reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Już po wizycie, lekarz powitał mnie słowami: ooo brzuszek to ma już pani jak w 34 tygodniu ciąży pojedynczej :D wszystko z dzieciakami dobrze, mają już po 960 i 940 g , aż się dziwił, że takie duże. Fajnie było widać, jak synek otwiera i zamyka buzię:) szyjka 4,3 cm. Mam skierowanie na posiew moczu, ale mówił że tych bakterii jest niedużo, jednak lepiej zrobić, żeby wykluczyć wszelkie infekcje. I wizyty mam od teraz już nie co 3 , a co 2 tygodnie.
 
Już po wizycie, lekarz powitał mnie słowami: ooo brzuszek to ma już pani jak w 34 tygodniu ciąży pojedynczej :D wszystko z dzieciakami dobrze, mają już po 960 i 940 g , aż się dziwił, że takie duże. Fajnie było widać, jak synek otwiera i zamyka buzię:) szyjka 4,3 cm. Mam skierowanie na posiew moczu, ale mówił że tych bakterii jest niedużo, jednak lepiej zrobić, żeby wykluczyć wszelkie infekcje. I wizyty mam od teraz już nie co 3 , a co 2 tygodnie.
Ojej jakie duze dzieciaczki [emoji4] fajnie ze wszystko dobrze.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już po wizycie, lekarz powitał mnie słowami: ooo brzuszek to ma już pani jak w 34 tygodniu ciąży pojedynczej :D wszystko z dzieciakami dobrze, mają już po 960 i 940 g , aż się dziwił, że takie duże. Fajnie było widać, jak synek otwiera i zamyka buzię:) szyjka 4,3 cm. Mam skierowanie na posiew moczu, ale mówił że tych bakterii jest niedużo, jednak lepiej zrobić, żeby wykluczyć wszelkie infekcje. I wizyty mam od teraz już nie co 3 , a co 2 tygodnie.
Fajnie rosną:) współczuje wam tych zapaleń pęcherzy czy jakiś bakterii ja dzięki Bogu nie mam takich przebojów,tylko z tym moim twardniejacym brzuchem,a szyjka ładnie długa,moja 2,6.
 
@Shamel trochę miałaś przygód, dobrze, że już lepiej. Ja też wychodzę z założenia, że lepiej się oszczędzać i nie forsować. Nastawiam się psychicznie na leżenie po 30 tygodniu albo na nic nie robienie
W czwartek mam wizytę u lekarza mam nadzieję, że dzieci już trochę nabierają masy i że będą pozować do zdjęć, bo nie wiem jak wyglądają, nie chcą współpracować.
 
reklama
Hej dziewczynki. Mnie strasznie kręgosłup boli,słabo spałam,w żadnej pozycji nie wygodnie a siedzieć tez nie mogę,dokucza :(
Powodzonka na wizytach jeśli któraś z Was ma. Ja już nie mogę się doczekać jutra,w końcu zobaczę nasze maleństwa :) mam zamiar tez już zacząć kupować i urządzać,żebym mogła później sobie leżeć i odpoczywać. Miłego dnia :)
 
Do góry