reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No niestety nic nie zrobisz. A wiesz ile jeszcze do porodu? Trzymaj sie. Pamietaj, że to dla dziewczynek. W domu sobie jakoś poradzą. Najważniejsza jesteś teraz Ty i te dwa Maluchy.
Jeśli wyniki się pogorsza to już za tydzień,jeśli będą ok to za 3 tyg. Dziś miałam echo serduszek i nie wykryto żadnych wad na szczęście!

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Współczuje :( Bezsensu,ze tak cie trzymają w tym szpitalu.. czemu tak?? Trzymaj się :)
Lekarz pow ze ciążę jednokosmowkowe że szpitala powyżej 30 tyg ciąży się nie wypuszcza. Ze on nie weźmie odpowiedzialności bo dziś czuje się dobrze a jutro mogę zaslabnac. Mogłam wyjść na własną odpowiedzialność ale się boję i nie zaryzykuje. Ą rozwiązywać będziemy między 34 a 36 tyg wszystko zależy jak będę się czuć i dziewczyny.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz pow ze ciążę jednokosmowkowe że szpitala powyżej 30 tyg ciąży się nie wypuszcza. Ze on nie weźmie odpowiedzialności bo dziś czuje się dobrze a jutro mogę zaslabnac. Mogłam wyjść na własną odpowiedzialność ale się boję i nie zaryzykuje. Ą rozwiązywać będziemy między 34 a 36 tyg wszystko zależy jak będę się czuć i dziewczyny.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
O ja to dziwnie,ze tak w Polsce jest :/ tu nie ma tak,jak się dobrze czujesz to normalnie sobie czekasz na rozwiązanie. Ja bym wyszła ileż można siedzieć w szpitalu :/
A to znaczy ty masz jednojajowe w jednym worku z jednym łożyskiem czy jak ?
 
Ja mam 2k2o, ale lekarz każe mi na siebie bardzo uważać. Ciąża bliźniacza z założenia jest ciążą podwyższonego ryzyka i tak ją traktuję. Seks też poszedł w odstawkę. Za długo sie staraliśmy żeby teraz ryzykować dla chwili uniesienia. Od czasu punkcji i transferu w marcu mąż ma zakaz wjazdu[emoji23][emoji23][emoji16][emoji6]
 
reklama
Ja mam 2k2o, ale lekarz każe mi na siebie bardzo uważać. Ciąża bliźniacza z założenia jest ciążą podwyższonego ryzyka i tak ją traktuję. Seks też poszedł w odstawkę. Za długo sie staraliśmy żeby teraz ryzykować dla chwili uniesienia. Od czasu punkcji i transferu w marcu mąż ma zakaz wjazdu[emoji23][emoji23][emoji16][emoji6]
Ciąża bliźniacza nie jest żadna ciąża podwyższonego ryzyka, to chyba tylko w Polsce i za dużo intranetów ludzie czytają. To normalna ciąża dopóki nic się nie dzieje co jej zagraża albo taka właśnie gdzie maja wspólny worek i łożysko to jest wtedy niebezpieczne bardziej,ale wiadomo trzeba zawsze uważać na siebie w ciąży,ale bez przesady,położyć się i leżeć,taki niepotrzebny stres dla ciężarnej to jest zagrożenie właśnie ;)
 
Do góry