reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja jeździłam do lekarza 50 km w taką śnieżycę, że myślałam, że do domu nie wrócę. A tak mi w kroczu coś boli i ciśnie, że ledwo pedały w aucie wciskałam. I w sumie nic się nie dowiedziałam. Dzieci leżały jeden na drugim, nie można zmierzyć płynów owodniowych i muszę jechać w niedzielę na czczo na 9 rano. Wcześniej mówił, że mam mieć cc, że się umówi ze mną na 38+2, ale jak zacznę rodzić wcześniej i poród będzie dobrze postępował, to może naturalnie mogę rodzić, żeby zaufać lekarzom. Ale na chwilę obecną nie mogę naturalnie, chyba że jedno dziecko, bo dzieci są lekko pod skosem i drugie byłoby przez cc. Wychodzi na to, że co będzie, to będzie i nic nie można planować.
 
1512059271-4296d43ad098b415-aaaaaa.jpeg
moj szpitalny widok i. Ciagle sypie tychy

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) Jestem już po wizycie u lekarza. Dziewczynki mają niezłą masę :D 2950 i 2750. Dostalam skierowanie zeby dwa razy zrobić zapis NST i jesli każdy będzie dobry, to mam skierowanie do szpitala z ktorym mam się zjawić 11 grudnia - tam mają zadecydować czy będzie poród sn czy cc. Tętno dziewczynek jest o.k więc jestem w miarę spokojna. Trochę się martwiłam po ostatnich ekscesach.
 
@nemeyeth to już tylko 18 dni, dacie radę w trojpaczku :D
Ja właśnie też zaufam swojemu lekarzowi, całą ciążę dzięki niemu praktycznie nie miałam problemów, więc idę do szpitala dopiero we wtorek, a nie w sobotę jak mi sugerował ten z wczoraj. Myślę że dla dzieciaczków nawet 3 dni dłużej w brzuchu to dużo:)
Ja też czekam na śnieg, a dzisiaj cały dzień deszcz (Wrocław), zazdroszczę Wam pięknych widoków:)
 
@Blanka8 szkoda, że na darmo musiałaś jechać :/ chociaż podziwiam Cię, ja już bym do auta nie wsiadła;) i dzisiaj też mnie strasznie w pachwinach ciągnie, ledwo na nogach mogę stać. Ale jakoś to wytrzymamy:)
@Ola__28.12 same dobre wieści, a jaka waga duża, super:)
 
Hej dziewczyny :) Jestem już po wizycie u lekarza. Dziewczynki mają niezłą masę :D 2950 i 2750. Dostalam skierowanie zeby dwa razy zrobić zapis NST i jesli każdy będzie dobry, to mam skierowanie do szpitala z ktorym mam się zjawić 11 grudnia - tam mają zadecydować czy będzie poród sn czy cc. Tętno dziewczynek jest o.k więc jestem w miarę spokojna. Trochę się martwiłam po ostatnich ekscesach.
No i super. Kolejne świetne wiadomości :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) Jestem już po wizycie u lekarza. Dziewczynki mają niezłą masę :D 2950 i 2750. Dostalam skierowanie zeby dwa razy zrobić zapis NST i jesli każdy będzie dobry, to mam skierowanie do szpitala z ktorym mam się zjawić 11 grudnia - tam mają zadecydować czy będzie poród sn czy cc. Tętno dziewczynek jest o.k więc jestem w miarę spokojna. Trochę się martwiłam po ostatnich ekscesach.

Łał Ola waga jest naprawdę niezła jak na bliźniaki :) super że wszystko Dobrze, a więc teraz pozostało Ci czekać do 11.12. :)
 
Do góry