąży bliźniaczej. Myślę, że te pęcherzyki, a później dzieci mogą od siebie się różnic. U mnie też inaczej warzą, mają inne rytmy, bo nie są jednojajowe, tylko z dwóch oddzielnych komórek. Mnie na początku lekarz straszył, że jeszcze te komórki mogą się podzielić i mogą być trojaczki :)
@jadorek tak mi się przypomniało, że mnie dobrze kiedyś przeczyszczało po soku z ogórków kiszonych. Laktuloza też podobno jest dobra i bezpieczna, ale trzeba poczekać na efekt i pić systematycznie.

Co do jazdy autem, to jeszcze jeżdżę, fotel odsunięty, opuszczony, prawie na leżąco na luzaka :)
Przez ucisk i ból w pachwinach ciężko chodzić, więc nie mam wyboru, a mąż w Niemczech, ale w niedzielę już wraca i chyba do porodu go nie puszczę, chociaż chciał jechać na tydzień przed świętami, ale to u mnie będzie 37 tydzień i boję się go puścić.
 
reklama
Dziewczyny wczoraj około godziny 14 przyszly na świat moje córeczki. Akcja bardzo niespodziewana. Obie czują się dobrze, samodzielnie oddychaja i sa bardzo lakome;) Widzialam je tylko na zdjęciu bo się dogrzewają, a ja dochodzę do siebie po cc. Adrianna 2640g 52 cm i Laura 2740g 54 cm. Są przeslodkie bo widzialam zdjecia i filmy nagrane przez męża :) Rodzina jest nimi zachwycona:)
Screenshot_20171202-015633.png
20171202_015757.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20171202-015633.png
    Screenshot_20171202-015633.png
    192,1 KB · Wyświetleń: 619
  • 20171202_015757.jpg
    20171202_015757.jpg
    250,9 KB · Wyświetleń: 615
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wczoraj około godziny 14 przyszly na świat moje córeczki. Akcja bardzo niespodziewana. Obie czują się dobrze, samodzielnie oddychaja i sa bardzo lakome;) Widzialam je tylko na zdjęciu bo się dogrzewają, a ja dochodzę do siebie po cc. Adrianna 2640g 52 cm i Laura 2740g 54 cm. Są przeslodkie bo widzialam zdjecia i filmy nagrane przez męża :) Rodzina jest nimi zachwycona:)Zobacz załącznik 830991 Zobacz załącznik 830992
Ola ogromne gratulacje! Dziewczynki prześliczne, a waga i wzrost po prostu super. Cieszę się, że same oddychają i już niedługo będziecie razem:) dużo zdrówka dla całej trójki :*
 
Hej Mamuśki. Aaalee długo mnie nie było. Przepraszam, że tak znikłam. Widzę, że nie tylko ja cieszę się już moimi Skarbami. Z serca gratuluję
U nas dzień za dniem. Tobiasz wyszedł ze szpitala po 2 tyg, Sara po 3. Teraz już rutyna dnia codziennego. U Młodego walczymy z dyschezją i anemią u Sary. Bywa ciężko, ale trzeba to przetrwać. Kocham moje dzieci nad życie. Są chwilę, że potrzebuje pomocy ze strony innych, ale ogólnie nie jest tak strasznie z bliźniętami jak myślałam, że będzie.
Trzymam kciuki za Was wszystkie
 
Dziewczyny wczoraj około godziny 14 przyszly na świat moje córeczki. Akcja bardzo niespodziewana. Obie czują się dobrze, samodzielnie oddychaja i sa bardzo lakome;) Widzialam je tylko na zdjęciu bo się dogrzewają, a ja dochodzę do siebie po cc. Adrianna 2640g 52 cm i Laura 2740g 54 cm. Są przeslodkie bo widzialam zdjecia i filmy nagrane przez męża :) Rodzina jest nimi zachwycona:)Zobacz załącznik 830991 Zobacz załącznik 830992

Ola gratuluję z całego serducha i cieszę się niezmiernie że wszystko z Wami dobrze :)
Dziewczynki cudowne, a Tobie mamusiu życzę szybkiego powrotu do pełni sił :)
Z tego co liczę to urodziłaś w 36 i 1 tc?
Jak dojdziesz do siebie, to się odezwij.
 
Hej Mamuśki. Aaalee długo mnie nie było. Przepraszam, że tak znikłam. Widzę, że nie tylko ja cieszę się już moimi Skarbami. Z serca gratuluję
U nas dzień za dniem. Tobiasz wyszedł ze szpitala po 2 tyg, Sara po 3. Teraz już rutyna dnia codziennego. U Młodego walczymy z dyschezją i anemią u Sary. Bywa ciężko, ale trzeba to przetrwać. Kocham moje dzieci nad życie. Są chwilę, że potrzebuje pomocy ze strony innych, ale ogólnie nie jest tak strasznie z bliźniętami jak myślałam, że będzie.
Trzymam kciuki za Was wszystkie

Dobrze że jesteście już w komplecie, życzę Wam dużo zdrówka :) A przypomnij mi w którym tygodniu Ty urodziłaś?
I odzywaj się czasem jak znajdziesz chwilkę, bo myślimy tu wszystkie o Was codziennie :)
 
reklama
Do góry