reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hejka Dziewczynki.
Ja melduje się ze szpitala, póki co nadal tylko Przemuś jest obok mnie. Sebek leży sobie na patologi ale już po tej stronie gdzie nie wymaga tak dużo kontroli, moge tam chodzić i go przytulać, dawać mu jeść. Póki co tylko odciaglam mu jedzonko i zanosilam, mogłam go dotknąć, pogłaskać a teraz już mogę iść i go przytulać... Może już w krotce będziemy w komplecie...
 
Hejka Dziewczynki.
Ja melduje się ze szpitala, póki co nadal tylko Przemuś jest obok mnie. Sebek leży sobie na patologi ale już po tej stronie gdzie nie wymaga tak dużo kontroli, moge tam chodzić i go przytulać, dawać mu jeść. Póki co tylko odciaglam mu jedzonko i zanosilam, mogłam go dotknąć, pogłaskać a teraz już mogę iść i go przytulać... Może już w krotce będziemy w komplecie...

Cudownie kochana! Trzymam kciuki, żebyś zaraz miała swoje dwie kruszynki przy sobie. Buziaki dla Was i dużo zdrówka :*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny bylam wczoraj na badaniu i z dzieciaczkami wszystko dobrze. Jestem w 12 tygodniu ciazy. Chociaż wiem już od miesiąca że to bliźniaki to do teraz nie oswoiłam się z tą myślą. Mam już dwójkę dzieci i jakoś ciężko mi przyjąć do wiadomości że będę miała 4 dzieci. Mam dwóch chłopców i liczę chociaż na 1 dziewczynke. Od kiedy znacie płeć Waszych dzieci?

Będę pierwsza z 4, więc powiem Ci szczerze jak jest jak sie pojawią ;) ja takze nidy nie myślałam żeby mieć aż tak duża gromadkę i czasem mi nawet trochę głupio jak z kimś rozmawiam, no ale z drugiej strony czasu już nie cofnę i pozostaje mi myśleć pozytywnie że jakoś to wszystko się ułoży, aby były zdrowe. Ja płeć poznałam w 21 tc więc dość późno.
 
Tusiaczzek1988 cieszę się że zamierzacie ku dobremu :)
Podeslij nam zdjęcia chłopców w wolnej chwili, na pewno to nam da powera
Nemeyeth tylko się cieszyć, że takie dobre wieści :) widzę że tylko u mnie chłopiec większy od dziewczynki ;)
Orchidea81 czyli trzymasz tą wiedzę w tajemnicy w ramach niespodzianki ;)
 
Hejka Dziewczynki.
Ja melduje się ze szpitala, póki co nadal tylko Przemuś jest obok mnie. Sebek leży sobie na patologi ale już po tej stronie gdzie nie wymaga tak dużo kontroli, moge tam chodzić i go przytulać, dawać mu jeść. Póki co tylko odciaglam mu jedzonko i zanosilam, mogłam go dotknąć, pogłaskać a teraz już mogę iść i go przytulać... Może już w krotce będziemy w komplecie...
Super wiadomość [emoji5] zdrówka dla całej trojeczki [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Ja tez po usg dziś i moje dziewczynki są obie główkami w dół i waza 2509 i 2507g :) byłam tez w szpitalu na KTG i wszystko jest w porządku.Mam trochę skurcze i jeszcze przez tydz biorę tabletki na te skurcze,ale ogólnie jest Ok tylko niunie są bardzo nisko jedna na pęcherzu główka prawie a druga się bardziej z tylu osadzila i dlatego tak mnie ciśnie i boli wszystko na dole...Jutro idę na badania krwi rano,potem za tydzień mam następne usg jeśli nie urodzę a za dwa jeśli tez nie urodzę do tego czasu ;) to będę miała wywoływany porod.
Witaj @Sylwia 1984 i gratulacje ja o płci dowiedziałam się w 18 tc :)
 
Hej dziewczyny! Ja tez po usg dziś i moje dziewczynki są obie główkami w dół i waza 2509 i 2507g :) byłam tez w szpitalu na KTG i wszystko jest w porządku.Mam trochę skurcze i jeszcze przez tydz biorę tabletki na te skurcze,ale ogólnie jest Ok tylko niunie są bardzo nisko jedna na pęcherzu główka prawie a druga się bardziej z tylu osadzila i dlatego tak mnie ciśnie i boli wszystko na dole...Jutro idę na badania krwi rano,potem za tydzień mam następne usg jeśli nie urodzę a za dwa jeśli tez nie urodzę do tego czasu ;) to będę miała wywoływany porod.
Witaj @Sylwia 1984 i gratulacje ja o płci dowiedziałam się w 18 tc :)
Wszystko pięknie, same dobre wiadomości :) Super:) To wszystko już tak blisko, na pewno towarzyszą Ci wielkie emocje. Czytam takie wpisy z wypiekami na twarzy :D Wagę dziewczyny już mają świetną i jeszcze troszkę podrosną i będą silne i zdrowe :)
 
Hejka Dziewczynki.
Ja melduje się ze szpitala, póki co nadal tylko Przemuś jest obok mnie. Sebek leży sobie na patologi ale już po tej stronie gdzie nie wymaga tak dużo kontroli, moge tam chodzić i go przytulać, dawać mu jeść. Póki co tylko odciaglam mu jedzonko i zanosilam, mogłam go dotknąć, pogłaskać a teraz już mogę iść i go przytulać... Może już w krotce będziemy w komplecie...
Świetne wiadomości :) A jak się czuje mamusia? Ogarniasz wszystko z dzieciaczkami? Karmienie itd. Masz dobrą pomoc? :)
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja tez po usg dziś i moje dziewczynki są obie główkami w dół i waza 2509 i 2507g :) byłam tez w szpitalu na KTG i wszystko jest w porządku.Mam trochę skurcze i jeszcze przez tydz biorę tabletki na te skurcze,ale ogólnie jest Ok tylko niunie są bardzo nisko jedna na pęcherzu główka prawie a druga się bardziej z tylu osadzila i dlatego tak mnie ciśnie i boli wszystko na dole...Jutro idę na badania krwi rano,potem za tydzień mam następne usg jeśli nie urodzę a za dwa jeśli tez nie urodzę do tego czasu ;) to będę miała wywoływany porod.
Witaj @Sylwia 1984 i gratulacje ja o płci dowiedziałam się w 18 tc :)
Super fajnie że są dobre wiadomości [emoji4] a dziewczyny jakie już duże [emoji5]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry