reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gratulacje parki:) a czemu zero Sexu ,w którym ty tyg ? Nie kumam tego zakazu sexu nigdy,to pod koniec żebyś nie urodziła wcześniej od skurczy a tak to chyba przesada ;)
Poczytaj nawet w Internecie to piszą, że przy blizniakach jest zakaz. U nas też jak tylko się dowiedzieliśmy to kazali zaprzestać, a dla nas ważniejsze było dobro dziewczynek. Męża mam mega wyrozumialego! Także u mnie z tym problemu nie było [emoji6]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Poczytaj nawet w Internecie to piszą, że przy blizniakach jest zakaz. U nas też jak tylko się dowiedzieliśmy to kazali zaprzestać, a dla nas ważniejsze było dobro dziewczynek. Męża mam mega wyrozumialego! Także u mnie z tym problemu nie było [emoji6]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

Mieszkam w Holandii i tutaj nie ma zadnego zakazu jesli jest wszystko okej. Mi co wizyta mowia czy do kolejnej wizyty sa czy nie ma przeciwskazan do seksu. Poki co mamy zielone swiatlo ale ja taka niemrawa jestem i libido to dno i 3 metry mulu, ze nie korzystam [emoji12]


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Tak właśnie z niego wróciłam. Przepływy prawidłowe [emoji16] dziewczyny ważą 1760 i 1780 . Przybrały 300 g za 2 tyg. Lekarka pow że mogą mnie nie wypisać ze względu na to że 1k2o rozwiązują przez cc w 34-36 tyg ale będę ich prosić żeby chociaż na tydzień mnie wypuścili.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

Dawno mnie tu nie bylo,a ile nowych podwójnych mam ło :) kapinka życzę powodzenia,u mnie tez 1k2o,rozwiązanie w skończonym 36t,dziewczynki zdrowe,za 2dni skończą 4 miesiące,wszystko będzie dobrze,powodzenia i 3mam kciuki :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poczytaj nawet w Internecie to piszą, że przy blizniakach jest zakaz. U nas też jak tylko się dowiedzieliśmy to kazali zaprzestać, a dla nas ważniejsze było dobro dziewczynek. Męża mam mega wyrozumialego! Także u mnie z tym problemu nie było [emoji6]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Jaki zakaz a czemu niby :D ? Mi się wydaje,ze w PL to jest przesada trochę z tym ze ciąża bliźniacza to ciąża zagrożona itd. Ja mieszkam w Szwecji i wiadomo trzeba na siebie uważać i nie chasac pod koniec tak,ale moja położna nigdy nie mówi mi ze nie mogę albo ze podwyższone ryzyko. Jeśli nie masz żadnych objawów,skurczy czy krwawień to jak najbardziej możesz uprawiać seks. Wiadomo nie jak wcześniej może,ale to trochę takie stresowanie ciężarnych moim zdaniem. ;)
 
Mieszkam w Holandii i tutaj nie ma zadnego zakazu jesli jest wszystko okej. Mi co wizyta mowia czy do kolejnej wizyty sa czy nie ma przeciwskazan do seksu. Poki co mamy zielone swiatlo ale ja taka niemrawa jestem i libido to dno i 3 metry mulu, ze nie korzystam [emoji12]


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
Widzę to samo jak w Szwecji,zawsze pytam czy normalnie mogę a ona-jasne jak nic cie nie boli czy nie ma krwawień. W Polsce przesadzają z tym moim zdaniem a to niepotrzebne chuchanie na zimne,bo od seksu to możesz może urodzić jak masz przenoszona ciąże,dostaniesz skurczy i jazda a tak to nie. ;) A sprawa inna,ze się nie chce wiadomo jak już coraz ciężej,ale bez przesady. Ciąża to nie jest choroba,trzeba poprostu uważać na siebie i tyle,zwłaszcza jak się nosi 2 serduszka,ale jak kto woli ;)
 
Ą ja myślę,że każdy zna swoje priorytety i każdy wie co może. Nam tak powiedzieli i do tego się dostosowalismy,dla nas to problem nie był. Poza tym moje libido spadło do zera. Na współżycie mamy czas [emoji5]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i ja już wiem,że ze szpitala nie wyjdę dopiero po porodzie ☹ swoje przeplakalam,ale mam nadzieję że wytrzymam.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i ja już wiem,że ze szpitala nie wyjdę dopiero po porodzie ☹ swoje przeplakalam,ale mam nadzieję że wytrzymam.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
No niestety nic nie zrobisz. A wiesz ile jeszcze do porodu? Trzymaj sie. Pamietaj, że to dla dziewczynek. W domu sobie jakoś poradzą. Najważniejsza jesteś teraz Ty i te dwa Maluchy.
 
Do góry