reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Do swojego lekarza nie mam możliwości się umówić bo on w Polsce mieszka a ja w Irlandii, za tydzień pójdę na kontrolę do szpitala Irlandzkiego i się dowiem co i jak.
Dziewczyny a czy to możliwe że lekarz tydzień temu mówił że są dwuowodniowe a teraz są jednoowodniowe? Widziałam tydzień temu że są maluchy oddzielnie a wczoraj widziałam że są razem
 
reklama
Do swojego lekarza nie mam możliwości się umówić bo on w Polsce mieszka a ja w Irlandii, za tydzień pójdę na kontrolę do szpitala Irlandzkiego i się dowiem co i jak.
Dziewczyny a czy to możliwe że lekarz tydzień temu mówił że są dwuowodniowe a teraz są jednoowodniowe? Widziałam tydzień temu że są maluchy oddzielnie a wczoraj widziałam że są razem


kurcze Kamila, nie wiem czy to możliwe, może jakiś sprzęt gorszy...hmmm nie spotkałam się z taką sytuacją, ale może inne dziewczyny sie wypowiedzą
 
kurcze Kamila, nie wiem czy to możliwe, może jakiś sprzęt gorszy...hmmm nie spotkałam się z taką sytuacją, ale może inne dziewczyny sie wypowiedzą
@Kamilllla mój lekarz mówił, że tak naprawdę w pierwszym trymestrze trzeba dobrze zbadać czy jest 1 czy 2 owodniowa. Wtedy ponoć najlepiej to widać bo dzieciaczki są malutkie, później są już coraz większe i ta linia się "gubi" i jej po prostu nie widać, mimo że cały czas jest. Bo chyba niemożliwe jest żeby na początku była dwudowodniowa a potem nagle zrobiła się jednoowodniowa..
 
Oj tam to ja Was przebije - rocznik '80 :-D Tydzien już leżę w szpitalu i powoli mam dość, termin cesarki jeszcze nie ustalony, najpierw chcieli ja zrobić w 36 tc potem stwierdzili że poczekamy do 37 tc. Leżę i nie wiem co i kiedy mnie czeka:baffled:
Oliwę który już masz tydzień. Ja dziś mam skończony 34. Wczoraj cały dzień miałam skurcze,może nie wielkie ale dobrze wyczuwalne na ktg do 50. Do tego brzuch mnie strasznie ciągnie w dół. Zobaczymy co będzie dalej. Dziś mam się dowiedzieć termin cc, ale czy dotrzymał do niej to powoli watpie

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oliwę który już masz tydzień. Ja dziś mam skończony 34. Wczoraj cały dzień miałam skurcze,może nie wielkie ale dobrze wyczuwalne na ktg do 50. Do tego brzuch mnie strasznie ciągnie w dół. Zobaczymy co będzie dalej. Dziś mam się dowiedzieć termin cc, ale czy dotrzymał do niej to powoli watpie

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

Kapinka, trzymaj się :) czytałam gdzieś że ciaża bliźniacza PRZED 34tygodniem uważana jest za przedwczesną, więc jesteś już w dobrym momencie :) daj znać co Ci lekarz powie.
 
reklama
Owodniowosc i kosnowkowosc najlepiej podobno do 12 13 tygodnia okreslic bo potem moze byc gorzej, drugim razem moze nie bylo blonki widac? Na 1 jak bylo to raczej nie znikla

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry