reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny bylam wczoraj na badaniu i z dzieciaczkami wszystko dobrze. Jestem w 12 tygodniu ciazy. Chociaż wiem już od miesiąca że to bliźniaki to do teraz nie oswoiłam się z tą myślą. Mam już dwójkę dzieci i jakoś ciężko mi przyjąć do wiadomości że będę miała 4 dzieci. Mam dwóch chłopców i liczę chociaż na 1 dziewczynke. Od kiedy znacie płeć Waszych dzieci?

Czwórka dzieci- cudnie!!!! Gratulacje :) ja też długo się godziłam z faktem, że teraz będę mieć trójkę :)
Do teraz nie wiem jak logistycznie ogarnąć auto, żeby wszystko zmieścić hihihi

Na pierwszym USG w 14 tyg. lekarz dawał małe szanse na parkę. Uparcie twierdził, że będzie dwóch chłopaków. Inny lekarz w 16 tyg. już widział parkę. Na połówkowym potwierdziło się to :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, miałam dzisiaj USG robione w szpitalu i maluszki ładnie przybierają- chłopiec waży 1945g, a dziewczynka 2066g (32+4 tc) :) Ogólnie z dzieciaczkami wszystko w porządku, dalej ułożone glowkowo :-D

Kochana, idziemy łeb w łeb :) też mam dziś 32+4 :)
Dzidzie super wagowo! Najważniejsze, że wszystko ok!
Ja jutro idę do szpitala, to może zrobią mi usg. Do tej pory chłopak był większy i ułożony miednicowo. Pewnie już tak zostanie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, wczoraj przyszedł wózek. Jeju jaki wielkolud :) nie wiem, gdzie będę go trzymać :) do auta nie wejdzie i waży tyle, że sama na pewno go sobie nie złożę. Kosmos :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochana, idziemy łeb w łeb :) też mam dziś 32+4 :)
Dzidzie super wagowo! Najważniejsze, że wszystko ok!
Ja jutro idę do szpitala, to może zrobią mi usg. Do tej pory chłopak był większy i ułożony miednicowo. Pewnie już tak zostanie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dziś równo 33+0 więc jesteśmy w trójkę w jednych tygodniach :D
 
Dziewczyny bylam wczoraj na badaniu i z dzieciaczkami wszystko dobrze. Jestem w 12 tygodniu ciazy. Chociaż wiem już od miesiąca że to bliźniaki to do teraz nie oswoiłam się z tą myślą. Mam już dwójkę dzieci i jakoś ciężko mi przyjąć do wiadomości że będę miała 4 dzieci. Mam dwóch chłopców i liczę chociaż na 1 dziewczynke. Od kiedy znacie płeć Waszych dzieci?
Ja znam płeć na 90% od 13 tyg. Potwierdził to lekarz w 16 tyg. Czasami ciężko jest dokładnie zbadać dwójkę dzieci, bo różnie się układają. Jestem w 32 tyg i nie widziałam buzi dzieci, bo odwracają się plecami.
Mój mąż strasznie chciał mieć bliźniaki i wykrakał :) Zapowiada, że chce mieć 2 razy bliźniaki :) Będzie dobrze, z czasem wszystko się ułoży.
 
Dziewczyny bylam wczoraj na badaniu i z dzieciaczkami wszystko dobrze. Jestem w 12 tygodniu ciazy. Chociaż wiem już od miesiąca że to bliźniaki to do teraz nie oswoiłam się z tą myślą. Mam już dwójkę dzieci i jakoś ciężko mi przyjąć do wiadomości że będę miała 4 dzieci. Mam dwóch chłopców i liczę chociaż na 1 dziewczynke. Od kiedy znacie płeć Waszych dzieci?

Witaj w klubie ja też będę miała 4 dzieci chodź zarzekałam się że dwójka z pewnością wystarczy i nawet nie planowałam... W przeciwieństwie do Ciebie mam już 2 dziewczyny i już wiem że będzie kolejna, śmiejemy się z moim ślubnym jak damy radę wydać to całe towarzystwo za mąż . Całe szczęście przytrafi się też jeden rodzynek. Może dzięki niemu mój facet nie zwariuje do końca. On nie chce znać płci dzieci zostawiam mu więc tę informację do porodu. Ja dowiedziałam sie na połówkowym bo tam doktor bardzo dokładnie określa wszystkie narządy chodź nie chciałam wiedzieć
Pozdrawiam i cieszę się że już nie jestem na szarym końcu listy do porodu
 
reklama
Dziewczyny bylam wczoraj na badaniu i z dzieciaczkami wszystko dobrze. Jestem w 12 tygodniu ciazy. Chociaż wiem już od miesiąca że to bliźniaki to do teraz nie oswoiłam się z tą myślą. Mam już dwójkę dzieci i jakoś ciężko mi przyjąć do wiadomości że będę miała 4 dzieci. Mam dwóch chłopców i liczę chociaż na 1 dziewczynke. Od kiedy znacie płeć Waszych dzieci?
Mi na I prenatalnych lekarz powiedział że jedno na 80% dziewczyna a 3 tyg później juz wiedziałam że będzie parka [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry