reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja się uparłam na 38 tc za wszelką cenę :) choć dziś na badaniu powiedzieli, że jak do 36 wytrzymam to będą zadowoleni.
Dziś wychodzę do domu, szyjka nadal 2 cm. Za tydz. wizyta u swojego doktorka.
A skóra pod biustem to tak mnie boli, że dotknąć się nie mogę. Kostek nadal nie widać :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że wychodzisz do domu!!!:):):) Większy komfort w swoim łóżku ;) Ja myślałam że urodzę przed czasem a nic się nie zapowiada. Pewnie dociągnę do 38 tygodnia albo nawet dłużej tylko nie wiem jak to zniose. Różni lekarze powiedzieli że brak znaków na wcześniejszą akcje.Dziewczyny czy na Was też tak źle wpływają słodycze? Zauważyłam że jak zjem jakieś słodkości a szczególnie czekoladę , to później bardziej odczuwam bóle i takie obciążenie brzucha. Max dwie kostki czekolady bo inaczej jest źle.
 
reklama
Super, że wychodzisz do domu!!!:):):) Większy komfort w swoim łóżku ;) Ja myślałam że urodzę przed czasem a nic się nie zapowiada. Pewnie dociągnę do 38 tygodnia albo nawet dłużej tylko nie wiem jak to zniose. Różni lekarze powiedzieli że brak znaków na wcześniejszą akcje.Dziewczyny czy na Was też tak źle wpływają słodycze? Zauważyłam że jak zjem jakieś słodkości a szczególnie czekoladę , to później bardziej odczuwam bóle i takie obciążenie brzucha. Max dwie kostki czekolady bo inaczej jest źle.
Życzę Ci, żebyś bez problemów dotrwała do tego 38tc a nawet i dłużej :)

Jakby na mnie tak słodycze działały to bym nie miała 22kg na plusie :D
Ogólnie mogę jeść i jem wszystko tylko po jabłkach czuję dyskomfort ale nie jakiś wielki.
W czasie ciąży pokochałam herbatę z cytryną i z miodem. Zawsze piłam mocną gorzką a teraz miód i cytryna muszą być.
 
Ja chcę donosić do 39 tygodnia, żeby dzieci były z początku roku :) Wystarczy, że ja jestem z 31 grudnia :) Widzę, że wszystkie dzielnie się trzymamy. Oby tak dalej i wytrwać jak najdłużej.
Jakbym miała urodzić 1 stycznia to byłby 39+4 dzień, chyba nierealne :D A też wolałbym, żeby były ze stycznia. Z jednym dzieciaczkiem mogłoby się nam udać :D
 
Mam pytanie jakie miałyście na początku ciąży wyniki z krwi beta Hcg.Może pamiętacie???
@Ewelina271990 ja miałam w 26 dniu cyklu wynik 19 mlU/ml, a 29 dc już 186,5 mlU/ml. Jak zobaczyłam tak duży przyrost to wtedy pierwszy raz pomyślałam, że mogą być bliźniaki :biggrin2:

@Mea1989 @Blanka8 mi w 36 tygodniu odstawią leki hamujące skurcze, więc pewnie jeszcze tego samego tyg urodzę... Ale Wam życzę żebyście do tego 38 bez problemów dotrwały ;)
 
Ostatnia edycja:
@Ewelina271990 ja miałam w 26 dniu cyklu wynik 19 mlU/ml, a 29 dc już 186,5 mlU/ml. Jak zobaczyłam tak duży przyrost to wtedy pierwszy raz pomyślałam, że mogą być bliźniaki :biggrin2:

@Mea1989 @Blanka8 mi w 36 tygodniu odstawią leki hamujące skurcze, więc pewnie jeszcze tego samego tyg urodzę... Ale Wam życzę żebyście do tego 38 bez problemów dotrwały ;)
Bo u mnie to taki dziwny przyrost
6.11-11mlU/ml
8.11-10mlU/ml
13.11-12mlU/ml
15.11-35mlU/ml
20.11-325mlU/ml
 
reklama
Mam pytanie jakie miałyście na początku ciąży wyniki z krwi beta Hcg.Może pamiętacie???

ja tez nie sprawdzałam bety, ale wiedziałam że coś jest na rzeczy, bo od dni płodnych bolały mnie okropnie piersi, nie tak standardowo, tak totalnie bardzo, test sikany zrobiłam w dniu spodziewanej miesiaczki i była BLADA kreska dopiero po 2-3tyg zobaczyłam dwa bijące serduszka :)
 
Do góry